Přejít na obsah

repro do octy


Doporučené příspěvky

Symphony CD CarRadio

Cau

Vem 2 hubeny sroubovaky a sundej ramecek radia. a po leve a prave strane na kraji radia mezi radiem a plechem strcenym v interieru je mistecko. Tam kdyz zasunes sroubovaky ucejtis cvaknuti pojistky ktera ho drzi v palubce.

Staci tam oba dva sroubovaky zasunout na kazdou stranu jeden oba najednou.. a dalsim sroubovakem to radio vypacis ven. Z oktavky moc dobre neleze vcera sem to zrovna delal.

Namaloval sem radsi obrazek a tam u cerveny sipky presne je to misto kam zastrcit sroubovaky.

(BTW mas pravdu je to udelany tak aby kazdej musel do servisu. Mame na to specialni plisky na vytahovani a s tim to jde samozrejme o hodne lip)

Zdar

post-51403-1277700959,3484_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 200kč sa nikto sa so mnou nebude bavit...

Len otevřu dveře ve Škodovce,a mám to za 500kč :smich:

PS: Dekuji za radu...skusim to vyndat dle tvích pokynů.

No musis si sehnat autoelektrikare kterej dela sam na sebe.. Optej se po znamejch jestli neznaj autoelektrikare. Ja bych nevlez do autorizovanyho servisu.

Ja sem si sehnal cislo na lakyrnika a elektrikare a mechanika a dovozce aut z nemecka a jsem spoko. U tehle lidi je vyhoda ta ze on ti rekne ze muze v sobotu a ty mu das auto jen na par hodin narozdil od autorizovanyho servisu kde by si treba taky cekal na instalaci radia 14dnu. A projed si poradne net existuje spousta navodu na cokoli na oktavce.

Jinak ty ceny abys to porovnal.. Za 400 jsem mel instalaci couvaciho senzoru. TO znamena sundat naraznik vyvrtat diry nacpat senzory a natahnout kabely a umistit jednotku + pipak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No musis si sehnat autoelektrikare kterej dela sam na sebe.. Optej se po znamejch jestli neznaj autoelektrikare. Ja bych nevlez do autorizovanyho servisu.

Ja sem si sehnal cislo na lakyrnika a elektrikare a mechanika a dovozce aut z nemecka a jsem spoko. U tehle lidi je vyhoda ta ze on ti rekne ze muze v sobotu a ty mu das auto jen na par hodin narozdil od autorizovanyho servisu kde by si treba taky cekal na instalaci radia 14dnu. A projed si poradne net existuje spousta navodu na cokoli na oktavce.

Jinak ty ceny abys to porovnal.. Za 400 jsem mel instalaci couvaciho senzoru. TO znamena sundat naraznik vyvrtat diry nacpat senzory a natahnout kabely a umistit jednotku + pipak.

Mne inšalovali couvak ve škodovce za 1380kč:aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...na čelní straně autorádia najdeš dvě štěrbiny kde se dávají tyto vytahovací klíče...pomůžeš si ale třeba i nějakými plíšky...ty jen odjistí západky a rádio pak vytáhneš ven.

post-845-1277740768,3491_thumb.jpg

JJ dekuji...šlo to ven ...a ku podivu dost lehce...

Takže podla schémy iso konektoru a toho co mám v aute,lavu stranu mám na špatne...:feve:

Takže mohu opět rozebírat :aggressive:

Jestly nekto má rovnaký kabely v Oktávce 2006,tak aby nemusel se s tím s...át =

Levá strana předek

Modrý s býlím pruhem +

Hnedý s býlím pruhem -

Pravá strana předek

Červený +

Červený s černým pruhem -

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne inšalovali couvak ve škodovce za 1380kč:aggressive:

za 1380 material s praci? Nebo 1380 jen za praci? Ja totiz koupil couvak za 700kc a 400kc byla instalace. To je 1100 a ty si platil 1400 jesi to mas za praci i material tak to jeste jde. To byly jeste kluci ze skodovky hodny na tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za 1380 material s praci? Nebo 1380 jen za praci? Ja totiz koupil couvak za 700kc a 400kc byla instalace. To je 1100 a ty si platil 1400 jesi to mas za praci i material tak to jeste jde. To byly jeste kluci ze skodovky hodny na tebe.

Couvák jsem koupil za litr...oni to vzali jenom za práci...

Kdyby to bylo s couvákem tak jsem ticho:smich:

Radej se budu takhle tápat po forech,než nekomu napchávat vačky.

Je to normální okrádaní.

Couvák jsem mnel bezdrát - takže po aute ani netahali kabely...

Vyvrtali 4 díry za 1380kč...ješte tam napsali vtipne : Montáž parkovací asistent,sleva : bezdrát inštalace lol

To je nechutný....co by chteli za obyč ? 2 litre ?

Ale to je se všim.Další klíč mi udelali za 3200kč !

Kamoš na stejnu Oktávku v Auto...a zaplatil 2000kč i s čipovaním...to jde ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Couvák jsem koupil za litr...oni to vzali jenom za práci...

Kdyby to bylo s couvákem tak jsem ticho:smich:

Radej se budu takhle tápat po forech,než nekomu napchávat vačky.

Je to normální okrádaní.

Couvák jsem mnel bezdrát - takže po aute ani netahali kabely...

Vyvrtali 4 díry za 1380kč...ješte tam napsali vtipne : Montáž parkovací asistent,sleva : bezdrát inštalace lol

To je nechutný....co by chteli za obyč ? 2 litre ?

Ale to je se všim.Další klíč mi udelali za 3200kč !

Kamoš na stejnu Oktávku v Auto...a zaplatil 2000kč i s čipovaním...to jde ne ?

To si te tam pekne vychutnavaj. Sleva za bezdrat za ni dekuj bohu jinak by to stalo o litr vic :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...bez problémů by tam asi šly ty z prvního odkazu.Jedná se ale o 2pásma koxiály což sice není na závadu, ale dal bych tam středobas s tím, že by zůstal zapojený původní výškový reproduktor...co třeba tyto...

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz/eshop/15-1-Phonocar/50-2-reproduktory/5/968-Phonocar-2-076

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas mi řekl zámečnik že za 1100 is chipem :prc:

Couvák jsem koupil za litr...oni to vzali jenom za práci...

Kdyby to bylo s couvákem tak jsem ticho:smich:

Radej se budu takhle tápat po forech,než nekomu napchávat vačky.

Je to normální okrádaní.

Couvák jsem mnel bezdrát - takže po aute ani netahali kabely...

Vyvrtali 4 díry za 1380kč...ješte tam napsali vtipne : Montáž parkovací asistent,sleva : bezdrát inštalace lol

To je nechutný....co by chteli za obyč ? 2 litre ?

Ale to je se všim.Další klíč mi udelali za 3200kč !

Kamoš na stejnu Oktávku v Auto...a zaplatil 2000kč i s čipovaním...to jde ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chcem vymeniť predné repro (len stredobasy) za iný typ bez výmeny výšok a namontovania výhybky.

Ide o Hertz DV165 alebo Sinus Live SL-F165 Slim. Reprá budú napájané len rádiom (bez zosilovača)

Kenwood KDC-W6527 (celkom kvalitný stroj). MDF podložky mám. Poraďte ktoré repro by bolo vhodnejšie.

post-13649-1278594977,0964_thumb.jpg

post-13649-1278768995,2216_thumb.jpg

Editováno: , autor: kamo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...