Přejít na obsah

DSG, nebo 4x4 ??


Deny.Kr

Doporučené příspěvky

nevim, mě to jako technickej nesmysl nepřijde, protože podle mě bude mít vždycky permanentní 4x4 lepší handling ať už je to kdekoliv, sucho, mokro, terén. stejně tak jako když se podíváš na testy RS4 vs M3 na okruhu, tak RS4 projede vždycky o kousek rychlejc za cenu menšího požitku z jízdy.

a když už nic jiného-pokud auto nemáš kvůli požitku z jízdy,nevím,o čem se tady bavíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem myslel že řešíme Octavii 2 , ale jak koukám tak jsme se dostali úplně někam jinam. Chlapci musí být přeci nohama na zemi.

vidím to stejně..ale když mě někdo stále přesvědčuje o tom,že já jsem ten blbec a audi je spása světa,reagovat musím ;) ale ukončil bych to rád,pokoušel jsem se to ukončit už jednou.. ;)

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a když už nic jiného-pokud auto nemáš kvůli požitku z jízdy,nevím,o čem se tady bavíme

ty věci, o kterých se tu bavíme poznáš tak možná na hranici možností vozu a to teda pro mě rozhodně neznamená požitek...a x krát jsem tu psal, že nejsem žádnej audifill, jenom mi vadí neustálý srážení audi pod úroveň mercedesu a bmw...

mmch osobně auto opravdu nemám primárně kvuli požitku z jízdy a závídím lidem, co to tak mít můžou, myslim, že do takovýho stavu se nikdy nedostanu. hlavně oktávka žádnej extra jízdní požitek nenabízí

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty věci, o kterých se tu bavíme poznáš tak možná na hranici možností vozu a to teda pro mě rozhodně neznamená požitek...a x krát jsem tu psal, že nejsem žádnej audifill, jenom mi vadí neustálý srážení audi pod úroveň mercedesu a bmw...

mmch osobně auto opravdu nemám primárně kvuli požitku z jízdy a závídím lidem, co to tak mít můžou, myslim, že do takovýho stavu se nikdy nedostanu. hlavně oktávka žádnej extra jízdní požitek nenabízí

právě proto mám i bmw a právě proto vím,o čem mluvím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to nechápu, zrovna jsem se do tebe chtěl zase opřít ohledně faktu velikosti bmw 1 a octávky a ono je jedničkový bmw fakt jenom o 20cm kratší než oktávka. čekal jsem, že je to větší prcek a zároveň jsem čekal, že půjdeš do jiných motorických kalibrů. zrovna na auto.cz psali docela dobře o 123d...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to nechápu, zrovna jsem se do tebe chtěl zase opřít ohledně faktu velikosti bmw 1 a octávky a ono je jedničkový bmw fakt jenom o 20cm kratší než oktávka. čekal jsem, že je to větší prcek a zároveň jsem čekal, že půjdeš do jiných motorických kalibrů. zrovna na auto.cz psali docela dobře o 123d...

Jojo, 123d... :wub:

Ale nejlepsi 535d, auto snu... :kol-59:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to nechápu, zrovna jsem se do tebe chtěl zase opřít ohledně faktu velikosti bmw 1 a octávky a ono je jedničkový bmw fakt jenom o 20cm kratší než oktávka. čekal jsem, že je to větší prcek a zároveň jsem čekal, že půjdeš do jiných motorických kalibrů. zrovna na auto.cz psali docela dobře o 123d...

nn..1 je opravdu větší,než se zdá..mi se ten design moc líbí a jezdí se s ní skvěle-jak s motokárou..ta je vážným kandidátem.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to nechápu, zrovna jsem se do tebe chtěl zase opřít ohledně faktu velikosti bmw 1 a octávky a ono je jedničkový bmw fakt jenom o 20cm kratší než oktávka. čekal jsem, že je to větší prcek a zároveň jsem čekal, že půjdeš do jiných motorických kalibrů. zrovna na auto.cz psali docela dobře o 123d...

jinak zatím nevím,kolik ta 123d stojí - je dost nová..má to ještě tak max. rok čas(cca. pořídím jak novou Octu,tak nové BMW zároveň),ale buď si pořídím 118d a chipnu ji na výkon 120d,nebo si pořídím 120d a chipnu ji na výkon 123d... :);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...