Přejít na obsah

Parkujeme


casey

Doporučené příspěvky

A máme tu další kolo soutěže "Tref se na bílou čáru"... :aggressive: Podotýkám, že jsem paní viděl přijíždět a situace byla stejná - tj. nikdo jí nijak nepřekážel, aby zaparkovala jinak... ;)

Škoda, že jsem před měsícem nevyfotil u Makra policajty s VW Tran. jak parkují. Byla to teda šou a nakonec borec zaparkoval půlkou auta v zelenym pruhu (poslední místo v řadě) 3 kola na asfaltu a zadní přes metr v zeleni lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před barákem a i ve městě parkuju jako člověk - vměstnávám se do sebemenších skulinek, ale u obchoďáků v posledni době parkuju pouze přes dva pruhy, lidi sou debilní a přibyly mi miniťukance, tak to řeším takto - i když zaparkuju sebedál od lidí, tak stejně blbečci zaparkujou těsně vedle (když sem přesně v chlívečku) takhle se každej drží lajn a já mám klid v duši... konečně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před barákem a i ve městě parkuju jako člověk - vměstnávám se do sebemenších skulinek, ale u obchoďáků v posledni době parkuju pouze přes dva pruhy, lidi sou debilní a přibyly mi miniťukance, tak to řeším takto - i když zaparkuju sebedál od lidí, tak stejně blbečci zaparkujou těsně vedle (když sem přesně v chlívečku) takhle se každej drží lajn a já mám klid v duši... konečně...

Prijde ale nekdy nekdo, kdo bude fakt nasranej na tyto lidi a nebude to jen odpojena baterka lol ale taky treba dira v pneu... Mozna i ve vice!Vlastni zkusenost - videno na vlastni oci abych to upresnil!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prijde ale nekdy nekdo, kdo bude fakt nasranej na tyto lidi a nebude to jen odpojena baterka lol ale taky treba dira v pneu... Mozna i ve vice!Vlastni zkusenost - videno na vlastni oci abych to upresnil!

Už jsem se lekl, že taky tak parkuješ... :-)) :p

Mimochodem, stav z poslední fotky trval až do dnešního rána, než oba "umělci" odjeli, takže další noc, kdy zabrali zybtečné místo :-(((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se pobavil. Slyšel jsem na ulici vytočený motor fáčka. Mrknu, nemeškám a běžím pro mobil. Čepičkář zaparkoval. Po chvíli to samé, ale to už odjížděl. Mezitím dorazila blondýnka s malým dítětem. No posuďte sami. :wacko: . Tak trochu jsem trnul, ať se mi děda neopře o moji stříbrnou berušku :aggressive: .

post-2202-1184251585_thumb.jpg

post-2202-1184251595_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se pobavil. Slyšel jsem na ulici vytočený motor fáčka. Mrknu, nemeškám a běžím pro mobil. Čepičkář zaparkoval. Po chvíli to samé, ale to už odjížděl. Mezitím dorazila blondýnka s malým dítětem. No posuďte sami. :wacko: . Tak trochu jsem trnul, ať se mi děda neopře o moji stříbrnou berušku :aggressive: .

no, hezký.... :feve: Budiž jim k dobru, že alespoň nikoho neomezují...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se pobavil. Slyšel jsem na ulici vytočený motor fáčka. Mrknu, nemeškám a běžím pro mobil. Čepičkář zaparkoval. Po chvíli to samé, ale to už odjížděl. Mezitím dorazila blondýnka s malým dítětem. No posuďte sami. :wacko: . Tak trochu jsem trnul, ať se mi děda neopře o moji stříbrnou berušku :aggressive: .

No ty tam taky nestojíš zrovna OK.Podle počtu kostek byxh si tipnul,že máš čumák u souseda. :) Nebo ne? :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se pobavil. Slyšel jsem na ulici vytočený motor fáčka. Mrknu, nemeškám a běžím pro mobil. Čepičkář zaparkoval. Po chvíli to samé, ale to už odjížděl. Mezitím dorazila blondýnka s malým dítětem. No posuďte sami. :wacko: . Tak trochu jsem trnul, ať se mi děda neopře o moji stříbrnou berušku :aggressive: .

No ty tam taky nestojíš zrovna OK.Podle počtu kostek byxh si tipnul,že máš čumák u souseda. :) Nebo ne? :rolleyes:

To máš pravdu, čekal jsem na něčí reakci :p . Jenže ten, co stál původně za mnou, měl přední kola na dělící lajně, tak posuď, co jsem měl dělat lol . Čumák mám ve chlívku, asi 1 řada kostek před lajnou :palec2: .

Editováno: , autor: tomci
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před barákem a i ve městě parkuju jako člověk - vměstnávám se do sebemenších skulinek, ale u obchoďáků v posledni době parkuju pouze přes dva pruhy, lidi sou debilní a přibyly mi miniťukance, tak to řeším takto - i když zaparkuju sebedál od lidí, tak stejně blbečci zaparkujou těsně vedle (když sem přesně v chlívečku) takhle se každej drží lajn a já mám klid v duši... konečně...

taky se přidávám. u supermarketů parkuji taky přes dvě místa, ale vždy, co nejdále od aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v nedeli jsem stal na parkovisti u havirovskeho tesca a nestihal jsem ...zrovna bylo docela malo lidi takze i malo aut.Blejsko me to do oci,, seat toledo 03 17 kola tmava metaliza,proste parada...v tom blondyna kolem 23let mozna ani ne ,,vybrala si misto k parkovani na odlehlejsich mistech nikde zadne auto, nic...ale zaparkovala pres 2 parkovaci mista a to jeste krivo..vylezla,na ocich brylky,, namysleny postoj ve stylu cumte na me jdu ...a pomalu si to trckala k obchodaku...

rikam si cim to je,,,?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč musím parkovat za barákem na parkovišti v místě, kde se sbíhají chodníky, takže se mi o auto každý chodec otře (v lepším případě)?

Protože přímo u vchodu to vypadá takhle... :aggressive:

takhle to jednou parknul znamej kvuli motorce, pak knemu přišli benga a dělali rozruh ze to postavil debilně fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...