Přejít na obsah

CIMBU MOTORSPORT


HONZA83

Doporučené příspěvky

No jestli pojedete všichni od Český Lípy,Doksy tak je asi nejlepší se sejít u plusu(hned vedle je i tesco) v mimoní.Pokud,ale jede někdo i od Mnichova Hr. tak je nejlepší podle mě se sejít v ploužnici.Je tam u křižovatky stánek a naproti malá samoobsluha a i takový plácek pro pár aut . http://www.mapy.cz/?query=#x=133841600@y=1...1136@z=16@mm=FP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HONZA83: taky jsem na letisti jeste nebyl, predpokladam, ze ho najdu ;) Teplice, DC, Novy Bor, Mimon - mohl bych to vzit ale pres UL a muzem se sejit v TP na Benzine, kdyz se napojis z 13 od Mostu na E55 smer Praha a Usti, je pak hned vpravo pod kopcem....kousek pred 10h...

asi vím, kde myslíš, pod kopcem se napojím na směr praha, po levici bude myslim OMV a pak rovinka a vpravo Benzina?

ještě jsem zkoušel plánovač tras a pro mě lepší cestu (pro tebe nastejno) mi vyhodil směr Praha nájezd D8, přes Litoměřice, Úštěk, Česká Lípa, Mimoň, co říkáš? našli bychom se třeba u D8, máš to tam kousek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli pojedete všichni od Český Lípy,Doksy tak je asi nejlepší se sejít u plusu(hned vedle je i tesco) v mimoní.Pokud,ale jede někdo i od Mnichova Hr. tak je nejlepší podle mě se sejít v ploužnici.Je tam u křižovatky stánek a naproti malá samoobsluha a i takový plácek pro pár aut . http://www.mapy.cz/?query=#x=133841600@y=1...1136@z=16@mm=FP

já pojedu určitě od Český Lípy, takže to tam někde projedu a dám se směr Ploužnice, tam snad narazím na RS gang

Co hodiny? v kolik to vidíte?

Editováno: , autor: HONZA83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi vím, kde myslíš, pod kopcem se napojím na směr praha, po levici bude myslim OMV a pak rovinka a vpravo Benzina?

ještě jsem zkoušel plánovač tras a pro mě lepší cestu (pro tebe nastejno) mi vyhodil směr Praha nájezd D8, přes Litoměřice, Úštěk, Česká Lípa, Mimoň, co říkáš? našli bychom se třeba u D8, máš to tam kousek.

Muze byt. Az prijedes od Mostu, podjed D8, hned na kruhaku vpravo smer Litomerice a normalne zastav nekde 100m za tim kruhakem v odstavnem pruhu, siroky je dost, primo naproti te megafabrice, myslim, ze tam je i vjezd na pole. Tam se neminem. Na 10h. Abychom na 11h byli na miste. Takze nekdy kolem 9h rano potrebujem info, zda se frci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli pojedete všichni od Český Lípy,Doksy tak je asi nejlepší se sejít u plusu(hned vedle je i tesco) v mimoní.Pokud,ale jede někdo i od Mnichova Hr. tak je nejlepší podle mě se sejít v ploužnici.Je tam u křižovatky stánek a naproti malá samoobsluha a i takový plácek pro pár aut . http://www.mapy.cz/?query=#x=133841600@y=1...1136@z=16@mm=FP

To je tam jak se schazej subaristi na tom placu vzdy pred Mimonskyma valkama nebo HSM ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muze byt. Az prijedes od Mostu, podjed D8, hned na kruhaku vpravo smer Litomerice a normalne zastav nekde 100m za tim kruhakem v odstavnem pruhu, siroky je dost, primo naproti te megafabrice, myslim, ze tam je i vjezd na pole. Tam se neminem. Na 10h. Abychom na 11h byli na miste. Takze nekdy kolem 9h rano potrebujem info, zda se frci.

OK, směr od Mostu podjedu začátek D8, na minikruháči doprava a tam kousek na rovince někde budu stát něco před 10.00 Radši kontakt na mne kdyby něco: 602 716 805

doufám, že to počasí vyjde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na letišti to vypadá jako jinde bez sněhu.Hlavní dráha je v pohodě.Teď tady i svítí sluníčko a je tady okolo -4 C

Chtěl jsem vložit foto,ale nejde mi to tak jestli někdo chce tak je pošlu na email a vloží to sem

Editováno: , autor: Eugen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...