Přejít na obsah

Pokec


Lewis

Doporučené příspěvky

Chlapy konečně...

Úspěch...

pohárek za 3. místo v nej nočním tuningu... PVA Letňany...

:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

ja sice nejsu chlap :p ale aj tak :) jeste jednou gratuluji, ale do priste at tam jeste nejaky ty neonky a ledky pribudou ;):specool:

Spolehni se!!!

Taky jsem to jakoby neřikal Tobě že? Protože ty jsi tam byla a podporovala si mě a věděla jsi že jsem byl 3. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jinak aby jste to chápali...

Mi jsme jim to tam vybrali uplně všechno!!! Sejis z Octávek byl 1. Laky s Fabčou byl 2. no a já teda "až" 3. Takže skodahome boduje na 100%!!! PRotože jsme byli zástupci co tam byli...

Super akce to byla taky proto protože začalo pršet a abychom nemokli venku tak jsme s autíčkama najeli do haly... Takovej dobrej pocit když stojí vaše auto ve výstavní hale na autosalonu PVA LEtnany... A ta spanilá jízda byla super.... NOrmálně nás policie buzeruje a tady nás doprovázela.... zařídila volný průjezd celou prahou.... zastavovala dopravu zařídili všude zelenou... prostě super akce... Tímto jim patří můj obdiv a díky... Ty chlapi co lítali okolo nás na těch motorkách jsou machři... (magoři taky) Prostě celkově jeden z mojich nej srazů na kterých jsem byl...

Kdybych měl dodělaný autí tak jsem spokojenější...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spolehni se!!!

Taky jsem to jakoby neřikal Tobě že? Protože ty jsi tam byla a podporovala si mě a věděla jsi že jsem byl 3. :D

:p:p:p no ale ze to bylo temer "o prsa" to treti misto, ze :smich:-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spolehni se!!!

Taky jsem to jakoby neřikal Tobě že? Protože ty jsi tam byla a podporovala si mě a věděla jsi že jsem byl 3. :D

:p:p:p no ale ze to bylo temer "o prsa" to treti misto, ze :smich:-_-

No jen tak tak... Neboj na dalším srazu už nebudeme muset křičet... chystám něco velkýho jen nevim jestli to stihnu... pracuji na autě jen ve čtvrtek odpoledne a v pátek celej den a to je dost málo... chtěl bych volný víkendy ale holt se to nikdy nepovede...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jen tak tak... Neboj na dalším srazu už nebudeme muset křičet... chystám něco velkýho jen nevim jestli to stihnu... pracuji na autě jen ve čtvrtek odpoledne a v pátek celej den a to je dost málo... chtěl bych volný víkendy ale holt se to nikdy nepovede...

hele, zas to neprehanej, at nam neporazis sejdu :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jen tak tak... Neboj na dalším srazu už nebudeme muset křičet... chystám něco velkýho jen nevim jestli to stihnu... pracuji na autě jen ve čtvrtek odpoledne a v pátek celej den a to je dost málo... chtěl bych volný víkendy ale holt se to nikdy nepovede...

hele, zas to neprehanej, at nam neporazis sejdu :p

To mám v plánu...

Ale to se nepodaří... ale co jsme naplanovali motůreček tak to bude pěkný... uvidíme... nápadů by bylo hodně... potřeboval bych takovej ten přístroj co dělá mlhu na diskotékách nebo na autodromu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mám v plánu...

Ale to se nepodaří... ale co jsme naplanovali motůreček tak to bude pěkný... uvidíme... nápadů by bylo hodně... potřeboval bych takovej ten přístroj co dělá mlhu na diskotékách nebo na autodromu...

zrovna ten pristroj mame doma a koukam na nej :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mám v plánu...

Ale to se nepodaří... ale co jsme naplanovali motůreček tak to bude pěkný... uvidíme... nápadů by bylo hodně... potřeboval bych takovej ten přístroj co dělá mlhu na diskotékách nebo na autodromu...

zrovna ten pristroj mame doma a koukam na nej :p

Jé.. Jak to funguje? Na kolik je to voltů? Co je potřeba a tak...

Kde se to dá koupit a kolik to asi stojí?

:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

230V potreba je k tomu jen ta vodicka co vytvari tu mlhu... da se to koupit nevim kde, bo jsem to kupovala pred dvema lety ve vyprodeji v carefouru pro brachu na vanoce :smich: stalo to tisic korun... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

230V potreba je k tomu jen ta vodicka co vytvari tu mlhu... da se to koupit nevim kde, bo jsem to kupovala pred dvema lety ve vyprodeji v carefouru pro brachu na vanoce :smich: stalo to tisic korun... :p

hmmm... Jen ta vodička.. pokusim se to někde sehnat v bazaru... Kdyby se to povedlo to byste koukali co bych měl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no koukali... ale jiriku vis ze vseho moc skodi :p aby sis to nepreplacal pi*ovinkami ;) ::' a nemel to spis jako vystavni kus pro cirkus :smich:

No dovol... Toto autí tunim s rozvahou... vše nejdříve pečlivě uvážim... zatim to nijak přeplácaný nebo neuvážený a ověšený kravinama není ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dovol... Toto autí tunim s rozvahou... vše nejdříve pečlivě uvážim... zatim to nijak přeplácaný nebo neuvážený a ověšený kravinama není ne?

zatim, to mas pravdu :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Katusko... strahov je jenom každou druhou středu v měsíci...

Jiricku, dekuji za upresneni :D nejsem ded vseved, abych to vedela vsechno :p

Tak se hned neurážej!!! Koukej to je jednoduchý... o víkendech je spostu tuning srazů a musíš to sledovat... na forech v časopisech a na netu... jinak to co se tam nepíše jsou srazy každou druhou neděli v měsíci okolo 5. na černáku od tuning fora... tkz. bbtp... každou druhou středu v měsíci! na strahově... to pořádá autohifi klub... respektive s tim začali... no a každej první čtvrtek v měsíci mám sraz seat klubu... ale to tě asi nezajímá... každou neděli máme srazík u nás tady na Mělníku... tkz. tuning párty parking lidl... ale už to není u lidlu ale na shelce... no prostě je toho spousta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...