Přejít na obsah

uprava narazniku rs


malyhonza

Doporučené příspěvky

Je fakt, že jsem to zatim moc nezkoumal, jakej je k tomu přístup z druhý strany. Právě, že už jsem to viděl na dost autech, tak jsem nad tim začal přemýšlet. Že bych si nechal nárazník za série, jen se zavařenejma lištama. A koukam, že malyhonza to má taky zavařený, takže to asi zas takovej problém nebude.

ale pozor, já tam zavařený lišty nemám, dělal jsem to už na golfa IV a nevypadalo to špatně, až do te doby dokud to neopřel o betonovej plotek, pak to v tom sváru bohužel na pár místech prasklo, ale jinek bych se toho nebál. ale s tím upevněním nevim, to ti neporadim. ale už vymyšlím další chujovinu, takže uvidim jaky budou reakce.

post-9845-1199274892_thumb.jpg

post-9845-1199274907_thumb.jpg

post-9845-1199274915_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale pozor, já tam zavařený lišty nemám, dělal jsem to už na golfa IV a nevypadalo to špatně, až do te doby dokud to neopřel o betonovej plotek, pak to v tom sváru bohužel na pár místech prasklo, ale jinek bych se toho nebál. ale s tím upevněním nevim, to ti neporadim. ale už vymyšlím další chujovinu, takže uvidim jaky budou reakce.

jo to by mohlo vypadat dobře.

si machr :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že jsem to zatim moc nezkoumal, jakej je k tomu přístup z druhý strany. Právě, že už jsem to viděl na dost autech, tak jsem nad tim začal přemýšlet. Že bych si nechal nárazník za série, jen se zavařenejma lištama. A koukam, že malyhonza to má taky zavařený, takže to asi zas takovej problém nebude.

No někde jsem narazil na RS nárazník v laminu, tak ten lišty nemá :) To už záleží co jsi vyděl ty někde na autech?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a takhle to vypadá v nárazníku. doufám že už je to všechno, ale kdyby měl ještě někdo nějakej napad, není problem.

myslim že se to docela povedlo. :kol-131: a přeji upřímnou soustrast lakyrníkovy kterej to bude muset stříkat

post-9845-1199302163_thumb.jpg

post-9845-1199302176_thumb.jpg

post-9845-1199302188_thumb.jpg

post-9845-1199302209_thumb.jpg

Editováno: , autor: malyhonza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že jsem to zatim moc nezkoumal, jakej je k tomu přístup z druhý strany. Právě, že už jsem to viděl na dost autech, tak jsem nad tim začal přemýšlet. Že bych si nechal nárazník za série, jen se zavařenejma lištama. A koukam, že malyhonza to má taky zavařený, takže to asi zas takovej problém nebude.

Napis Lubemu,ten to mel na sve prvni octe zavarene a jednou se to tu nekde rozebiralo,jak to mel udelane s tema bocnima plechama a uchycenim.. ;)

@malyhonza: Hele jsi fakt sikula,cista pekna prace..Ale ja osobne bych s tim jeste neco udelal..Nevim,kolik lidi si na prvni pohled vsimne,ze ty sloupky jsou silnejsi..Jeste bych treba pozmenil tvar stredovyho ovoru..Vrsek na RZ srovnal s ostatnima plochama tak,ze by listy byly jen jako by po RZ a tu stredovou diru bych nejak tvarove odlisil od serie... ;)

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@malyhonza: Hele jsi fakt sikula,cista pekna prace..Ale ja osobne bych s tim jeste neco udelal..Nevim,kolik lidi si na prvni pohled vsimne,ze ty sloupky jsou silnejsi..Jeste bych treba pozmenil tvar stredovyho ovoru..Vrsek na RZ srovnal s ostatnima plochama tak,ze by listy byly jen jako by po RZ a tu stredovou diru bych nejak tvarove odlisil od serie... ;)

tak to jsem právě nechtel, ta sktředová díra se mi pravě dosti líbí,a mříška z RS tam sedí, kdybych ji zvětšil, tak jsem nucen tam dát nějakej tahokov a to je hnus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufam ,ze se Osky na me nebude hnevat ,ze jsem tu dal jeho auto tak predem sorac.Tu to mas ,vice se ptej Oskyho jak to tam upevnil atd.

Pěkná práce všechna čest :palec2:

No jak by to upevnil, přece na stovku hřebík a trochu sekundového lepidla, nééééé??? :);):p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty mlhovkyvypadaj pekne ale to je tak asi vse z hladiska pouziti nepouzitelne jak sem psal OII ma vic skosenej predek OI ho ma placatej tudiz pokud ty mlhovky zabudujes do narazniku tak aby licovali tak ti budou svitit na stred tveho jizdniho pruhu a v mze padnes do prvniho rygolu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty mlhovkyvypadaj pekne ale to je tak asi vse z hladiska pouziti nepouzitelne jak sem psal OII ma vic skosenej predek OI ho ma placatej tudiz pokud ty mlhovky zabudujes do narazniku tak aby licovali tak ti budou svitit na stred tveho jizdniho pruhu a v mze padnes do prvniho rygolu lol

tak to neřešim, já mám mlhovky ve světlech tohle je jaksi navic. jen mě zajímá jak tam navedu elektriku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak přední mlhovky se dělat nebudou, ale budu dělat zadní nárazník. chtěl jsem se zeptat jestli nebude něčemu vadit, že ho prodloužim tak o 5cm k zemi? držáky si převařim, v tom bych problem neviděl, ale spíš výfuk!! u tdi je směřovanej dolů, ale nejsem si jistej jestli bych ho pak nerozpusil když bych na to šláp :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak přední mlhovky se dělat nebudou, ale budu dělat zadní nárazník. chtěl jsem se zeptat jestli nebude něčemu vadit, že ho prodloužim tak o 5cm k zemi? držáky si převařim, v tom bych problem neviděl, ale spíš výfuk!! u tdi je směřovanej dolů, ale nejsem si jistej jestli bych ho pak nerozpusil když bych na to šláp :kol-32:

Myslím že, Nerozpustíš. Já mám koncovku dokonce opřenou o zadní nárazník a tolik se to nezahřívá aby se něco dělo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že, Nerozpustíš. Já mám koncovku dokonce opřenou o zadní nárazník a tolik se to nezahřívá aby se něco dělo

Tak to sem rád, protože už se něco rýsuje, ale hotový to bude asi zase až za dlouho. čekám na dodání dalšího zadního nárazníku na rozřezání. tohle bude trochu složitější úprava než u toho předního.

Editováno: , autor: malyhonza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...