Přejít na obsah

Palivoměr


Pavel Čížek

Doporučené příspěvky

Návštěvník

zkus odvzdusnit : ten ventilek si zmackni po natanovani a nebo mas hnutou rucicku - mrkni zda ti useda presne na prvni stupnici

post-3876-1196620207_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
zkus odvzdusnit : ten ventilek si zmackni po natanovani a nebo mas hnutou rucicku - mrkni zda ti useda presne na prvni stupnici

Abych se přiznal tak jsem o odvzdušnění ani nevěděl jinak rafika si lehá tak jak má děkuji

Nemas zac lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj... Prosím poraď trochu přesněji jak na to odvzdušnění... Díky,

Honza

zatlač na ten čudl směrem do nádrže. Natankuj do vypnutí pistole, a když pak hned zatlačíš čudl, tak uslyšíš jak to zasyčí. Já to dělám tak, že dotankovávám po hrdlo tak, že na ten čudl tlačím pistolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale casem se ti urcite rucicka vysplha na plnou.

Ja jsem jen tak z prdele pri tankovani zapl zapalovani - to se nema damozrejme - nejake to splhani ukazatele neni viditelne - je tam v celku velke spozdeni pro tak casty vykyv jako jsou zatacky kopce a tak. A po odjizdeni jsem take nemel ukazatel na plne ale asi 5 mm od maxima.

Ale behem 5 minut jizdy se to srovnalo a byla plna. Tankoval jsem od pipnuti presne za 1600 kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tsem to zkoušel, ale nic mi nikam zatlačit nešlo... Naopak mě malinko zaskočilo, že tam nemám tu bílou klapku, jako je na fotce nahoře... Předtím jsem si toho nějak nevšiml, tankoval jsem teprve 2x, ale když jsem se na to teď zaměřil, klapka nikde. Třeba tam u TDI ani nebývá? Na 20V jsem to měl jako je na fotce a u TDI je prostě díra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tsem to zkoušel, ale nic mi nikam zatlačit nešlo... Naopak mě malinko zaskočilo, že tam nemám tu bílou klapku, jako je na fotce nahoře... Předtím jsem si toho nějak nevšiml, tankoval jsem teprve 2x, ale když jsem se na to teď zaměřil, klapka nikde. Třeba tam u TDI ani nebývá? Na 20V jsem to měl jako je na fotce a u TDI je prostě díra...

no tak pak to máš nějaké pokurvené - nejspíše se v tom někdo "odborně" bastlil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...