Přejít na obsah

Vybitá baterie - nemůžu se dostat do auta


witt

Doporučené příspěvky

Zdarec lidi, mám takový problém, byl jsem pracovně 1,5 měsíce mimo ČR a po příjezdu jsem chtěl odjet se svým aute (OI r.v.2000, SLX, 1,9TDI 81kW), ale nemůžu. Baterka je kaput (kupoval jsem před 2 měsíci novou Banerku) centrálem neotevřu auto a zámky nemám, pouze na kufru ale ten jaksi nefunguje. Napadá někoho něco? Třeba jestli jde"vyháčkovat" přední kapota, pak bych se dostal k baterce a už by nebyl problém. Díky za rady....... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec lidi, mám takový problém, byl jsem pracovně 1,5 měsíce mimo ČR a po příjezdu jsem chtěl odjet se svým aute (OI r.v.2000, SLX, 1,9TDI 81kW), ale nemůžu. Baterka je kaput (kupoval jsem před 2 měsíci novou Banerku) centrálem neotevřu auto a zámky nemám, pouze na kufru ale ten jaksi nefunguje. Napadá někoho něco? Třeba jestli jde"vyháčkovat" přední kapota, pak bych se dostal k baterce a už by nebyl problém. Díky za rady....... :help:

Nemyslim si, ze ten zamek nebude fungovat,ale jak se nepouzival tak je jen "ztvrdlej" taky sem musel prolezat kufrem a opravdu sem tam ten klic musel narvat silou. Zkus pouzit trochu sily... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...