Přejít na obsah

spínání vrtule u chladiče


beda46

Doporučené příspěvky

dobrý den,potřeboval bych poradit,mám okt.2001 1,6i 75kw.jel jsem s ní do práce cca v 6 hodin ráno.venku je teplota cc 12 stupnu.kolem 9 ráno jsem nastartoval motor cca na 2 minuty a pak jej vypnul a zjistil jsem že se mi rozbehla menší vrtule u chladiče a běžela cca 8 minut...voda v chladiči je po rysku a je studená.nevím co to má znamenat....poté jsem to zkusil znovu a se stejným výsledkem....mohl by mi nekdo prosím poradit?jsem v tomto oboru lajk...díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrý den,potřeboval bych poradit,mám okt.2001 1,6i 75kw.jel jsem s ní do práce cca v 6 hodin ráno.venku je teplota cc 12 stupnu.kolem 9 ráno jsem nastartoval motor cca na 2 minuty a pak jej vypnul a zjistil jsem že se mi rozbehla menší vrtule u chladiče a běžela cca 8 minut...voda v chladiči je po rysku a je studená.nevím co to má znamenat....poté jsem to zkusil znovu a se stejným výsledkem....mohl by mi nekdo prosím poradit?jsem v tomto oboru lajk...díky

Ta menší vrtule je kvůli klimě a ta by měla běžet pořád když je klima zaplá, teda aspoň si to myslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...