Přejít na obsah

Plasy tuning sraz 16.6.07


Sejis

Doporučené příspěvky

Jedu !!! Už se těším -_- Tak jen sem dej Jirko čas kdy v Rudny na Atolu a budu tam.

Snad pojede i Davon když u ž to je soused.... :w00t1:

Nejedu, delam ted 4 dny a mam 2 dny volno... Musim se venovat rodine a mam tu spousta prace, nemam byt hotovy a nelezim hore kokotom jako Rob :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

rad pojedu, moc se tesim, prvni takovej sraz, na jaky pojedu.

Jen nevim, jestli Vam pomuzu s klubovym poharem, pac jsem clenem OC par dni a jeste nemam klubovou kartickuuuu :)

Kdyz tak sem vyveste, prosim, nejakou finalni domluvu, kde se chcete sejit, pridal bych se nekde po ceste...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

rad pojedu, moc se tesim, prvni takovej sraz, na jaky pojedu.

Jen nevim, jestli Vam pomuzu s klubovym poharem, pac jsem clenem OC par dni a jeste nemam klubovou kartickuuuu :)

Kdyz tak sem vyveste, prosim, nejakou finalni domluvu, kde se chcete sejit, pridal bych se nekde po ceste...

no myslím, že to vůbec neva, že jsi člen jen chvíli hlavně nesmíme zapomenout, že do OC se počítá i Frančesko lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavne by me zajimalo, jestli kdyz to vyhrajete ten pohar jestli ho date do uschovy ke me kdyz je klubovej :) sem zvedaf kdo ho bude chtit zatahnout pro sebe :))))

:plol nečekal jsi jinou odpověd,nejedeš,máš smolíka :p ................když už jsme u toho,tak tohle jsi věděl taky už minulý rok ;);) ,nebo se pletu ;) .......jednou jsi presidento a tak by jsi měl jít příkladem ;):) .............já mám taky lukrativnější kšeft a budu tam ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavne by me zajimalo, jestli kdyz to vyhrajete ten pohar jestli ho date do uschovy ke me kdyz je klubovej :) sem zvedaf kdo ho bude chtit zatahnout pro sebe :))))

:plol nečekal jsi jinou odpověd,nejedeš,máš smolíka :p ................když už jsme u toho,tak tohle jsi věděl taky už minulý rok ;);) ,nebo se pletu ;) .......jednou jsi presidento a tak by jsi měl jít příkladem ;):) .............já mám taky lukrativnější kšeft a budu tam ;):)

svatá pravda lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu !!! Už se těším -_- Tak jen sem dej Jirko čas kdy v Rudny na Atolu a budu tam.

Snad pojede i Davon když u ž to je soused.... :w00t1:

Nejedu, delam ted 4 dny a mam 2 dny volno... Musim se venovat rodine a mam tu spousta prace, nemam byt hotovy a nelezim hore kokotom jako Rob :D

HMMMM tak nejedu,ležím doma jak říkal Davon. :(:( Včra sem si na motokárách roztrhnul nohu když na mě vlítla druhá motokára a rámem mě vzala přes koleno a holeň. 15 stehu a naraženina jako fík! <_<<_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...