Přejít na obsah

Octavia II RS


Ludvíček

Doporučené příspěvky

ten vykon tam este vobec nie je, o uprave motora LEN uvazuju. Zatial je tam len +5 kW vdaka vyfuku a filtru...

.. to myslis vazne "jen uvazuji" ??? ..tak to je k smichu... vykon urcite pekny ale ten kroutak slaby.. jinak si myslim ze pro zlepeni jizdnich vlastnisti by stacili vzpery jako melo ORS1 a vmotoru.. tohle si asi tezko nekdo koupi, kdyz uz tak v liftbacku ale 100% ne v combi ktery lidi kupuji kuli kufru..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo ja jsem zvědavej kdy tě ty saze pustí a pustíš se do pořádnýho benzína. Nezapomeň partikly poškozují mozek :p

Úpravy tohodle motoru nabízí zajímave ABT Tuning 191kW a 360Nm nebo lepe 221kW 400Nm :) a to nejsou žádný srandahodnoty z kolobe brzdy, v Kemptenu ladi motory na motorve brzdě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

tady ten face volant se mi nelibi...a taky nemam rad ve "sportovních" autech automatickou převodovku...uplně na chandel...k sedačkam se nevyjadřuji bo nevim..podle fotky těžko soudit..zatim se mi vic libily tay celokoženy černy :prc: a face logo se mi libi asi nejvic...sam jsem si objednal na fabii přední aj zadní lol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...