Přejít na obsah

ventilator topenia


mambov

Doporučené příspěvky

Mě taky skřípe. Jak je venku větší zima, tak je to ze začátku hrůza. Motůrek je pod přístrojovkou u spolujezdce. Dostaneš se tam ze spoda, je taky možné sundat kastlík spolujezdce, drží asi na 5 šroubech a je venku hned. Pak budeš mít motůrek přímo před sebou. Já ho taky minulý rok vyndal, co šlo jsem promazal a pořád stejné. Ale i přes to to brzy zkusím opět znovu, jen nevím, kde může být ten problém, jestli tam třeba někde není nějaké pouzdro, které je již vyběhané nebo tak něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě taky skřípe. Jak je venku větší zima, tak je to ze začátku hrůza. Motůrek je pod přístrojovkou u spolujezdce. Dostaneš se tam ze spoda, je taky možné sundat kastlík spolujezdce, drží asi na 5 šroubech a je venku hned. Pak budeš mít motůrek přímo před sebou. Já ho taky minulý rok vyndal, co šlo jsem promazal a pořád stejné. Ale i přes to to brzy zkusím opět znovu, jen nevím, kde může být ten problém, jestli tam třeba někde není nějaké pouzdro, které je již vyběhané nebo tak něco.

dik za radu. skusim sa na to zajtra pozriet ked sa mi podari. ono to je uz vybehane ako hovoris,asi ho treba vymenit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak napiš co si s tím udělal a jak to dopadlo, musím to taky vyřešit. :)

ok. pozrem sa na to zajtra ked budem mat cas a ked nebude velka kosa...

Pokud byste někdo chtěl větrák v pohodě, tak tady mám celý topení a klidně ho dám samostatně, do poslední chvíle fungoval bez problémů. Měnil jsem za klimu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motor topeni lze vyndat - mel jsem ho take venku

jj taky me to vrzalo vyndas kastlik u spolujezdce a ten ventilator drzi asi na 3 sroubech a taky jej velice snadno vyndas odpojis konektor.Nu a pak jej rozpulis od elektroniky je ulozen na trech zobackach taky to jde demontovt dobre a zbyde ti jen ten motor a staci kdyz poradne promazes loziska na obou stranach ulozeni motoru .Ja je nastrikal vazelinou ve spreji a motor vyfoukal kompresorem.Byl tam takovy ten prach z uhliku.Nu snad sem vam trosku poradil.Od te doby ventilator ani nevrz :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motor topeni lze vyndat - mel jsem ho take venku

jj taky me to vrzalo vyndas kastlik u spolujezdce a ten ventilator drzi asi na 3 sroubech a taky jej velice snadno vyndas odpojis konektor.Nu a pak jej rozpulis od elektroniky je ulozen na trech zobackach taky to jde demontovt dobre a zbyde ti jen ten motor a staci kdyz poradne promazes loziska na obou stranach ulozeni motoru .Ja je nastrikal vazelinou ve spreji a motor vyfoukal kompresorem.Byl tam takovy ten prach z uhliku.Nu snad sem vam trosku poradil.Od te doby ventilator ani nevrz :palec2:

zdravim panove...teraz som ho mal vonku,celkom jednoducho ako pisete,premazal som tie puzdra,zatial nezgripe tak uvidim rano ci to pomohlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...