Přejít na obsah

Parkovací asistent


Mr.Jackk

Doporučené příspěvky

Zdravím

Mám na své octavii v liftbacku a přestal mi fungovat park asistent, občas par vteřin funguje pak pípne jiným tónem a přestane fungovat a někdy se ozve ten jiný tón hned a nic.

vyčistil jsem senzory a to mi také nepohlo stále stejný.

nemáte s tím někdo zkušenosti?

Předem děkuji za všechny rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

Mám na své octavii v liftbacku a přestal mi fungovat park asistent, občas par vteřin funguje pak pípne jiným tónem a přestane fungovat a někdy se ozve ten jiný tón hned a nic.

vyčistil jsem senzory a to mi také nepohlo stále stejný.

nemáte s tím někdo zkušenosti?

Předem děkuji za všechny rady

Ja jsem mel na svem superbu taky takovou zavadu,kdyz sem to napichl na wag,tak mi to nepsalo zadnou zavadu.Ale kdyz sem otevrel polozku park.pomocnik ,merene hodnoty, tak mi jedno čidlo porad hlasilo ze je u nej prekazka asi 20cm ostatni merili normalne od 0 až do 200cm-je to v merenych hodnotach -moc hezky resene.pokud mas vag nebo nekdo v tvem okoli tak to zkuste,snad ti to pomuze.Ja vymenil to cidlo co hlasilo spatne(ale nepsalo mi to zavadu)a po oprave vse plne funkcni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem mel na svem superbu taky takovou zavadu,kdyz sem to napichl na wag,tak mi to nepsalo zadnou zavadu.Ale kdyz sem otevrel polozku park.pomocnik ,merene hodnoty, tak mi jedno čidlo porad hlasilo ze je u nej prekazka asi 20cm ostatni merili normalne od 0 až do 200cm-je to v merenych hodnotach -moc hezky resene.pokud mas vag nebo nekdo v tvem okoli tak to zkuste,snad ti to pomuze.Ja vymenil to cidlo co hlasilo spatne(ale nepsalo mi to zavadu)a po oprave vse plne funkcni.

Děkuji za radu napichl sem to na vaga a hodilo my to chybu na jednom čidle(skrat na plus) takže musim shodit naraznik a hledat jestli je v haji čidlo, nebo kabeláž....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...