Přejít na obsah

Octávií do Chorvatska, Slovinska - poradíte????


Petr

Doporučené příspěvky

A střídáte se za volantem? Nebo to dáváte na jeden zátah?

Me nema kdo stridat, takze jeden zatah vzdy a vsude :) Jinak k ty Vidni, jestli to neni passe, ted je novej obchvat, kterym Te pozenou podle znacek pomalu az pres Bratislavu, magori, po stary (je to takovej dalnicni prutah mestem) je to vyrazne kratsi, jen se chteli zbavit tranzitni dopravy. Vem mapu a trefis :)

Kupte si lidovky je tam mapa chorvatska a taky vyznačený cesty jak se tam dostat. A přez tu vídeň je to zajížďka je tam cesta přez Linz a to je z prahy mnohem lepší než jed skoro do brna.

Pokud jedes na Istrii, pak pres Linz budiz, jinak je to volovina, lepsi to neni, malo dalnic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A střídáte se za volantem? Nebo to dáváte na jeden zátah?

Me nema kdo stridat, takze jeden zatah vzdy a vsude :) Jinak k ty Vidni, jestli to neni passe, ted je novej obchvat, kterym Te pozenou podle znacek pomalu az pres Bratislavu, magori, po stary (je to takovej dalnicni prutah mestem) je to vyrazne kratsi, jen se chteli zbavit tranzitni dopravy. Vem mapu a trefis :)

Kupte si lidovky je tam mapa chorvatska a taky vyznačený cesty jak se tam dostat. A přez tu vídeň je to zajížďka je tam cesta přez Linz a to je z prahy mnohem lepší než jed skoro do brna.

Pokud jedes na Istrii, pak pres Linz budiz, jinak je to volovina, lepsi to neni, malo dalnic :)

O kolik je to delsi ? Pojedu poprve a tak nejak jsem cekal, ze pojedu standartne pres Viden, ale pokud me navesti povedou jinam, bude to dost tezke...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O kolik je to delsi ? Pojedu poprve a tak nejak jsem cekal, ze pojedu standartne pres Viden, ale pokud me navesti povedou jinam, bude to dost tezke...

Noo, abych se priznal, nevim presne, byl sem tak nasranej, kdyz sem zjistil, ze to objizdim az za letiste, ze radsi ani nevim. Cestou tam sme jeste jeli normal, zpatky uz tudy. Ale takovejch 30km bych rek, ze najedes navic. Jel sem tam v 6 rano, takze bylo prazdno, ale za normalniho provozu to i casove nebude zadna vyhra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do Chorvatska jsme jeli v létě 2005, letos plánujeme zase. před dvouma rokama rakousko v pohodě, Vien, Graz, potom Slovinsko, kde byla první kolona, kvůli havárce , účástnici tři auta z toho dvě český :-), poplatky fakt srandovní, vycházelo to kolem eura, v Chorvatsku potom dálnice, ale hrůza byly tunely, kde ze tří pruhů to šlo do jednoho, takže zase hodně solidní kolony, poplatky myslím 140 kun, ale místo plánovaných 10 hodin, jeli jsme do Primoštěnu, tak 16 hodin, dojeli jsme za poledne a bohužel bez klimy, takže jsme byli úplně mrtví.

Letos jedeme autem s klimou, fakt bez klimy bych tam už nejel, protože pokud jedeš v klidu přes noc, tak jí zase tak moc neoceníš, ale jak je kolona, hrůza

přídám takovej možná debilní dotaz:

- letos jedeme tak, že nemáme nic domluvený, žádný ubytování. myslíte, že to nebude problém něco pěknýho na místě sehnat? vím, jak jsme tam byli předloni, tak jsem viděl lidi, co nabízeli u cesty ubytovaní, ale nemám zkušenosti, jestli to bylo kvalitní ubytování nebo nějaká hrůza 3 km od moře. Všichni mě říkají, a se vykašlu na hledání na netu, že najdu něco na místě, ale nevím, no. Chceme jet někam severní dalmácie, okolí Zadaru, Pakoštane, nebo Primoštěn. kdyby měl někdo kontakt nebo tip na pěkný apartmá pro dva manželský páry, bylo by to super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při dopravní nehodě v Chorvatsku zahynul český turista...............

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/pr...7160_kr9or.html

Všem co tam jedou přeji, aby se jim podobné záležitosti zcela minuly :palec2:

když jsme tam byli předloni, tak v 75% bouraček, co jsme viděli, tak byli češi, poláky jsme moc bourat neviděli, ale je fakt, že ti bourají potom v česku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jedeme z Milova, tak ve Vídni je potom co si pamatuji taková blbá špatně značená odbočka na ten obchvat, co když se mine, tak je krásnej noční výlet po Vídni. s té Vídně mám jedinou obavu, potom vím, že fakt bez mapy, dobře značený, ale mapu mít po ruce, kdyby se kvůli kolonám sjelo s dálnice a jelo okrskama. sice pomalejší, ale ta krajina, fakt bomba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten 1.8T tě tedy pěkně postrašil,já jezdím do Chorvatska 2x ročně asi 15let a policajti mě zastavili jen jednou za války a to chtěli vidět jen pasy,posledních 5let jezdím až do Černý hory, asi 1450km a jezdím bez klimy a nikdy jsem se neupekl,prostě se to musí umět

souhlas s Carlosem,Slovinci naprosto v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesmíš bejt vystreslej a v pohodě najedeš na dálnici směr na Gratz

asi jo, asi to bude v poho, mě jenom strašili kamoši, já s nervama po celé Vídni, jel jsem mezi hooooodně čechama a najednou jsme byli za Vídní a v poho, ale doteď, nevím proč, prostě nervy z Vídně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jedeme z Milova, tak ve Vídni je potom co si pamatuji taková blbá špatně značená odbočka na ten obchvat, co když se mine, tak je krásnej noční výlet po Vídni. s té Vídně mám jedinou obavu, potom vím, že fakt bez mapy, dobře značený, ale mapu mít po ruce, kdyby se kvůli kolonám sjelo s dálnice a jelo okrskama. sice pomalejší, ale ta krajina, fakt bomba

jj souhlas, ostrá pravá odbočka v centru.... fakt síla, odbočka jak do vedlejší ulice..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesmíš bejt vystreslej a v pohodě najedeš na dálnici směr na Gratz

asi jo, asi to bude v poho, mě jenom strašili kamoši, já s nervama po celé Vídni, jel jsem mezi hooooodně čechama a najednou jsme byli za Vídní a v poho, ale doteď, nevím proč, prostě nervy z Vídně

To znám, první rok jsem taky měl nerva, připravený mapy a pod.... Ale když jsem zjistil, že až na Makarskou se dá jet podle cedulí, příští rok jsem vše nechal doma a od té doby tam jezdím opravdu už bez map. Obavy jsou opravdu zbytečné, věř mi. Navíc tam opět pojede 1/3 národa a ten trychtýř z republiky se slije do jedné cesty, tak kdyby byl problém, jistě se najde někdo kdo pomůže radou, nebo pomocí...

To jsem ocenil když mne naboural maďar, češi drží při sobě a sami se nabízeli s pomocí.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesmíš bejt vystreslej a v pohodě najedeš na dálnici směr na Gratz

asi jo, asi to bude v poho, mě jenom strašili kamoši, já s nervama po celé Vídni, jel jsem mezi hooooodně čechama a najednou jsme byli za Vídní a v poho, ale doteď, nevím proč, prostě nervy z Vídně

To znám, první rok jsem taky měl nerva, připravený mapy a pod.... Ale když jsem zjistil, že až na Makarskou se dá jet podle cedulí, příští rok jsem vše nechal doma a od té doby tam jezdím opravdu už bez map. Obavy jsou opravdu zbytečné, věř mi. Navíc tam opět pojede 1/3 národa a ten trychtýř z republiky se slije do jedné cesty, tak kdyby byl problém, jistě se najde někdo kdo pomůže radou, nebo pomocí...

To jsem ocenil když mne naboural maďar, češi drží při sobě a sami se nabízeli s pomocí.....

to je fakt, jinak je to přesně ta odbočka, jak jsi psal. jedeme kamošovým akordem i s navigací, takže doufám v poho. a jak říkáš, jede tam 1/3 česka, tak se jen držet ve vláčku, kterj se roztrhá nahoře v Chorvatsku :palec2::) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kam jedete klucí. Já jedu Mala Duba :palec2:

Já také.Už třetím rokem.Kdy jedeš,já 27.7.-10.8.07

Já tam jedu poprvé. A jedu tam taky 27.7 :palec2: Jaké to tam je? Jak je to daleko do hospody?

Kde přesně jedeš?Já jsem ubytován v soukromí u Davorky Ivičevič a hned vedle je hotel Mala Duba a tam je to co hledáš. :palec2:

Jinak docela malá vesnička,ideální pro rodiny s malými dětmi.

Editováno: , autor: karel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...