Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

P.S. Jestli jste se při čtení taky smáli, tak tady jsou správné odpovědi:

1. Stoletá válka trvala 116 let (1337 - 1453)

2. "Panamský klobouk" vynalezli v Ekvádoru

3. Velkou říjnovou revoluci slaví Rusové 7. Listopadu

4. Pravé jméno krále George IV. bylo Albert. Nechal si ho změnit v roce 1936.

5. Název Kanárských ostrovů souvisí s tuleněm. V latině to znamená "Ostrov tuleňů"

Tak co, byli jste o mnoho chytřejší než blondýnka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P.S. Jestli jste se při čtení taky smáli, tak tady jsou správné odpovědi:

1. Stoletá válka trvala 116 let (1337 - 1453)

2. "Panamský klobouk" vynalezli v Ekvádoru

3. Velkou říjnovou revoluci slaví Rusové 7. Listopadu

4. Pravé jméno krále George IV. bylo Albert. Nechal si ho změnit v roce 1936.

5. Název Kanárských ostrovů souvisí s tuleněm. V latině to znamená "Ostrov tuleňů"

Tak co, byli jste o mnoho chytřejší než blondýnka?

3 z 5 sem vedel, sem lepsi nez bloncka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych někdy nezabil. Jestki to jsou tvoje děti tak přeji pevné nervy.Ahoj Ororo. :palec2:

Kdyby to byly mojě děti, tak už by vážně jen byly...ikdyž nutno podotknout, že to bude asi chyba (i) rodičů :p

no, tak ono je to někdy dost těžký ty parchanty malý uhlídat. Já jako malej, místo toho, abych spal, tak jsem vymaloval celej pokoj vodou z odpařovače kam až jsem dosáhnul. Tehdy byl ještě moderní váleček. To mi byly asi 2 roky. Fotr podle mně musel dost zuřit :D

No a teď mi úder vrací stejně povedená dcera. Malůvky všude možně, někdy to jde dolů dobře, někdy to nejde. :disgust: A taková centrofixem nebo průpiskou počmáraná zánovní kožená sedačka, hm, nic moc co by potěšilo. Naštěstí z kůže to stejně dříve či později sleze, ale z nábytku, koberce, stěn to už tak dobře nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám doma 3 letýho kluka a na zdi namalovaného nochnonohca (nosorožec) disaura se mu zatím namalovt nepodařilo,ale pořád to má asi v plánu, jinak tužkou počmáraná televize apod. jak je ticho dýl jak 2 minuty tak je to podezřelé. Jo děti jsou hezká věc, ale Herodes to byl borec. :D:D:D Ahoj Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám doma 3 letýho kluka a na zdi namalovaného nochnonohca (nosorožec) disaura se mu zatím namalovt nepodařilo,ale pořád to má asi v plánu, jinak tužkou počmáraná televize apod. jak je ticho dýl jak 2 minuty tak je to podezřelé. Jo děti jsou hezká věc, ale Herodes to byl borec. :D:D:D Ahoj Honza

švára si koupil novej monitor, ten teňoučkej, obrovskej(nevím kolik palců, ale tak asi 50cm), dal za to docela slušnej peníz a Tereza mu to hned počmárala tuškou. Samozřejmě to z toho monitoru(obrazovky) nešlo dolů úplně a má tam tak čmárance. Že byl nasraný jak cyp, to snad nemusím říkat :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám doma 3 letýho kluka a na zdi namalovaného nochnonohca (nosorožec) disaura se mu zatím namalovt nepodařilo,ale pořád to má asi v plánu, jinak tužkou počmáraná televize apod. jak je ticho dýl jak 2 minuty tak je to podezřelé. Jo děti jsou hezká věc, ale Herodes to byl borec. :D:D:D Ahoj Honza

2 minuty stačí? Fíha, to je fičák :smich: Jak děcka ještě nemám a sám jsem býval hrozně hodný, tak ani nevím.

Ale je fakt že brácha si jednou ostříhal vlasy, teda jen kolečko, jednou se po vzoru filmu pod kůlnou věšel, jindy strčil křeslo k akumulačkám a měl radost jak molitan hoří... :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Policajt na koni čeká na semaforu a vedle něho stojí chlapeček na kole.

Policajt: "Máš krásný kolo! To ti přinesl Ježíšek?"

Chlapeček: "Ano."

Policajt: "Příští rok řekni Ježíškovi, aby Ti přinesl taky světla...

Chlapeček: "Pěkný kůň! Toho ti přinesl Ježíšek?"

Policajt: "Ano"

Chlapeček: "Příští rok řekni Ježíškovi, aby tomu koňovi dal čuráka zespodu a ne na záda.."

:smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...