Přejít na obsah

repro do octy


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
...ty údaje jsou trošku nesrozumitelný...kompa s 300W/RMS...hmmm kol1

...na co je chceš zapojit...na rádio nebo zesilovač...?

Zapojení pouze na radio, našel jsem je náhodně a zaujaly mou pozornost,tak se dotazuji.Jinák řeším dilema, zda Kicx GFQ,nebo Powerbass S-6C, a BOSS by mohly sloužit jako další alternatíva.(výkon,citlivost)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele zabýváš se i montáží jo? Mám doma supr rádio, přemýšlel jsem, že bych ho šupl do Octy, plus nový přední repra a podložky a dráty. Ale sám si na to netroufám, chtěl bych, aby to vedlo jak origo ty dráty atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já už jsem se rozhodl, ale furt mám pár otazníků.

- MDF podložky dopředu i dozadu jsou jasné

- zadek dám do původního uložení jelikož to sám nejsem schopný předělat lol

- Vytlumení předních dveří Dynamitem nebo Vibraflexem, 2.5 mm

- dopředu samo komponentní repro, výškáče do původního umístění.

- nechci upravovat žádný růžky

Upřednostním basy, protože mám rád taneční hudbu (žádný disco).

Bude mi Tento Renegate set stačit?

Jo a nechal bych si to asi zapojit, to už je taky na mě moc :smich: , už z toho tlumení mám vítr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já už jsem se rozhodl, ale furt mám pár otazníků.

- MDF podložky dopředu i dozadu jsou jasné

- zadek dám do původního uložení jelikož to sám nejsem schopný předělat lol

- Vytlumení předních dveří Dynamitem nebo Vibraflexem, 2.5 mm

- dopředu samo komponentní repro, výškáče do původního umístění.

- nechci upravovat žádný růžky

Jo a nechal bych si to asi zapojit, to už je taky na mě moc :smich: , už z toho tlumení mám vítr

- MDFky stačí do předních dveří (pokud neuvazujes o zadnich repro)

- pokud nechces upravovat ruzek stahovacky, tak budes muset zvolit repro s mensim prumerem magnetu (mam ten dojem < 80 mm)

- co se tyce tlumeni prednich dveri, tak obe vyse uvedene moznosti jsou dobrou volbou :palec2:

Jinak pokud jsi alespon trochu manualne zrucny, tak to zvladnes svepomoci. Taky jsem si na to netroufal, ale nakonec jsem se do toho pustil a za 1,5 dne bylo hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- MDFky stačí do předních dveří (pokud neuvazujes o zadnich repro)

- pokud nechces upravovat ruzek stahovacky, tak budes muset zvolit repro s mensim prumerem magnetu (mam ten dojem < 80 mm)

- co se tyce tlumeni prednich dveri, tak obe vyse uvedene moznosti jsou dobrou volbou :palec2:

Jinak pokud jsi alespon trochu manualne zrucny, tak to zvladnes svepomoci. Taky jsem si na to netroufal, ale nakonec jsem se do toho pustil a za 1,5 dne bylo hotovo.

Určitě chci dozadu dát repro, připadalo by mi to nedodělané.. jen nevím zda původní umístění či do plata..

Já se do tlumení pustím, ale do zapojení repro už asi ne, nebo se to dá zvládnout? Jak si řešil přední výškové repro?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyskove repro slo do puvodnich domecku. Vnitrek domecku jsem kapanek upravoval, ale slo to. Zapojoval jsem si to sam s tim, ze jsem si par veci musel nastudovat alespon teoreticky.

Jinak ja zadni repro nemam (sice jsem mel pripravene ovaly do plata, ale poslal jsem je do sveta) a vubec mi nechybi.

EDIT:

Samozrejme, ze predni repro jsou podporene SW v kufru.

Editováno: , autor: Kapros
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...musím uvést pár příspěvků na pravou míru...

...homy...ten set je plně dostačující pro základní ozvučení Octavie...

...Pjk85...montáže provádím...podložky do zadu jsou hlavně proto, že plast je velmi nestabilní vůči vybracím a v druhé řadě při použití koaxiálních repro může být na závadu vyčnívající výškový reproduktor.

...jak píše Kapros...pokud nechcete nebo jinak nemáte možnost upravit rožek dveří (NE stahovačky!) ta repro by mělo mít menší průměr magnetu a nebo menší mont. hloubku.

Výškový reproduktor se vejde do půvopdního místa jen do průměru cca 33mm.

Co se týče dilema přední bez zadních nebo s nimi...mám vytlumené dveře s kvaliními repro...i přesto mám SW...žádné repro nezahraje nízké kmitočty jako SW...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...