Přejít na obsah

MaxiDOT


kvak

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, potreboval bych poradit od zkusenejsich ohledne vymeny budiku za verzi s maxidotem. Mam tyhle budiky s palubakem 1Z0 920 810 D

Rad bych vedel jake budiky musim sehnat aby fungovaly - libovolne naftove? Jde mi o predface.

Jeste jsem uvazoval o budikach z RS, lze pouzit i tyto? Co jsem tak hledal snad existuji 2 verze se zelenym a bilym podsvicenim. Je to tak?

Pokud chci aby mi diagnostika nevyhazovala chybu musim sehnat nevyctene budiky s orig PINem?

 

Diky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Mám možnosť kúpiť budíky z OII MR2008. Ja mam tiež MR2008, auto objednané a dodané v apríli. Je možné ich prispôsobiť bežným spôsobom alebo je to už cez online, neviem či to záleží od auta alebo budíkov. Poprípade ak maš (rolbař) nové budíky, vieš to poslať na slovensko? Miro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcem sa opytat ci niekto v okoli BA do 100 km nevie nakodovat do Octavie 2 facelift 1,6 TDI rv 2011

Maxidot + uprava KM budidky som zohnal 1Z0 920 843 D budu mi pasovat teraz tam mam 1Z0 920 803 M

Dakujem za kazdu radu.

Aj tu by sa to malo dat, chalan je dost sikovny...co viem, tak robi aj maxiky :kol-47:

www.tip-car.sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chalanovi z vedlajsieho fora robil dost veci, ako maxik, parkovaky vpredu/vzadu, osvetlenie noh, RS volant, columbus + BT, atd... a tvrdi, ze vie co robi a je sikovny. Osobnu skusenost nemam, ja som bral od neho len diely :)

Inak ak by si chcel robit nieco zavaznejsie, tak by som uz skor skocil sa Vasom, neni to az tak daleko. Ja som si dal nejake veci dorabat u Rolbara v Prahe a casom navstivim asi aj Prostejov :D

Editováno: , autor: Kyselinka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chalanovi z vedlajsieho fora robil dost veci, ako maxik, parkovaky vpredu/vzadu, osvetlenie noh, RS volant, columbus + BT, atd... a tvrdi, ze vie co robi a je sikovny. Osobnu skusenost nemam, ja som bral od neho len diely :)

Inak ak by si chcel robit nieco zavaznejsie, tak by som uz skor skocil sa Vasom, neni to az tak daleko. Ja som si dal nejake veci dorabat u Rolbara v Prahe a casom navstivim asi aj Prostejov :D

Uz som kontaktoval aj Vasu tak pockam co mi napise.

V skodovke chcu cca 50€ ale strasia ma ze ked budu kradnute tak to zistia a tak dalej. 

Budiky kupujem cez internet tak povod nepoznam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zdar.

Nedávno mi přehazoval jeden zde aktivní diagnostik polodot za Maxe. VŠE ok, jen jsem si nedávno všiml ze na původním polodotu chybi stitek.

Je doslova vyškrábany.

Myslím si že to nebylo. Hlavně důvod proc by to někdo dělal na firemce se soc výbavou.

Je mozne, že jsem koupil levou Maxe a on prehodil i zadní plast, abych na to nepřišel?

Editováno: , autor: giorgio.v75
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...