Přejít na obsah

Palivoměr


Pavel Čížek

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

A jak na ten plovák??jak se k nemu dostanu??Ve škodovce mi taky řekli ze to muze byt plovákem..nebo že mam palivoměr na jinou motorizaci...??Mě příde že mi palivoměr ukazuje přesně obráceně..kdyz mam plnou ukazuje prázdnou ,kdyz mam prazdnou ukazuje plnou! :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Jestli máš naftu, tak to můžeš udělat tak jak píšeš.

Pokud máš benzín, tak natankuj pěkně plnou, pak ten čudlík na minutku stlač a poslouchej, jestli se to odvzdušní. Hlavně potom ještě netankuj znovu na plnou!!!

jj, zaplavá nádobka s aktivním uhlím je hnusná věc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mám taky problém s tankováním,od rozsvícení hladového oka tam nacpu jen 39 l púak vypne pistol a když zmáčknu odvzdušňovák tak nic nezasyčí,normálně jde zatlačit-není nějak zjevně poškozený,nemám třeba někde skříplou hadičku od odvzdušňování ? Ručička mi ukazuje 1 políčko před plnou,zkoušel jsem po delším čekání ještě dotankovat a pak už to šlo do plna,ale to je naprd raději bych natankoval full hned na poprvé :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už jsem taky zkusil,vyjel jsem to skoro do dna,pak natankoval do vypnutí pistole a pořád to stejné,už fakt nevím čím to může být,zkoušel jsem tankovat do kamarádovy oktávy a tam vypne pistol,stisknu odvzdušňovák pěkně to zasyčí a dotankuju do plna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...