Přejít na obsah

Chodíte do hospody, restaurací, klubů atd?


century

Doporučené příspěvky

Když se jít bavit tak je to stodolní

Když jít s kámošema na pifko a pokecat tak klasická hospoda s dobrým pifkem a jídlem :)

Ale uplně max relax je pro mě vypadnout na chalupu a tam jít s místníma do klasické zahulené hospůdky k dobrému pifku, nákladanému hermelínu a k tomu si vyslechnout chytré řeči místních, to je pro mě asi nej relax, lepší jak sedět na zahradě a čučet doblba :):palec:

Pití pivo-whisky-mojito a samozdřejmě mattoni lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem exot za všechny prachy

pití: alkohol nepiju (taky se často v mé společnosti hraje na střízlivého a osazenstvo pod parou rozvážím do domovů), takže Kofolu nebo podobný slazený blbosti

jídlo: cokoliv, z čeho je cítit sýr v jakékoliv podobě a úpravě

kluby: ani moc nemusim, lepší je dobrá hospoda nebo restaurace

Vřele doporučuji:

Olomouc - Hanácká restaurace na dolním náměstí

Brno - Na radnici - Líšeň, U supa - Soběšice

Horní Maršov - Na kopečku

Praha - U lva - Anděl, U gambáče - Vinsky

Mnichovo Hradiště - Zámecká restaurace

:)

atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pifko - udelam jich tak tech 13 - 15, ale to je domrtva. Nebranim se zelene, a miluji BACARDI - COLA LIGHT, ale nesmi se to prehanet. Kdyz jdu na pivo, jdu na pivo, ale konci to stejne panakama... Byli doby, kdy jsem za zabavu a kalbu nechal cca 12 - 15 tis/ mesicne... To je vsak snad nenavratne PRYC!!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem exot za všechny prachy

pití: alkohol nepiju (taky se často v mé společnosti hraje na střízlivého a osazenstvo pod parou rozvážím do domovů), takže Kofolu nebo podobný slazený blbosti

jídlo: cokoliv, z čeho je cítit sýr v jakékoliv podobě a úpravě

kluby: ani moc nemusim, lepší je dobrá hospoda nebo restaurace

Vřele doporučuji:

Olomouc - Hanácká restaurace na dolním náměstí

Brno - Na radnici - Líšeň, U supa - Soběšice

Horní Maršov - Na kopečku

Praha - U lva - Anděl, U gambáče - Vinsky

Mnichovo Hradiště - Zámecká restaurace

:)

atd.

Tak dej vědět, až budeš v Olomouci. Dáme pokec v Hánácké!!! Dělá tam kámoš, tak by nebyl problém s rezervačkou :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pifko (8-15ks), whisky and cola=== tradičně do mrtva B) Fakt mi chlast chutná a rád si o víkendu naformátuju mozek...ale mladý se to moc nelíbí :aggressive:)

A chodím do hospy, na disko, občas koncert, k ohni a tak,,,prostě všude kde se dá pít :p

Editováno: , autor: OloZX6R
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olo: ...naformátovat mozek... :smich:

Já chodím do místní hospody, ale většinou jen když je v TV sport, tak posedím, jinak lupnu tak 2-3 kousky a mizím. Ještě popíšu, co se mi stalo minulý týden. V pátek byl na čt2 přímý přenos z lehké atletiky, tak si říkám, že zajdu na pivo a chvíli se mrknu. V hospodě klasická obsada, cca 20 starších chlapů. Prostě běžný páteční večer, jen tam bylo nějak ticho. Říkám si, že jsou zažraní do atletiky, ale když jsem se podíval pořádně, myslel jsem, že mě klepne. Všichni čuměli na novu, kde dávali S čerty nejsou žerty. kol100 Kdyby jste viděli, jak to ti staří chlapi žrali, no fakt mazeeeec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pifko (8-15ks), whisky and cola=== tradičně do mrtva B) Fakt mi chlast chutná a rád si o víkendu naformátuju mozek...ale mladý se to moc nelíbí :aggressive:)

A chodím do hospy, na disko, občas koncert, k ohni a tak,,,prostě všude kde se dá pít :p

No na chalupě si formátoval pěkně :smich:

Jináč já se klasicky rozpíjim v hospodě, pivko + redbull s vodkou + nějaký paňáčci. Teď jsme začali chodit na karaoke, neskutečná prdel. A pak obvykle končim někde na disco a domů přicházím za kuropění lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hospody a podobná zařízení už nevymetám. Dost mi totiž vadí, že je tam z 99, 9% zahuleno. Není nad to, když tam člověk pět minut pobude a musí "vyházet" všechno oblečení, které je za tu chvilku totálně vyuzené. :ble ....Nehledě na to, že mám rád svoje zdraví....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hospody a podobná zařízení už nevymetám. Dost mi totiž vadí, že je tam z 99, 9% zahuleno. Není nad to, když tam člověk pět minut pobude a musí "vyházet" všechno oblečení, které je za tu chvilku totálně vyuzené. :ble ....Nehledě na to, že mám rád svoje zdraví....

Nesmíš bejt taková citlivka, ale chápu jak to myslíš. Já jsem kouřil asi dva roky a přestal jsem a teď mi to neskutečně vadí. Takhle když někdo kouří ani ne, ale nejhorší je, když mi to foukají do obličeje, to jsem pak schopnej jim ty krabičky sešrotovat. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Pivko i limo kdyz se ridi, ale moje pritelkyne rada odridi. Jinak dost casto vecere a kdyz se jede nekam na vylet tak zastavka na obed cestou a tak.

Ted v lete bodne zastavit neke na zmrzce a vyrazit nekam nahoru do hor - u nas Krkonose - na Snezku a Cernou Horu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pivko i limo kdyz se ridi, ale moje pritelkyne rada odridi. Jinak dost casto vecere a kdyz se jede nekam na vylet tak zastavka na obed cestou a tak.

Ted v lete bodne zastavit neke na zmrzce a vyrazit nekam nahoru do hor - u nas Krkonose - na Snezku a Cernou Horu.

Ty voeeeee. Vožrat se na Sněžce. To by byla paráda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pivko i limo kdyz se ridi, ale moje pritelkyne rada odridi. Jinak dost casto vecere a kdyz se jede nekam na vylet tak zastavka na obed cestou a tak.

Ted v lete bodne zastavit neke na zmrzce a vyrazit nekam nahoru do hor - u nas Krkonose - na Snezku a Cernou Horu.

Ty voeeeee. Vožrat se na Sněžce. To by byla paráda

Ale bylo by to hoodně drahý, je tam jenom bouda na polské straně a mění v kurzu 1:10 zmetci, takže pivo za 50,- :smich:

Na české straně je poštovna, ale tam se ničím neopiješ :D

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja v tydnu moc neleju,ale o vikendech zajdeme s kamosema na pivaka k jednomu z nich do hospody..Sem tam padne panacek,ale to spis k naky prilezitosti, jinak se drzim skopku... :) Obcas to byva docela velky,kdyz se to protahne,jako minulej vikend.. :D mam rad taky Gin s tonicem a wizoura s colou.. :D sem tam si dam vodku se semtexem..

Ale taky se rad dobre najim...Masicko,zeleninka...Bez masa ja bych zit nemohl... :D

Diskoteky a kluby me moc neberou,ale to neznamena,ze nekam jednou za cas nezajdu.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...