Přejít na obsah

prosim,prosim


paul_tdi

Doporučené příspěvky

Prosim o radu,nevite jak vyndat koberec v kufru kratke okty-1999 i s tim dřevem nebo co to je za papundekl......nebo jestli nemate zkušenosti r rozlitym mlekem.Vylil se mi tam asi pullitr a je to asi tyden a už to smrdělo asi všemi možnymi pachy na bliti je hnus fialovy :ble myl sem to avivaži,lil na to vodu poholeni a to mi přijde přebiti smradu smradem a vysledek je :angry: na ho..o!!chce to vytahnout a pořadne ostřikat a umyt praškem....nebo nevim.dik za radu a bacha na mleko v kufru :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim o radu,nevite jak vyndat koberec v kufru kratke okty-1999 i s tim dřevem nebo co to je za papundekl......nebo jestli nemate zkušenosti r rozlitym mlekem.Vylil se mi tam asi pullitr a je to asi tyden a už to smrdělo asi všemi možnymi pachy na bliti je hnus fialovy :ble myl sem to avivaži,lil na to vodu poholeni a to mi přijde přebiti smradu smradem a vysledek je :angry: na ho..o!!chce to vytahnout a pořadne ostřikat a umyt praškem....nebo nevim.dik za radu a bacha na mleko v kufru :help:

Stačí vyndat zadní sedadlo - opěrku a vyšroubovat dva nebo tři takové černé plastové šrouby, které jsou kousek od výběžku za sedačkama.

To mlíko ti nezávidim, ale brutálnější je mlíko s pivem, to se stalo našim ještě za komančů, když dávali mlíko do igelitu, v zatáčce se rozbyli lahve s pivem a prořízli to mlíko. tehdá pomohl nějakej prací prášek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo z obrazku to je fajn videt....diky ted už vim :palec2: ...umyju to cele a necham to proschnout...diiiik

Rolbare!

Tolik objetavosti se hned tak nevidí, je vidět, že jsi prostě třída. ( Rozebrat si auto aby mohl člověk poradit - klobouk dolů ).

:smich: tak obětavej zase nejsem :) je to z přestavby z LX na GLX ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mléko, nebo pivo, hádam pěkný prevít, ale kdysi si známí zapomněli v kufru hřiby, za tři týdny puch jako od ropuch a nedalo se to přebít ničím. Hřiby zkapalněly a proteklo to do koberce. Koberec v kuftru šel na nějaký čas ven, až po několika týdnech co byl na čerstvém vzduchu to přešlo. Samozřejmě byly použity i saponáty a prášek na praní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Prosim o radu,nevite jak vyndat koberec v kufru kratke okty-1999 i s tim dřevem nebo co to je za papundekl......nebo jestli nemate zkušenosti r rozlitym mlekem.Vylil se mi tam asi pullitr a je to asi tyden a už to smrdělo asi všemi možnymi pachy na bliti je hnus fialovy :ble myl sem to avivaži,lil na to vodu poholeni a to mi přijde přebiti smradu smradem a vysledek je :angry: na ho..o!!chce to vytahnout a pořadne ostřikat a umyt praškem....nebo nevim.dik za radu a bacha na mleko v kufru :help:

Škoda, že jsi z OVY. Kdyby jsi měl cestu okolo Příbrami, tak bych doporučil kluka, co čistí ručně

interiéry na 1s* a za super cenu. Za takový koberec max 300,-, ale klid v autě a na duši :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...