Přejít na obsah

Ake pivko vam chuti?


misom

Doporučené příspěvky

ono skoro každé pivo je dobré. Občas se stane, že je některé nedobré, ale většinou jsou O.K. Nejsem v tomto omezený na nějakou značku. Jinak docela dost piju poslední dobou waisse beer, chutná mi. A ke Svijanům, ty můžu doporučit, rozhodně po nich po větší konzumaci nejsou zažívací potíže, řekněme to rovnou, sračka. Nepálí po něm žáha,... Zato když dám větší množství gambáčů, tak mám sračku 2 dny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono skoro každé pivo je dobré. Občas se stane, že je některé nedobré, ale většinou jsou O.K. Nejsem v tomto omezený na nějakou značku. Jinak docela dost piju poslední dobou waisse beer, chutná mi. A ke Svijanům, ty můžu doporučit, rozhodně po nich po větší konzumaci nejsou zažívací potíže, řekněme to rovnou, sračka. Nepálí po něm žáha,... Zato když dám větší množství gambáčů, tak mám sračku 2 dny.

záleží hodně na organismu, ale s těma svijanama a géčkem to máme stejně.

Základ je, aby v hospodě myli trubky a uměli pivo natočit nikolivě nalejt.

Co se táká Svijanskách hospod, tak absolutně best je pivo ze žirafy (skleněný sloupec na 5 půllitrů s kohoutem a sami si dotáčíte). Báječnáná společenská záležitost a skvěle se u toho přiopijete. Nutno říci, že lepší je 13° kníže, máz (11°) mi nechutná. Žirafu jsme si s kámošema vypůjčili v Liberecký svijanský a vrchní si nás našel na Šalďáku - od tý doby tam nesmíme.

Jak zde někdo psal o bráníku, tak točenej jsem nikdy nepil. Pouze kuželky a jedině 12° to je lahoda a poměr cena/výkon je více než příznivý.

Skoušel jste někdo nealko Radegast točenej? - pro mě snad lepší než některý alko "piva"

Spidi: rovněž jsem měl tu čest strávit pár příjemných víkendů na slovensku (okolí Žiliny) a pivo šariš mě vytrestalo né jednou pěknou sračkou. Od té doby jsem tam pil pivo Popper a to se klukům na slovači moc povdlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je jendoznačně nejlepší pivko Svijany lol Jen ho nedoporučuju pít po Gambáči, protože pak je strašně hořký lol Jinak si dám ještě říct na Gambáč, Velveta a Staropramen Granát. Nejlepší nealko co sem měl je Radegast Birell, jak kuželkovej tak i točenej :palec2: Občas dávám Svijany Vozku, ale toho zatím moc v hospodách nemaj :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je jendoznačně nejlepší pivko Svijany lol Jen ho nedoporučuju pít po Gambáči, protože pak je strašně hořký lol Jinak si dám ještě říct na Gambáč, Velveta a Staropramen Granát. Nejlepší nealko co sem měl je Radegast Birell, jak kuželkovej tak i točenej :palec2: Občas dávám Svijany Vozku, ale toho zatím moc v hospodách nemaj :(

Ten můj příspěvek byla ale fakt bez přečtení posledního příspěvku v tomto topicu :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je jendoznačně nejlepší pivko Svijany lol Jen ho nedoporučuju pít po Gambáči, protože pak je strašně hořký lol Jinak si dám ještě říct na Gambáč, Velveta a Staropramen Granát. Nejlepší nealko co sem měl je Radegast Birell, jak kuželkovej tak i točenej :palec2: Občas dávám Svijany Vozku, ale toho zatím moc v hospodách nemaj :(

Ten můj příspěvek byla ale fakt bez přečtení posledního příspěvku v tomto topicu :smich:

sem rád, že Svijánky chutnaly ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já asi Plzeň a Gambáč. Jinak Kozlík taky není špatný. Staropramenáckej Granát taky dobrej

Největší patoky jsou Zlatopramen přezdívaný Sračkopramen

a nesmíme zapomenout na bolehlav Louny večer sic nechutná ale ráno vám trubky provětrá

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono skoro každé pivo je dobré. Občas se stane, že je některé nedobré, ale většinou jsou O.K. Nejsem v tomto omezený na nějakou značku. Jinak docela dost piju poslední dobou waisse beer, chutná mi. A ke Svijanům, ty můžu doporučit, rozhodně po nich po větší konzumaci nejsou zažívací potíže, řekněme to rovnou, sračka. Nepálí po něm žáha,... Zato když dám větší množství gambáčů, tak mám sračku 2 dny.

záleží hodně na organismu, ale s těma svijanama a géčkem to máme stejně.

Základ je, aby v hospodě myli trubky a uměli pivo natočit nikolivě nalejt.

Co se táká Svijanskách hospod, tak absolutně best je pivo ze žirafy (skleněný sloupec na 5 půllitrů s kohoutem a sami si dotáčíte). Báječnáná společenská záležitost a skvěle se u toho přiopijete. Nutno říci, že lepší je 13° kníže, máz (11°) mi nechutná. Žirafu jsme si s kámošema vypůjčili v Liberecký svijanský a vrchní si nás našel na Šalďáku - od tý doby tam nesmíme.

Jak zde někdo psal o bráníku, tak točenej jsem nikdy nepil. Pouze kuželky a jedině 12° to je lahoda a poměr cena/výkon je více než příznivý.

Skoušel jste někdo nealko Radegast točenej? - pro mě snad lepší než některý alko "piva"

Spidi: rovněž jsem měl tu čest strávit pár příjemných víkendů na slovensku (okolí Žiliny) a pivo šariš mě vytrestalo né jednou pěknou sračkou. Od té doby jsem tam pil pivo Popper a to se klukům na slovači moc povdlo.

Jo jo stím nealko radegastem musím jen souhlasit.Někdy ten tečenej je lepší než normální :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V hospodě, pokud je, tak Granáta nebo malý Plzně. Jinak G10, Z11.

Doma si dám lahváče - nejraději Weizenbier :palec2: . myslim že to dělá Primátor.

Tjo, tk to sem myslel, že můj otec je jedinej kdo takový lahváče kupuje. To se mu musím omluvit, jste dva lol .

Unás v hypru to bere otec 100pro jako jedinej :plol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V hospodě, pokud je, tak Granáta nebo malý Plzně. Jinak G10, Z11.

Doma si dám lahváče - nejraději Weizenbier :palec2: . myslim že to dělá Primátor.

Tjo, tk to sem myslel, že můj otec je jedinej kdo takový lahváče kupuje. To se mu musím omluvit, jste dva lol .

Unás v hypru to bere otec 100pro jako jedinej :plol

Mě přijde, že to taky u nás odebíraj jen kvůli mně :) . S německym se to nedá srovnat, ale mě to prostě chutná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No musím říct, že svijanský pivčo se hodně vylepšilo, na severu je fakt bez konkurence, jelikož mám chalupu v kerkonoších už 30 let tak vím o čem mluvím. Za komančů stálo za h***o. No a na jihu tam piju G10 a dobrý teď udělal Budvar černou 10, když se řízne tak je fakt móóóc dobrý. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak popravdě Svijanské pivo slyším poprvní tady na tomto fóru. U nás je 5 hospod. Na 2200 obyvatel docela slušný. V jedný co zmenili značku na Starobrno tak mají o polovičku menší návštěvnost. Nedá se to pit. Max. 11°. A Radegast nealko točený jsem ještě neměl. Musím někdy vyzkoušet. jinak kolik toho vypiju? Asi 20 kousků....... za rok. Z toho 15 nealko. Spíš si dám dobré vínko. Jak jinak na jižní moravě, že

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...