Přejít na obsah

Snizit ci nesnizit??


soptajs

Doporučené příspěvky

joj, já mám 8x18 ET35 (225/40) , je to položeno cca 5,5 - 6 cm dolů, předek i zadek ( je to max, neni to štelung, je to pevně sníženo)....To je papírová hodnota. realitu ti nezmerim, ale kryt motoru ( Tdi ) je bych řekl na krabičku sirek postavenou na vejšku......:-)

A neboj se toho, polož to na zem tak, jak ti dovolej kola versusu podběhy......Některý štelováky maj obrovskej rozsah snížení.

níž to pak jde ještě použitím užší gum, udělá to stříšku ( jako má amogh, 215/18

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a to ET je důležitý, to si ohlidej, jinak to leze všemožně ven či dovnitř......Je to hra milimetrů už s 18" kolama. Tedy chceš-li auto zachovat na denní ježdění a vezti pět lidí a náklad, jako já.....

19" na O1 nevim, nevim, je to pak už tuplem tvrdý, a hlavně na naše silnice už fakt moc.....díry ( a to se občas prostě nevyhneš) ti to kolo pak snáze zešišoidujou, dražší gumy.............Ale bejt třeba v Dojči....lákaly by 19ky:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky kybliku, asi zůstanu u těch 18", mám RS takže to o 5-6cm asi nepůjde, už teď je to nižší než normální octa, takže spíš o 3-4cm bych to zkusil, taky se mi líbí ta stříška, tzn. použít 215ky, uvidíme, ještě si projedu tvé a amoghova témata ve vaše octa a okouknu to,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem taky pro kola a bum na zem,ale to uz jsem tu nekde davno psal.. ;)

Ale proste je to jak se rika KAZDA FRAJERINA NECO STOJI... ;) to je jako viz vedlejsi vlakno,jaky kola na nase slinice... :wacko:

@Honza83: Uz jsi patral po podvozkach na RS?Co jsem treba koukal na pruziny,tak u RS to vetsinou byva snizeni tak o 1,5 - 2cm mensi,nez pro serii... ;)

Jinak kamarad mel snizeny RS od HP,predek stelovak,zadek natvrdo..Mel to tusim o cca 3-4cm dole.. ;)

post-1427-1202386078_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem taky pro kola a bum na zem,ale to uz jsem tu nekde davno psal.. ;)

Ale proste je to jak se rika KAZDA FRAJERINA NECO STOJI... ;) to je jako viz vedlejsi vlakno,jaky kola na nase slinice... :wacko:

@Honza83: Uz jsi patral po podvozkach na RS?Co jsem treba koukal na pruziny,tak u RS to vetsinou byva snizeni tak o 1,5 - 2cm mensi,nez pro serii... ;)

Jinak kamarad mel snizeny RS od HP,predek stelovak,zadek natvrdo..Mel to tusim o cca 3-4cm dole.. ;)

zatim jsem jen tak projížděl stránky německých značek a koukal a koukal, konkrétně jsem ještě nevybral, protože:

1. nevim ještě o kolik dolu (odhad cca2-3cm),

2. snížim to až po koupi nových alu, a to je jak se zdá těžký oříšek (výběr),

taky jsem přemýšlel zatím jen o pružinách, protože tlumiče mám OK, ale nejsem si jist, zda to bude fungovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
zatim jsem jen tak projížděl stránky německých značek a koukal a koukal, konkrétně jsem ještě nevybral, protože:

1. nevim ještě o kolik dolu (odhad cca2-3cm),

2. snížim to až po koupi nových alu, a to je jak se zdá těžký oříšek (výběr),

taky jsem přemýšlel zatím jen o pružinách, protože tlumiče mám OK, ale nejsem si jist, zda to bude fungovat

ja som mal 'len' pruziny 2 roky, ale dam komplet podvozok... asi kw 55/40, mam cca mesiac na vyber kym mi poskladaju afto

auto dostava vacsie 'rany' na tych kratsich a tvrdsich pruzinach a origo tlmice su slabe/makke na to, nestihaju

je to krasne na pruzinach ale asi to je vsetko

ked chces na tom lietat urcite daj komplet

ked ti staci aby bolo 'pekne' daj pruziny,

urcite ma o tom nikto nepresvetsi ze aky ma super podvozok len na pruzinach :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
po 2.tis km je dost málo nato že by to mělo odejít..

bouchat by mohli kosti stabiku, ale podle toho co popisuješ mi to přijde že jsou tlumiče nebo ty silentbloky ramen vhajzlu(já mám vháji nejspíš ty silentbloky a projevuje se mi to tak, že při pdrždění to háže s aute a i při akceleraci se to rovibruje, jakokdyž mám brutál naprcaný ráfky, ale zase mi nic nebouchá-to bych řekl začne až když je guma uplně roztrhaná)

na pružiny mi to nepřijde, ty jen prakticky držej auto v určitý vejšce(to leda že by praskla, nebo se utahala) a to bys poznal

nevim čeče, by se muselo prubnout ;)

Zdravim mam presne ten samy problem,

tlumice a ulozenia vymene, silentbloky... a auto proste zacalo proste byt, asik 100kilaskov to vydrzalo pak zacalo a to som uz mal namierene na geo, udelali geo a stale bije :(

mam tam exell G.

rady napady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som mal 'len' pruziny 2 roky, ale dam komplet podvozok... asi kw 55/40, mam cca mesiac na vyber kym mi poskladaju afto

auto dostava vacsie 'rany' na tych kratsich a tvrdsich pruzinach a origo tlmice su slabe/makke na to, nestihaju

je to krasne na pruzinach ale asi to je vsetko

ked chces na tom lietat urcite daj komplet

ked ti staci aby bolo 'pekne' daj pruziny,

urcite ma o tom nikto nepresvetsi ze aky ma super podvozok len na pruzinach :kol-44:

jedině komplet podvozek a štelovák ;)

post-89-1238406739_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim mam presne ten samy problem,

tlumice a ulozenia vymene, silentbloky... a auto proste zacalo proste byt, asik 100kilaskov to vydrzalo pak zacalo a to som uz mal namierene na geo, udelali geo a stale bije :(

mam tam exell G.

rady napady?

moze niekto poradit co skontrolovat a jestli to nemuze byt pruzinama? a ked ake by ste odporucili. Najradsej by som nesnizoval uprednostnil by som komfort.

please poradte

specha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snížila by se octavia combi, kdybych tam dal třeba pružiny ze sedana nebo s fábie? Jde mi o zadní nápravu. Teď je moc vysoko a předek bych moc dolu nedával, protože už teď mám docela problémy s nárazníkem. :help:

Nebo mám rovnou řešit všechny čtyři pružiny nějake snížené? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...