Přejít na obsah

Nový web Škody auto


George Couser

Doporučené příspěvky

Zhlédl jsem to sice velmi rychle, ale jedno je jisté: Bude třeba jeste hoooodně zapracovat. To navigacni menu se mi moc nezdá, lepší jsou ty roletky. A hlavně to bude chtít udat formu, aby všechno lícovalo a hrálo pospolu, a dál tomu dopřat na stylu. A hlavně barevně upravit, přec když to je Škoda Auto, tak se tu MUSÍ oběvit trochu zelené.

Celkově zatím nehodnotím, protože to vypadá na nějakou z prvních verzí, avšak v porovnání se stávájícím webem tomu dávám za snahu tak 30%

A aby tu ode mne nebyla jen prostá kritika, tak podle mě web škodovky chce v současné době hlavně sjednotit, protože spousta modelů má jakoby svou vlastní prezentaci. Dále bych tomu dodal na iteraktivitě, například nebylo by od věci, aby každý majitel vozu si mohl najít podle svého vin-kodu potřebné informace, náhrad. díly, nebo dokonce historii servisů a oprav apod. Dalsi věc: změnit styl vkládání novinek a příspěvků, který v dnešní době je už naprosto nevyhovující.

Editováno: , autor: ntb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně řečeno doufám, že je to jen nějaká betaverze. Současná verze stránek je podle mě jedna z nejhezčích webových prezentací, ale tohleto se mi nelíbí. To menu nahoře je úplně strašný, nemá to žádnou hlavičku, žádnej nápad, barvy taky hrůza (vlastně tam ani žádný nejsou ;) ). Snad ten současnej web vydrží ještě hooodně dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nelibi se mi to. Vypada to hodne amatersky, barvy jsou naprosto nevhodne zvolene, spatne se to cte.

Jedine co mi vadi na soucasnych strankach, je to ze nemaji jednotny design. ...napr podstranka k nove Fabii, Roomsteru, Octavii. ...co stranka to unikat, bez spolecnych prvku. ...ale zakladni navrh hlavni stranky je dobrej.

Editováno: , autor: NiceOne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm nářkům, že tam chybí zelená jakožto firemní barva: Nezapomeňte, že možná již s příchodem Superbu II se začne používat taky nové logo Škody Auto, které jsme mohli již vidět na studiích Roomster a Yeti. :p

O logu jsem teď někde četl, že je sice staromódní, ale že nejspíš škodovka neopustí tradice a zůstane u něj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě na současných stránkách vadí především nepodpora prohlížečů, což je celkem problém a samozřejmě ta nejednota a do jisté míry roztříštěnost, kdežto ty "nové" jsou daleko elegantnější a modernější. Dnešní trend je jednoduchost a přehlednost, pouťový barvy se už neností, ale samozřejmě musí být dostatečně interaktivní a multimediální. Já myslím, že to je velmi dobrý základ a po drobných úpravách, případně mírném přibarvení to jistě bude posun k lepšímu, především v podpoře prohlížečů a jednotnosti a tím pádem i orientaci pro běžného návštěvníka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm nářkům, že tam chybí zelená jakožto firemní barva: Nezapomeňte, že možná již s příchodem Superbu II se začne používat taky nové logo Škody Auto, které jsme mohli již vidět na studiích Roomster a Yeti. :p

Přesně tak, myslim že to bylo v magazinu MF DNES kde zpovídali šéfa Škodovky. Ten sice cosi připustil, že u studií Joysteru nebo Yetiho zadali designerům nové logo, nicméně podle něj to není uplně tak ono, a že i přes značnou složitost současného loga se u něj zřejmě i zůstane. Argumentuje tím, že většina automobilek s dlouhou tradicí mají složitější loga...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm nářkům, že tam chybí zelená jakožto firemní barva: Nezapomeňte, že možná již s příchodem Superbu II se začne používat taky nové logo Škody Auto, které jsme mohli již vidět na studiích Roomster a Yeti. :p

Přesně tak, myslim že to bylo v magazinu MF DNES kde zpovídali šéfa Škodovky. Ten sice cosi připustil, že u studií Joysteru nebo Yetiho zadali designerům nové logo, nicméně podle něj to není uplně tak ono, a že i přes značnou složitost současného loga se u něj zřejmě i zůstane. Argumentuje tím, že většina automobilek s dlouhou tradicí mají složitější loga...

Jj, to je to co jsem psal. Ale nemůžu si pomoct, jednoduchý okřídlený šíp byl lepší než tohle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...