Přejít na obsah

Audiny


sakin

Doporučené příspěvky

Zdar chlapi, v poslední době (cca 4roky) sem si všimnul na cestách zajímavého efektu. Možno je to jen múj subjektivní pocit ale co audina to prase.Proste řidiči audin si asi myslí že jim patří celá silnice a jezdí jak agresoři.Normálne sem se přichitil při tom,že když vidím ve spěťáku audinu tak uhejbám nabok a čekám co ten mamlas vyvede. A věčinou(cca 99%) se nemílím.Proste zákaz předjíždení, plná čára z obou stran,zatáčka jako prase že nevidíš na 10metrú,auta v protisměru ale agresor v audine proste dupne na pedál a jede hlava nehlava. A to ani nemluvím o maximálních rychlostech-tam kde je 50-ka ten magor jede 100.

Opravdu nechci nikoho urážet ale tohohle sem si všimnul a dost my to vadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi, v poslední době (cca 4roky) sem si všimnul na cestách zajímavého efektu. Možno je to jen múj subjektivní pocit ale co audina to prase.Proste řidiči audin si asi myslí že jim patří celá silnice a jezdí jak agresoři.Normálne sem se přichitil při tom,že když vidím ve spěťáku audinu tak uhejbám nabok a čekám co ten mamlas vyvede. A věčinou(cca 99%) se nemílím.Proste zákaz předjíždení, plná čára z obou stran,zatáčka jako prase že nevidíš na 10metrú,auta v protisměru ale agresor v audine proste dupne na pedál a jede hlava nehlava. A to ani nemluvím o maximálních rychlostech-tam kde je 50-ka ten magor jede 100.

Opravdu nechci nikoho urážet ale tohohle sem si všimnul a dost my to vadí.

Zkus neuhejbat, možná tím taky dáváš najevo "tak si mě předjeď blb*e".

Já osobně neuhejbám, jelikož to od ostatních nesnáším, jak uhneš do krajnice, tak ten za tebou má dvě možnosti, aby nedostal šutrem z krajnice

1. vzdálit se

2. předjet

snad jsem tě nijak neurazil ;)

Každopádně to samé jsme slyšel na řidiče Oktávií a je to dokonce i někde tady na foru. Možná, že jsi se zaměřil na jednu značku, po pár situacích se ti to zarylo do paměti a teď to sleduješ, možná je to pravda a možná bydlíš v blízkosti s nej koncentrací audin :)

Já zase něco podobnýho sleduju u Fábií :D

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řidiči Octavií se tak chovají daleko častěji...

Nic proti kucí ale pohled zvenčí od seatáka...

Octa jede a jede furt... ai si jí lidi neváží a přiblíží se tak že ve zpětném zrcátku nevidím světla a snaží se mě strkat... mě je to jedno at se nažere šutrů... v horším případě mě začne předjíždět někde v zatáčce a nebo na plné a nažeru se šutrů já protože na plné nebo v zatáčce ve většině případů jsou urostřed šutry protože nikdo nepředjíždí... neuhýbám... akorát když proti jedou auta tak samo nechci způsobit nehodu ale myslím že už spoustě lidem zatrnulo když si mysleli že jim trochu uhnu ale když vidím že je volno tak proč uhýbat at je jasné že tu plnou přejel...

Audi se chová jinak... vidím že se přibližuje relativně vysokou rychlostí... jak řikám neuhýbám pokud tam je plná čára nebo zatáčka... třeba se přiblíží dost blízko ale hned po tom co zjistí že moje auto skutečně nemá zástěrky a že nezrychlím se vzdálí na bezpečnou vzdálenost... po dojetí na přerušovanou mírně uhnu a on mě mohutným zrychlením předjede a letí si dále... nikdy se mi nestalo že by mě audinář předjížděl v zatáčce nebo mě strkal...

na rovině s přerušovanou uhýbám všem rychlejším autům... a asi i díky mým světlům dost aut uhýbá i mě... prostě se přiblížim jedu rychleji ale vidím plnou a tak rovnou nechám dle mého názoru bezpečnou vzdálenost... ale běhěm chvíle jede auto v pangejtu a myslí si že budu předjíždět... přidám a i na plné ho předjedu... ve většině případů nepřejedu čáru a vždy vyhodím blinkr abych měl argument pro případnou pozorující policii že šlo o objíždění nikoli předjíždění a že dotyčný jel po krajnici a že jsem se domníval že má jakousi poruchu nebo že bude zastavovat...

Takže pokud jim začneš uhýbat tak tě budou předjíždět zrovna tak jako bych to udělal já... pokud neuhneš tak se vsadím že se vzdálí....

Editováno: , autor: Lewis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vis ..audina to uz je autak,,,a kdyz mas pod nejakou A8mou 4.2ku...tak ti to neda jen tak jet v obci 50 a mimo 90...

Takovy ridic,ma penez jak zelez a je mu jedno kolik pokut zaplati a jestli mu tam zbyl nejaky ten bodik.Znam typka, ktery ma 5 bavora a na jeho jizde vidis ze si ji docista vychutnava,nevadi mu ze ho predjede nejaky dedula v shadé...a to se mi na tom libi nejvic.

A s tim uhybanim,kdyz vidim v zrcatku nejakyho frajera jak se na me lepi ..tak bud si jedu stejnym tempem,at si jede,nebo si s nim na chvilec pohraju,musi byt samo cesta prehledna..to jsou pak takove mini zavody,no a jestli odpoci nebo zastavi tak jsem jakoby vyhral protoze s 55kwatama pod kapotou se s 4.2 kama skubat moc nemuzu.....

Audinky jsou auta krasna,ale musi se dostat do spravnych rukou. ;):)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ruku na srdce. A kdo z nás sem tam nejede jako prase. Já se k tomu klidně přiznám. Když je cesta plná zatáček, kterou moc dobře znám tak si to prostě užívám, co auto a provoz dovolí. Na 99% z jízd mám ale rád svůj klid, tempomatem řízených 55/100/140 km/h a parádní muziku. A když někdo jede 40 v obci a 80 mimo tak to taky není zrovna ideál, akorát v silněším provozu blbě předjíždí a brzdí ostatní. A házet všechny od jedné značky do jednoho pytle též nejde. Spíš bych to viděl, že nejdřív je to mladická nerozvážnost - jsem mistr světa a jezdím jako borec, potom se člověk uklidní a u některých více zaměstnaných příjde období stresu, shonu a peněz, kdy se šetří každá minuta času (naprosto zbytečně) na úkor něčeho jiného a to jde o zdraví nebo život.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se blbec lepí na mě tak párkát si pohraju z brzdou tak abych nespomalil ale brzdovky se rozsvítily. Pokud to nepomuže a blbec se lepí dál pustím mu tam zadní odstřikovač.

Na značce nezáleží blbec se najde u každé značky. Nebo mě sere, když je kolona za nějakym nákladákem a já jsem na řadě za ním na předjíždění a zezadu mě někdo předjede nepředjede jeho ale nasere se přede mě . :aggressive:

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K Audinám, na trase co jezdím každej den do práce a z práce lítají i 3 audiny taky do práce a z práce, plná čára ,žádnej problém, nevidí do zatáčky nebo horizont, taky žádnej problém. Ale není to jen výsada Audin ale i ostatních značek. Čeho si tedy spíš všímám poslední dobou na silnici Plzeň-Most, to jsou auta s SPZ Ustí n.L, to sou prasata. Sorry jestli se teď někoho dotknu. Když vidim za sebou Ustečáka tak se modlim co vyvede za bejkárnu , předjíždění přes přejezdy, plná čára, před horizontem, předjíždění několika aut v řadě, rychlá jízda- 120km/h je jim na silnici málo, v obci klidně 80km/h atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ pravda... spz s U a dávám si pozor... agresivní rychlá jízda a ve městě nervozní a přitom bez semaforu nečumí po značkách kudy vede hlavní... ona totiž v ustí asi vede jenom rovně nikdy ne do zatáčky... a taky znají jenom plné signály... nechápou rozdíl v signálu šipka rovně a doprava a šipkou doleva... kolikrát jsem se rozjel a on to zadupne a čeká až projede stojící protijedoucí...

na A zase pozor na křižovatkách bez semaforů...

C se neumí vecpat mezi auta z vedlejší...

A my mělničáci prý nejvíc bouráme... :feve::feve::feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi, v poslední době (cca 4roky) sem si všimnul na cestách zajímavého efektu. Možno je to jen múj subjektivní pocit ale co audina to prase.Proste řidiči audin si asi myslí že jim patří celá silnice a jezdí jak agresoři.Normálne sem se přichitil při tom,že když vidím ve spěťáku audinu tak uhejbám nabok a čekám co ten mamlas vyvede. A věčinou(cca 99%) se nemílím.Proste zákaz předjíždení, plná čára z obou stran,zatáčka jako prase že nevidíš na 10metrú,auta v protisměru ale agresor v audine proste dupne na pedál a jede hlava nehlava. A to ani nemluvím o maximálních rychlostech-tam kde je 50-ka ten magor jede 100.

Opravdu nechci nikoho urážet ale tohohle sem si všimnul a dost my to vadí.

No zrovna nedavno jsem zažil jednoho týpka v A6 v Avantu jak předjíždí na plnou kolonu a ještě do zatáčky, ve městě na křižovatce hodí myšku zleva doprava, aby nemusel čekat a ještě celou dobu telefon u ucha. Spíš bych, ale řekl, že si toho člověk všimne právě proto, že má nějaký takový auto, ale jinak jezdí hodně lidí jak prasata. Možná je to taky tím, že když si to rozbije tak si koupí jednoduše jinou, kdežto mi co si koupíme auto tak si dávváme pozor aby tam nebyl ani škrábaneček. Ale jak tam někdo psal kdo nejezdí jak prase, ale když bych mluvil za sebe tak nějaký nebezpečný situace fakt nedělám, měl bych strach, že se něco stane :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale k čemu bych se chtěl teda ještě vyjádřit je to, že a není to poprvé, když jsem potkal člověka v třeba BMW7, Audi A8... v něčem takovém tak naprosto pohodový řidiči, žádný já mam tohle tak tě předjedu... Ale je fakt, že to byli starší řidiči. Přes 40 určitě i více

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja kdyz to tady tak procitam,tak chvilema souhlasim a chvilema nesouhlasim.. :D

Kazdopadne bych nejakou znacku aut,jako ta,ve kterych jezdi prasata nevymezoval.A co se tyce uhybani a neuhybani..Ja to delam tak,ze pokud je prehlednej usek,kde je videt,neni horizont,nebo 90° vingl,nezavisle na plny care a nekdo se ke me blizi a ma silnejsi auto,tak nemam problem uhnout.Ale to se stava hodne malo kdy.A delam to proto,ze kdyz na to prijde,tak to same od lidi ocekavam i ja.Me se stava posledni dobou docela casto,ze lidi uhybaji.No a pokud me nekdo dojede a lepi se na me pred zatackou,nebo zatackovitym usekem,tak si s nim vetsinou pohraju a nakonec treba i ujedu,nebo ho necham nekde predjet a strkam ho. :D A pred horizontem?Neuhejbam,nebudu cekat,ze on se tam nasere,nekdo ho nebo on nekoho sestreli a ja to koupim taky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak největší deb*vé jsou ve starej 1xx serie s lehkým tuningem, to jenom žasnu, co dělaj, jede jim to hov*o a tlačej se jak kdyby měli nadupaný auto jako sfině.

Nedávno v Holohlavech u HK mě předjížděla 120, seděl v ní tak 18 letej švihák, auto oplácaný jak lochneska a dole v tom ďolíku se rozhodnul mě předjet, je tam 50 a často tam měřej. Elegantně na to šlápnul, ale tím akcelerace hasla a pomalu se sunul, proti kamion od Jaroměře mladík zazmatkoval a místo, aby se nasunul zase za mě, tak mi jebnul do nárazníku a jen tak tak, že to neskončilo blbě, klika, že jsem jěl s P Boxerem a ten má velký nárazník, tak mi ho akorát vyhodil z držáku. Kdyb to švihnul na mě víc, tak se moh roztočit jako káča a měl bych to jasný a v autě 900kg mouky, to by stálo za to.

nejde to prostě říct, že řidiči značky xxx jsou hovada, hovada jsou všude, může být v kterýmkoliv autě, co proti vám někde ze zatáčky vyletí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak největší deb*vé jsou ve starej 1xx serie s lehkým tuningem, to jenom žasnu, co dělaj, jede jim to hov*o a tlačej se jak kdyby měli nadupaný auto jako sfině.

Nedávno v Holohlavech u HK mě předjížděla 120, seděl v ní tak 18 letej švihák, auto oplácaný jak lochneska a dole v tom ďolíku se rozhodnul mě předjet, je tam 50 a často tam měřej. Elegantně na to šlápnul, ale tím akcelerace hasla a pomalu se sunul, proti kamion od Jaroměře mladík zazmatkoval a místo, aby se nasunul zase za mě, tak mi jebnul do nárazníku a jen tak tak, že to neskončilo blbě, klika, že jsem jěl s P Boxerem a ten má velký nárazník, tak mi ho akorát vyhodil z držáku. Kdyb to švihnul na mě víc, tak se moh roztočit jako káča a měl bych to jasný a v autě 900kg mouky, to by stálo za to.

nejde to prostě říct, že řidiči značky xxx jsou hovada, hovada jsou všude, může být v kterýmkoliv autě, co proti vám někde ze zatáčky vyletí.

No tak to je radost..Tak to prvni co bych udelal by blo to,ze bych ho dojel,zastavil a rozbil bych mu drzku cu*akovi!Aby si to pamatoval poradne..Kokot!

To je dalsi kapitola..Cim vetsi plecku maji,tim vetsi dementi to jsou..To mi staci na srazech...Viz mimon..Mezi lidma to tam "odplaujou,gumujou a hrabou...No nestesti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak největší deb*vé jsou ve starej 1xx serie s lehkým tuningem, to jenom žasnu, co dělaj, jede jim to hov*o a tlačej se jak kdyby měli nadupaný auto jako sfině.

Nedávno v Holohlavech u HK mě předjížděla 120, seděl v ní tak 18 letej švihák, auto oplácaný jak lochneska a dole v tom ďolíku se rozhodnul mě předjet, je tam 50 a často tam měřej. Elegantně na to šlápnul, ale tím akcelerace hasla a pomalu se sunul, proti kamion od Jaroměře mladík zazmatkoval a místo, aby se nasunul zase za mě, tak mi jebnul do nárazníku a jen tak tak, že to neskončilo blbě, klika, že jsem jěl s P Boxerem a ten má velký nárazník, tak mi ho akorát vyhodil z držáku. Kdyb to švihnul na mě víc, tak se moh roztočit jako káča a měl bych to jasný a v autě 900kg mouky, to by stálo za to.

nejde to prostě říct, že řidiči značky xxx jsou hovada, hovada jsou všude, může být v kterýmkoliv autě, co proti vám někde ze zatáčky vyletí.

No tak to je radost..Tak to prvni co bych udelal by blo to,ze bych ho dojel,zastavil a rozbil bych mu drzku cu*akovi!Aby si to pamatoval poradne..Kokot!

To je dalsi kapitola..Cim vetsi plecku maji,tim vetsi dementi to jsou..To mi staci na srazech...Viz mimon..Mezi lidma to tam "odplaujou,gumujou a hrabou...No nestesti..

na přesdržku byl, ale já byl v tý chvíli radši, že jsem a při první příležitosti zastavit jsme si nakopnul nárazník, aby neplandal.

a ještě jsme se vzpoměl na jednu 120, na trase Poděbrady HK ještě na staré 11 začal manik proti mě předjíždět kamion, místa dost, času taky, ale on se rozhodnul předjíždět ještě jeden a já byl první proti němu, jsem tomu nemohl věřit, tak sjem trošku přibrzdil, prosvítil, že se snad vrátí, ale prd. tak jsem šel na brzdy tak, že jsem drhnul spodkem nárazníku o silnici a za mnou s felicií měl co dělat, aby se mi nepodíval co vezu. Manik se tam vešel jen tak tak.

To bylo to nejhorší, co jsem kdy zažil ani se mi an to nechtělo vzpomínat

bylo to v zimě 14.února 2006 a klika byla, že silnice byla suchá

jj, čím větší plečka, tím více hazardují

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tydlety situace jsou fakticky velice neprijemne,clovek si rika,alespon ja si to v nekterych chvilich rikam casto,ze tady pojedu opatrne....ale je nam to vsem prd platne kdyz se jak rikate se proti vam z nenadani vyriti ze zatacky nejaky shulin,ve sprasene 120tce a v ocich ma jakoby rikal uhni jeduuu ve me je sila.Takovy si to uvedomi az pak kdyz se neco nekomu opravdu stane....Nikomu samozrejme nepreju,ale je to tak.

Na silnicich nejen u nas,ale vsude je to spatne,a bude to cim dal horsi....Zlepsuji se auta,mladi jezdi v autoskolach ve 3 BMW...a dalnic je uz vic nez poli a lesu.

jeste ze mame toto forum a slusny lidi :) kteri se o tom dokazou pobavit...a to dela ze ridice praveho profesionala -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By ste neverili, jak som docital tuto diskusiu, tak som siel z prace domov a:

- Zona 40 a debil na audine nejakej A6 z r. 98 predpokladam si to vali urcite viac ako 100 prechody, vela ludi na krajnici, co uz uz idu na prechod pre chodcov a on jak hovado, dost ze nikoho nesejmul.

Tak som si hned spomenul ze na tom nieco bude Co audi to hajzel ignorantsky. B) ALE!!!!! CEST VYNIMKAM -_-;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim, audiny mě nějak nezajímaj.....nikdy sem si nevšiml že by jezdili nějak extremně prasácky....ale nesnášim lidi ve fazolech a podobnejch vykopávkách....když někdy začnu předjíždět někoho a v protisměru je fakan, tak prvni co je že mi pusti dálkáče, protože myslí že mi to jede jako mu....nebo si takhle jedu, krásná rovinka je vidět, mírnej svah dolů, v dálce auto, předemnou fakan, šine si to svych 90 tak hodim blinkr, že ho předjedu, mám tam čtverku, auta v prostisměru daleko, ale co se nestane...fazol začne zrychlovat a tak musim hned 3 plnej a stiham i tak, ale je to vcelku nepřijemny....prostě by neunesl že ho předjiždi BMW a v něm mladej "smrad"? fuck

Editováno: , autor: petto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem dneska cestou domů vyrazil, že budu předjíždět, ale Mondeo předemnou(stará plečka) se mi tam vesralo, tak mně brzdil. Předjeli jsme osobák, dodávka, on se zařadil. Chtěl jsem ho tedy ještě předjet, ale on jak se zařadil, tak přidal co to šlo. Už jsem nechtěl riskovat, protože v protisměru už něco jelo a nebylo 100% jisté, že to stihnu, obzvlášť když jsem nevěděl, co ten čuromed ještě vyvede. Tak jsem to dost fet zadupnul a zařadil se. Předjel jsem ho asi o kilák později. A že to bylo naschvál, že předjžděl pomalu aby to on stihnul a já už ne, a když viděl, že předjedu ještě jeho, tak to osolil co to šlo, vím podle toho jak se na mně kouknul a křenil se,debil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By ste neverili, jak som docital tuto diskusiu, tak som siel z prace domov a:

- Zona 40 a debil na audine nejakej A6 z r. 98 predpokladam si to vali urcite viac ako 100 prechody, vela ludi na krajnici, co uz uz idu na prechod pre chodcov a on jak hovado, dost ze nikoho nesejmul.

Tak som si hned spomenul ze na tom nieco bude Co audi to hajzel ignorantsky. B) ALE!!!!! CEST VYNIMKAM -_-;)

No,a tohle přesne sem měl na mysli.

Já opravdu nejsem vysadenej proti audinám(osobne se my tyhle autíčka líbí) ale fakt tenhle efekt pozoruji.Je pravda že prasat jezdí hodne i na jinejch značkách,ALE jak vidím audinu tak čekám co vyvede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci mozna to je audinou nebo spis motorem mam AUDI A6 3.0 TDI a bouzel sem se nekolikrat pristihl ze jedu jak prase...... :kol-99: ale ono to v tom aute vubec nevypada, jinak mate pravdu cim lepsi auto tim se asi jezdi rychlejc !!!!! -_-

ps: bacha na me ve VC regionu AUDI A6 ALLROAD zlata metal. spz 3H1 XXYY :tlol

post-8-1183663761_thumb.jpg

Editováno: , autor: mr.pecoun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci mozna to je audimou nebo spis motorem mam AUDI A6 3.0 TDI a bouzel sem se nekolikrat pristihl ze jedu jak prase...... :kol-99: ale ono to v tom aute vubec nevypada, jinak mate pravdu cim lepsi auto tim se asi jezdi rychlejc !!!!! -_-

ps: bacha na me ve VC regionu AUDI A6 ALLROAD zlata metal. spz 3H1 XXYY :tlol

Mám tě v merku hochu, registruju tě :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...