Přejít na obsah

CIMBU MOTORSPORT


HONZA83

Doporučené příspěvky

Jen taková otázečka, proč do RS (ať už série či po úpravě) lijete N95 ???

Jinak Martypa typuji na Sportmotor či jiného úpravce - není možné aby sériová RS podala větší výkon než upravená od Cimbu. Pokud ano tak být Bimbounem zažaluji firmu Cimbu za podvod!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen taková otázečka, proč do RS (ať už série či po úpravě) lijete N95 ???

Jinak Martypa typuji na Sportmotor či jiného úpravce - není možné aby sériová RS podala větší výkon než upravená od Cimbu. Pokud ano tak být Bimbounem zažaluji firmu Cimbu za podvod!

Spousta lidi nema ve svem blizkem okoli cerpaci stanici s N98 a vic, proto tam lejou N95. Jinak to je ale jedno, lze lejt jak N95 tak N98. Nikdo nepsal, ze ta seriova ujela te upravene od Cimbu, ale oproti jinym seriovkam jela vic nez dobre !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, fakt jsem se tesil!! :( Ale jsem rad ze jsem nejel (rano jsem hodne vahal)...to pocasi stalo za prd.

Jsem dneska ziskal informace ohledne chipu pro TDI a vubec to neni dobry. Pry je tam problem s DPF a casto se zanasi a haze motor do nouzaku. :feve: Tak snad chip na miru od dieselpower....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, fakt jsem se tesil!! :( Ale jsem rad ze jsem nejel (rano jsem hodne vahal)...to pocasi stalo za prd.

Jsem dneska ziskal informace ohledne chipu pro TDI a vubec to neni dobry. Pry je tam problem s DPF a casto se zanasi a haze motor do nouzaku. :feve: Tak snad chip na miru od dieselpower....

No kdyby se udal sraz po obede, tak svitilo slunce a bylo polojasno draha oschla.... ale to uz vetsina odjela..ale kdo to mohl vedet..

Skoda zes tam nebyl chtel sem si dal s naftovou ORS ...ale na dalnici ji bezne ujizdim takze by to bylo asi jasny..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyby se udal sraz po obede, tak svitilo slunce a bylo polojasno draha oschla.... ale to uz vetsina odjela..ale kdo to mohl vedet..

No jasny, ale ja to mam 260km... :feve: Tezko se dalo reagovat...navic kazdej psal ze na severu vsude prsi a to cloveka dost odradi. + vitr

Kolik mas ted kw a Nm? No tak priste dame nejakej sprintik... :palec2:

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasny, ale ja to mam 260km... :feve: Tezko se dalo reagovat...navic kazdej psal ze na severu vsude prsi a to cloveka dost odradi. + vitr

Kolik mas ted kw a Nm? No tak priste dame nejakej sprintik... :palec2:

Melo by tam byt cca 185koniku a 385Nm.. ....chapu kdyz si to mel takovou dalku..

..na brzde to jeste nebylo, pujdou az bude IC na aute, pak chci pridat na turbo a udelat poradny SW ale s timhle turbem se stejne pres 200PS nedostanu... takze to taky nebude zadnej extrem..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen taková otázečka, proč do RS (ať už série či po úpravě) lijete N95 ???

Jinak Martypa typuji na Sportmotor či jiného úpravce - není možné aby sériová RS podala větší výkon než upravená od Cimbu. Pokud ano tak být Bimbounem zažaluji firmu Cimbu za podvod!

:palec2:

proč jsi se taky nepřijel podívat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Melo by tam byt cca 185koniku a 385Nm.. ....chapu kdyz si to mel takovou dalku..

..na brzde to jeste nebylo, pujdou az bude IC na aute, pak chci pridat na turbo a udelat poradny SW ale s timhle turbem se stejne pres 200PS nedostanu... takze to taky nebude zadnej extrem..

:palec2: Tak to jooo...

No ja uz jsem to zkousel merit, ale jeste bych potreboval zmerit presnou vahu auta.

Tady je vysledek ;) (to male poklesnuti na zacatku je moje chyba)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2: Tak to jooo...

No ja uz jsem to zkousel merit, ale jeste bych potreboval zmerit presnou vahu auta.

Tady je vysledek ;) (to male poklesnuti na zacatku je moje chyba)

Kpower bez s hoodne velkou rezervou viz to co pak namerili klicu z chipfora na brzde byly uplne jiny vysledky..

..kdyz budes mit takovej vykon po chipu tak budes rad..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...