Přejít na obsah

CD changer


Doporučené příspěvky

Pod sedadlem řidiče jsem našel tohle. Je to pro Bluetooth? Odpovídal jsem tady v Bazaru na jeden inzerát ohledně BT jednotky a bylo mi řečeno, že ta se dává pod sedadlo spolujezdce, tady ale byl názor jiný. K čemu to tedy je? Díky

Nějak jsem to špatně napsal. BT HF jednotka je určitě pod sedadlem spolujezdce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.Mám ten samý problém jako SirMike.V autě jsem měl rádio s changerem,vše origo-changer v kufru.Bohužel zcizeno,takže zůstal jen propojovací kabel viz obr.1.Rádio už mám a sehnal jsem k němu tady z fóra VW changer 1DIN 6CD.Narazil jsem na problém a to ten,že na changeru je jiný konektor viz obr.2 než v kufru.U škodovky mě posílají kamsi a u VW mě taky moc neporadili.

Nemáte někdo tip,na potřebnou redukci,popř. jde vubec VW changer do OII použít?Koukal jsem se na netu a nic podobného jsem nedohledal.

Všem díky.

post-15040-1228630491_thumb.jpg

post-15040-1228630900_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Mám ten samý problém jako SirMike s changerem.Mám OII s nexusem a changerem na 6 cd v kufru vše origo.Rádio i changer bohužel zcizeno,takže zůstal jen propojovací kabel viz obr.Rádio už mám a tady z fóra jsem sehnal i VW 1DIN 6CD changer.Mám ale problém a to takový,že v kufru je jiný konektor než na changeru.Nedáte někto radu kde sehnat nějakou redukci a jestli je vůbec možné VW changer v OII zprovoznit popř. jak?Na netu jsem nenašel ani samostatné protikusy-že bych si to nechal přepinovat,u škodovky mě poslali kamsi a volkswagen není taky právě sdílnej.

Všem moc děkuju.

post-15040-1228631289_thumb.jpg

post-15040-1228631690_thumb.jpg

Editováno: , autor: Pely
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Myslím, že je to tento. Já k vyndání používám malí šroubovák, ze sady, kterou prodávají třeba v Boumaxu za 29Kč.Je to ten úplně nejmenší. Šroubováček zasunout na kraj a potom tlačit do středu (viz. nákres). Myslím, že k jedné té pojistce se dostaneš prstem z boku, myslím, že je to ten na té levé straně.

post-1987-1242845054_thumb.jpg

post-1987-1242845064_thumb.jpg

post-1987-1242845100_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...