Přejít na obsah

Pokec


Lewis

Doporučené příspěvky

Katuše Katuše... a od kud nevíš??? Jednou jsme spolu byli v mekáči a to je vše...

my dva spolu ee :D meli jsme tam velky doprovod :p s tebou radeji o samote neci byt - jsi nevyzpytatelny :smich::smich::smich: ::'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Katuše Katuše... a od kud nevíš??? Jednou jsme spolu byli v mekáči a to je vše...

my dva spolu ee :D meli jsme tam velky doprovod :p s tebou radeji o samote neci byt - jsi nevyzpytatelny :smich::smich::smich: ::'

Ty se mě bojíš??? Ale no tak já myslel že Ty už jsi velká holka a malého Jiříčka se nebojíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty se mě bojíš??? Ale no tak já myslel že Ty už jsi velká holka a malého Jiříčka se nebojíš...

a jak... jezisku na krizku ja se toho maleho neskodneho jiricka taaak bojim, ze z toho snad ani neusnu :smich::D ::'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale vypadalo to tak...

zdani klame a kor u me, ale to uz by si mohl Jiriku vedet :p:p:p:p

Katuše Katuše... a od kud nevíš??? Jednou jsme spolu byli v mekáči a to je vše...

a delali si z nekoho srandu..... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

káč káč káč (dal uz to znas).... :p : ja mam plinky na 20 kg hovinek...... :smich:  :smich:

bobe, ty ses vepr :smich: nez to tam "nase*es" tak v tom cachtas prdel a to - no fuuuj :ble :ble :ble

kobru ne...... :smich::smich: .......

OT naseho OT nejak mi to tu blbne..... :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu ten co to nenecha do konce dojit kvuli tomu ze jeho pritule nepolyka: moje klavesnice to neni :p to si vyrid s brachou :smich::p

pro tu co pise, to co vubec neprobehlo: tak si porid vlastni PC...... :p;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

for bobas co az moc mele a skutek utek: mam u sebe v pc, ale neni tam natahnuty net :p vydrz prtka, vsechno bude :smich:

for Kačka: nevim jaky utekly skutky mas na mysli....... :p ....... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne jen že se mi to nezdá vtipný, ale hlavně vůbec nechápu o čem to tu melete...

to bych se divila, kdyby ty si nekdy byl v obraze ocem se to vlastne bavime :smich: VZDYCKY jen reknes nechapu :smich: jen tak dal lewisi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...