Přejít na obsah

MaxiDOT


kvak

Doporučené příspěvky

tak v prispevku c 5 PIN potrebuju a v prispevku c 2 nepotrebuju.

 

proto jsem zalozil todle tema, aby bylo vsem jasne co a jak je treba udelat...

 

@Jan155 myslim ze bych to zvladl, s dobrym navodem se zvladnout da vse.
Jestli mam, nebo nemam vybaveni nevim, kdybych vedel, co je k tomu potreba, pak bych vedel...

Duvod tohoto fora postrada smysl, pokud si uzivatele mezi sebou svoje poznatky, zkusenosti a rady mezi sebou nesdeluji...
Zpoplatnene sluzby sem podle mne nepatri...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuju radu a tip. Mám budíky do 7000otáček a 200km/h a chci je vyměnit za tu plastovou desku RS. Co je k tomu třeba a potřebuju doporučit eshop,kde mají kvalitní za dobrou cenu a kdo mi to udělá hlavně ? :-D
Dále, mám palubní počítač stylu, že na páčce stěrače si můžu přepínat spotřebu,teplotu,hodiny,dojezd atd ,který se mi ukazuje vlevo pod otáčkoměrem a chci tam mít tohle..viz fotka panel uprostřed. Co k tomu potřebuju, kolik to bude stát a kdo mi to udělá opět? 

post-83227-0-44348400-1366182527_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj, taktéž se chystám na výměnu budíků za Maxidot, měl bych ale pár dotazů...

 

Mám Octavii II po FL, rv. 2010, MR10, 1.9 TDi, 77 kW

 

- chápu-li to správně půjdou mi tam jakékoliv naftové budíky s č. dílu končícím 843 ? Třeba i z naftového RSa ? Samozřejmě pofaceliftové, zkrátka ty co tam teď mám...

- k budíkům občas není PIN, je to hodně velký problém, nebo to lze jednoduše řešit ?

- předpokládám, že prostě jen vyměním budíky a nechám nakódovat, jest tak ? Nebo se ještě nějak řeší např. páčka s ovládáním PP (dodělával jsem teď MF volant)

 

Předem děkuji

Editováno: , autor: anarkii
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Auto mám asi 3 roky a navigace (škoda Columbus) v něm je po celou dobu. Tu navigaci tam ale dokupoval předchozí majitel, původně tam bylo obyčejné rádio.

Hodiny vpravo ale mám určitě od začátku a to jsem baterku odpojoval, protože jsem ji minulý rok měnil. Můžu to ale zkusit odpojit znovu, nebo myslíš, že by mohlo pomoct tovární nastavení v nabídce MaxiDotu? Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

jsem laik nevím jakou jednotku myslíš , vše tam bylo namontováno je to originál ze škody . Myslím jestli to někdo přes kabel nevymazal  kolega má starší typ a jemu to funguje i múj tel se šel přihlásit u něj N8 . Prostě mi tam položka telefon chybí Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...