Přejít na obsah

CIMBU MOTORSPORT


HONZA83

Doporučené příspěvky

10 metru na suchu ? To mi pride prehnany to sou 2 delky auta !

Kdo má čtyřkolu nejlépe stálou v kombinaci se silným motorem a umí s tím jezdit tak mi to potvrdí. Jen chudák ta spojka.

Koukni zde na ten rozdíl.

Editováno: , autor: Miki RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo má čtyřkolu nejlépe stálou v kombinaci se silným motorem a umí s tím jezdit tak mi to potvrdí. Jen chudák ta spojka.

Koukni zde na ten rozdíl.

150 PS, 210 Nm oproti 180 PS, 235 Nm si myslim, že čtyřkolkou nedohoníš ten rozdíl, chtělo by to zkusit ;)

ze své zkušenosti vím, že i 20 Nm rozdíl dělá docela hodně ve sprintu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

150 PS, 210 Nm oproti 180 PS, 235 Nm si myslim, že čtyřkolkou nedohoníš ten rozdíl, chtělo by to zkusit ;)

ze své zkušenosti vím, že i 20 Nm rozdíl dělá docela hodně ve sprintu

Nehlede na to, ze ta 4kolka je tezsi. Ale prvnich par metru by ujizdela nejspis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

150 PS, 210 Nm oproti 180 PS, 235 Nm si myslim, že čtyřkolkou nedohoníš ten rozdíl, chtělo by to zkusit ;)

ze své zkušenosti vím, že i 20 Nm rozdíl dělá docela hodně ve sprintu

Je snad každému jasné že ten slabší sprint prohraje, mi jde o ten samotný rozjezd třeba 0-50. Po zařazení 2ky se karta samozřejmě obrátí a čtyřkolka pak začne doplácet na vyšší váhu a další odpory v pohonu kol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lube ma chip od sportmotoru, tak mu zkuste napsat na porovnani :)

Lube bydli nekde u Zlina tusim,nebo kde,takze asi do mimone neprijede.. :) Navic myslim,ze on primo sportmotor nema..Nebo je to mozna stejny soft,ale nebylo to delany u sportmotoru..Kdyz to bude s pristi nedeli vypadat dobre,tak zkusim hecnout jeden sportmotor z Prahy,to uz takova dalka neni... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

150 PS, 210 Nm oproti 180 PS, 235 Nm si myslim, že čtyřkolkou nedohoníš ten rozdíl, chtělo by to zkusit ;)

ze své zkušenosti vím, že i 20 Nm rozdíl dělá docela hodně ve sprintu

...on ma chip na cca 140Kw od koho nevim...ale co me rikal znamej co ho zna tak ORS da pry s prehledem na prdel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh...omluvam se ze pisu do mrtvyho tematu.

ja osobne si myslim jedno

dam sport vlozku dam sport vyfuk(nebo jen oddelam kat) koupim svicky a dam olej....a potom si necham udelat chip na "miru". cimbu je top ale meni pameti v RJ se svymi hodnotami...a taky bych rekl ze se zbytecne kroti. z turba lze dostat vic.

nevim jestli to delal bitpower nebo kdo ale chipovat auto by se melo az po ostatnich upravach...a minimalne sani a vyfuk(i kdyz tam se spekuluje ptz za turbem je fuk jakej je tam tlak).

to si myslim ja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zase změna, juknul jsem na počasí a hlásí polojasno:) toť pro nás dobrá zpráva?

rekapitulace když bude sucho, s kým můžeme počítat, napište ano či ne

Bimboun, MichalF, MartyP, OctaviaRRS (se doufám uzdraví), Jakub s Mustafou, Jaster, MikiRS, a další na koho jsem zapomněl, zkuste ještě uhnat nějaký Spormotor, já seženu origo SKN RS. :)

samosebou jsou vítáni všici co mají rádi rychlé slečny

Editováno: , autor: HONZA83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zase změna, juknul jsem na počasí a hlásí polojasno:) toť pro nás dobrá zpráva?

rekapitulace když bude sucho, s kým můžeme počítat, napište ano či ne

Bimboun, MichalF, MartyP, OctaviaRRS (se doufám uzdraví), Jakub s Mustafou, Jaster, MikiRS, a další na koho jsem zapomněl, zkuste ještě uhnat nějaký Spormotor, já seženu origo SKN RS. :)

samosebou jsou vítáni všici co mají rádi rychlé slečny

Pokud bude pocasi a budu mit cas tak se otocim.. aspon bych vyzkousel novou prevodovku

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prve todle neni mrtve tema a dalsi vec je, ze spouste lidi staci ten chip. Co mas za auto, upravy atd ? Klidne i s fotkama ;)

Mno motor mam AGU akorat ne v octave....ale v A3...ale abych se priznal tak spis citim ze je to skodovka nez audi. Na vic na audi clubu se ne A3 divaji hoooodne z hora. Ale jak rikam A3 je v podstate co se tyce motoru a podvozku tridverova octavka:-) A hlavne tady asi vic lidi rozumi tomuto morotu a vsemu.

mimochodem asi se mi nejak rozbil Blow....misto tssssssssss to dela ts ts ts ts...nebo je to normalni? Mate nejaky zkusenosti?

Jinak ty moje planovany upravy jsem sem prave prisel resit....zalozim na to novy vlakno pak. Ale v zasade to bude sani vyfuk.....u turba to dela oboje hrozne moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...