Přejít na obsah

MaxiDOT


kvak

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Tak jsem tu zase, MaxiDot už mám v autě a mám další otázku pro ty co už ho mají delší dobu. Chci se zeptat, proč se mi neukazují informace jako např. aktuální rychlost nebo teplota oleje jako se to ukazuje na faceliftových budících. To je problém budíků, nebo jednotky motoru, že to neposílá do budíků informace? A ještě detail ohledně toho tempomatu - proč se neukáže kontrolka po zapnutí tempomatu, když na budících evidentně ikonka tempomatu je připravená...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s tím tempomatem jsem pročetl, spíš jsem myslel jestli nějaký šikula nevymyslel jak to zprovoznit, když tam ta ikonka je a jak píšete, tak na novějších to funguje, takže to informace musí do MaxiDotu posílat, to samé s tou rychlostí a teplotou, nezkoušel někdo přehrát FW z faceliftových budíků :kol-28: já jsem totiž měnil polodot za maxidot a zase to měnit kvůli kontrolce se mi nechce a nové sice super, ale zase by nefungovalo IMMO, což taky nechci... Takže tak, prostě to nejde :kol-26:ale je fakt, že to je tam jen tak, rychleji auto nepojede...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že jsi rovnou nesehnal novější s funkční kontrolkou tempomatu, ale není to zas tak důležitý nedostatek, dá se žít i bez ní. :) Dle mého se jinak zprovoznit nedá, prostě jen výměnou budíků. Ale třeba ano, v tom případě by to určitě zajímalo hodně lidí.

S facelift budíky a immo by ti určitě poradil (no, spíš ti je nainstaloval) ferda25, ale pokud jsi teď udělal upgrade na MaxiDot, tak si to tak nech a facelift budíky si pořiď až časem s facelift autem. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím Vás,

chtěl jsem požádat o radu ohledně nefunkčního maxidotu v Oct II (r.v. 2006).

Tento maxidot fungoval doposud v pohodě, až do dnešního dne - kdy se na displeyi vůbec nic nezobrazuje - jako by se ani nezapnul. Uvažuji, zda to nemůže být např. pojistkou - lze to nějakým způsobem zjistit?

Nebo jestli je na stejný okruh zapojeno ještě něco, čímž bych vyloučil chybnou pojistku.

 

Děkuji za každou radu

 

Romec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

včera jsem to ještě cca po 1hodině, kdy přestal být funkční, zkoušel nahodit resp. nastartovat auto a nic.

Dnes ráno je to již funkční - a to jsem s autem neudělal vůbec nic, pouze bylo v garáži. 

Takže problém vyřešen - přestože jsem závadu nezjistil.

 

Přesto díky Vašovi za  radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Chcem si dať dorobiť budíky MAXIDOT a mam možnosť zohnať s číslom 1Z0 920 843F,
Potrebuje zistiť čí sa dajú namontovať „prispôsobiť „ do mojej O2
facelift, benzín1,2 TSI, MR2011 (vyrobená 7-8.2010). Terajšie budíky s
palubným počítačom mám 1Z0 920 803K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
ahoj,

 

dukladny navod na vymenu budiku s maxidotem jsem nenasel, proto zakladam toto tema.

 

mam oktavku 2005 s polodotem.

 

chtel bych si vymenit budiky za maxidot ( nez je vymenim, prepajim si jiny osvit  - delal jsem to uz na Vectre co jsem mel predtim, je to snadne ).

 

Pajeni mi problem nedela, to je snadne, ale nevim presne par veci:

 

# Co koupit - jake budiky, budou fungovat vsechny, treba i po FaceLiftu ? , je mi akorat tak jasne ze nejlepe koupit taky benzinove a ne diesel...

# Jak zjistit PIN budiku originalniho a i noveho? ( mam doma VCDS kabel, ale todle on asi neumi... )

# Kdyz vymenim budiky, budu muset menit klice? Neni imobilizer v budicich?

 

diky moc za pomoc

 

Breta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,
 

kdybych taky chtel maxidot, jake budiky mam koukat,

mam 2005 1.6 FSi

 

 

Address 17: Instruments        Labels: 1K0-920-xxx-17.lbl
   Part No: 1Z0 920 910 B
   Component: KOMBIINSTRUMENT VD1 3560  
   Coding: 0003401
   Shop #: WSC 29001 576 89778
   VCID: 32610411AD34409
 
No fault code found.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano ano cetl jsem  par prispevku od ferdy.

no kdyz bych bydlel v cesku, asi bych zkusil ferdu kontaktovat, ale bohuzel nebydlim... ( budiky mi ukazuji v milich/h ).

Kdyby byl zverejnen navod jak na to, myslim si ze bych to zvladl sam...
Jen ale takovy navod nekde sehnat...

Nebo aspon vedet co vse budu potrebovat...

vazne nebudu potrebovat PIN ? to mi prijde divnee...
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...