Přejít na obsah

Pokec


Lewis

Doporučené příspěvky

No tak jsem si řikal že si koupim cuprácký nárazníky jsou z plastu bude se to dobře lakovat, jsou homologovaný nebude problém...

A??? A už tu jeden je... Nejdřív jsem zjistil, že kod barvy napsanaj v papírech neexistuje, po dlouhém trápení jsem objevil štítek s kodem... Problém je ten že k tomuto kodu existují 4 pododstíny... No a já mám asi 5. nebo nevim... ani jeden neseděl... Takže ted musim čekat na to až přijede colorista se spectrometrem a odečte přesně kod mé barvy abychom věděli jak namíchat barvu... Mám pořád nějaký problémy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lewis: hele nejsem sam to uz vis, kecali sme o tom. Ja budu rad kdyz ten motor vubec rozchodim :). Do toho sem se rozhodl zavarit dvere vsechny + odskoky sehnat a kdyz uz mam venku komplet interier tak si ho v pondeli pojedu nechat nekam k celakovicum poflokovat, jak byly na holesarne ty z flokovani.com tak tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec jsem to tam nedal... uvidim jak se dohodnu zítra... snad to nějak bude dobrý to bude... asi bych byl radči aby to dělali příští týden páč máme ve čtvrtek seat sraz a tak... zase příští týden na to budu chvátat do pátku aby to stihli páč v sobotu je Příbram... Tam musim bejt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všiml jsi si jak z tý party lidí jsme tady zbyli jen mi dva??? No Martin z HK má mimčo... tak má asi jiný starosti... White Tiger si koupil BMW a pak to snad prodal a koupil něco dalšího ani nevim... já mám ted Ibu a zbytek ani nevim kde bloudí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi ne. Ale když nemáš garáž, tak si toho přes zimu moc neuděláš. Takže můžu jenom chválit Vaše úpravy. Já jsem akorát prováděl udržovací práce, pošteloval trošku motor a šetřim na 5 dveře, protože nepřežili zimu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsou celkem v pohodě (zatim). Ale spoj zadní lemy-prah. Na to jsem ale zvyklej už z fáčka. 9 let parkování na sídlišti je znát. A lepší to nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ tu znám... Mám jich doma v počítači uložených... Hlavně němce španěly a francouze, ale ze všech těch nárazníků se mi nejvíce líbil Cupráckej... Ted bych chtěl nějak vymyslet ty prahy ale nevim nevim... až zase někdy příště... ted už toho bylo strašně moc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hihi, ano, mam mimco, tedy vlastne mame spolu s manzelkou :D Felda zatim drzi (zaklepu to na stul), tad ted nic neresim, jen nase miminko. Jen musim nechat udelat predni brzdy a obrousit+nastrikat plechovej disk. Tak doufam, ze nas bude Felda jeste par let vozit ;)

Jak se neco posere, hned to tady zacnu virit chlapi ::'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hihi, ano, mam mimco, tedy vlastne mame spolu s manzelkou :D Felda zatim drzi (zaklepu to na stul), tad ted nic neresim, jen nase miminko. Jen musim nechat udelat predni brzdy a obrousit+nastrikat plechovej disk. Tak doufam, ze nas bude Felda jeste par let vozit ;)

Jak se neco posere, hned to tady zacnu virit chlapi ::'

To budeme rádi... Kde můžeme pomůžeme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hihi, ano, mam mimco, tedy vlastne mame spolu s manzelkou  :D  Felda zatim drzi (zaklepu to na stul), tad ted nic neresim, jen nase miminko. Jen musim nechat udelat predni brzdy a obrousit+nastrikat plechovej disk. Tak doufam, ze nas bude Felda jeste par let vozit  ;)

Jak se neco posere, hned to tady zacnu virit chlapi  ::'

To budeme rádi... Kde můžeme pomůžeme...

aneb v nouzi poznas pritele

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hihi, ano, mam mimco, tedy vlastne mame spolu s manzelkou  :D  Felda zatim drzi (zaklepu to na stul), tad ted nic neresim, jen nase miminko. Jen musim nechat udelat predni brzdy a obrousit+nastrikat plechovej disk. Tak doufam, ze nas bude Felda jeste par let vozit  ;)

Jak se neco posere, hned to tady zacnu virit chlapi  ::'

To budeme rádi... Kde můžeme pomůžeme...

aneb v nouzi poznas pritele

i nepřítele...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapy konečně...

Úspěch...

pohárek za 3. místo v nej nočním tuningu... PVA Letňany...

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ja sice nejsu chlap :p ale aj tak :) jeste jednou gratuluji, ale do priste at tam jeste nejaky ty neonky a ledky pribudou ;):specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...