Přejít na obsah

snimac teploty?


ajeto

Doporučené příspěvky

Ahojte, dnes som mrkol pod auto a videl som nepripojeny konektor hnedej farby. je vo zvazku, kde je vysoko a hlbokotonovy klakson. kolega vravel, ze tam je snimac teploty. ten mam novy ale jedna strana je hranata a druha je obla. a ten hnedy konektor je cely hranaty a dnu nepasuje. co to moze byt ten konektor??? Lebo ani na pristrojovke mi neukazuje stav teploty. a vobec ma??

Dakujem chalani. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, dnes som mrkol pod auto a videl som nepripojeny konektor hnedej farby. je vo zvazku, kde je vysoko a hlbokotonovy klakson. kolega vravel, ze tam je snimac teploty. ten mam novy ale jedna strana je hranata a druha je obla. a ten hnedy konektor je cely hranaty a dnu nepasuje. co to moze byt ten konektor??? Lebo ani na pristrojovke mi neukazuje stav teploty. a vobec ma??

Dakujem chalani. :help:

musíš koupit to čidlo teploty s hranatým konektorem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zřejmě tam máš opravdu jiné čidlo. Druh toho čidla by ti měli zjistit ve škoda servisu podle VINka. Dělalo se několik typů. Proto ti ani nemůže ukazovat teplotu na přístrojovce ;)

dělali se právě dvě verze, předfacelift - hranatý konektor hnědý

a fecelift - zakulacený konektor černý

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt nikto nema sajnu??? ci ma snimac vonkajsej teploty vplyv na startovanie?? lebo doteraz mi auto nechcelo za studena nastartovat. a teraz, ked teplota klesla ku nule, mi to dlhsie zhavi a chyti na prvy druhy krat. diky hosi

ten snímač, o kterém se tu mluví, tak je jen na teplotu pro palubák nebo climatronic a palubák.

U TDI motorů je ještě jedno čidlo a na základě teploty z tohoto čidla auto standartně od 5°C začíná žhavit (doba se dá upravovat přes diagnostiku, viz příspěvek vsekci "ostatní") ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...