Přejít na obsah

CIMBU MOTORSPORT


HONZA83

Doporučené příspěvky

tak nám dnes na mostecku napadl sníh, pokud máte někdo zprávy jak to vypadá v mimoni, tak dejte vědět, myslím, že tam asi sucho také nebude :angry:

vidím to na jediné místo, které bude sušší a s menším provozem - dálnice ústí/drážďany, jel jsem tam v sobotu a na naší straně žádné auto, takže docela dobré,

jinak koukám, že jsou tady samí mosťáci, to se musíme sejít také v mostě kol111

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsici,

tak su z hor zpet, tam je panecku naadherne, ne inverze jako vsude kolem dole....

Navrh: setkani 26.11.v 11h v Mimoni.....za pekneho pocasi!!! tzn.sucho, nenamrzlo, aby to melo nejaky smysl...¨museli bychom to upresnit nejpozdeji 26.11.v 8h treba

tzn.byl by tam muj Cimbu chip a ted jsem se bavil i s MichalemF, takze i jeho nechip.

z Mimone tu asi nikdo nejni, coz? ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obávám se, že když jsou silnice oslizlé, tak letiště, na kterém nic nejezdí bude pokryté bílou vrstvou zmrzlé jinovatky (toť můj názor, ale rád bych se mýlil)

jinak pokud ráno napíšete, že je to OK a vyrážíte, tak bych se také zastavil (nečip)

Editováno: , autor: HONZA83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a mohl by ten nekdo mistni zajet kouknout zitra rano a dat treba do 9h vedet na forum, ako to vyzera, bychom mohli nastartovat (bo nenastartovat) sve milasky a dorazit na letisko? :rolleyes:

to by bylo asi úplně nejlepší, jestli se nějaká dobrá místní duše najde a podá info zítra ráno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a mohl by ten nekdo mistni zajet kouknout zitra rano a dat treba do 9h vedet na forum, ako to vyzera, bychom mohli nastartovat (bo nenastartovat) sve milasky a dorazit na letisko? :rolleyes:

ahoj, kudy bys zítra jel? mohli bychom se třeba sjet někde, kde se naše cesty sbíhají. Zatím jsem v mimoni nebyl, ne že bych tam netrefil, ale nevim jak to tam vypadá a kde je to letiště. :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...