Přejít na obsah

Zhanam vyskakovacie kluce


superflo

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Nazdar nadabil som na vyskakovacie kluce... od Octavia 1 a Octavia 2... nove nepouzivane za kus chce manik 500sk mozno nam da zlavu ked zobereme 2xkluce.. co ty na to??

S pozdravom

cau aj ja by som mal zaujem o jeden viskakovaci kluč ak je to ešte aktualne dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute,

zhanam nove resp. pouzivane ale zachovale vyskakovacky. Chcem si prerobit moj kluc s IMMO a DO k mojej Feline..

Ak by mi vedel niekto poradit kde take kluce zohnat napiste... dik :palec2:

Hod jsem pak foto a postup teto vymeny. Jaky rok mas feliny ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Ahoj no kluc uz mam ale nejako malo casu na prestavbu vela prace v robote... ;)

Ale dufam ze tak do 14dni by som to mohol stihnut... dik spozdravom

nazdar, ako to riešiš s immo a s dražkou, ja som si prispôsobil sadu zamkov z feldy 98 priamo na klúč, pôvodné dialkové v kluči som vybral a don prispôsobil origo. dialkové na feldu, maká mi to už 4 roky úplne v pohode,

:palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdar, ako to riešiš s immo a s dražkou, ja som si prispôsobil sadu zamkov z feldy 98 priamo na klúč, pôvodné dialkové v kluči som vybral a don prispôsobil origo. dialkové na feldu, maká mi to už 4 roky úplne v pohode,

:palec2::palec2:

no s immo to robim len tak ze prehodim ten kvader zo stareho kluca do vystrelovaka... a ohladom drazky musim presne vyrezat , vyfrezovat drazku do stareho kluca a FAB kluc dam no vystrelovaka a poistim ho takym klinom... neviem ci si myslel tu drazku do kluca alebo IMMO 1generacie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no s immo to robim len tak ze prehodim ten kvader zo stareho kluca do vystrelovaka... a ohladom drazky musim presne vyrezat , vyfrezovat drazku do stareho kluca a FAB kluc dam no vystrelovaka a poistim ho takym klinom... neviem ci si myslel tu drazku do kluca alebo IMMO 1generacie...

A co tohle:http://www.levnealarmy.eu/dalkove-ovladani-69/dalkove-ovladani-rj-cz-key-357.html

nebo tady:http://www.tuningshop.cz/ridici-jednotka-centralniho-zamykani-na-dalkove-ovladani-trackpro-rj-cz-key.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tohle:http://www.levnealarmy.eu/dalkove-ovladani-69/dalkove-ovladani-rj-cz-key-357.html

nebo tady:http://www.tuningshop.cz/ridici-jednotka-centralniho-zamykani-na-dalkove-ovladani-trackpro-rj-cz-key.htm

Je mi zbytocne kupovat novy central iba koli klucu... ja totitz uz mam namontovany central a alarm v aute akurat si to chcem dat vsetko do vyskakovacky... ale aj tak dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no s immo to robim len tak ze prehodim ten kvader zo stareho kluca do vystrelovaka... a ohladom drazky musim presne vyrezat , vyfrezovat drazku do stareho kluca a FAB kluc dam no vystrelovaka a poistim ho takym klinom... neviem ci si myslel tu drazku do kluca alebo IMMO 1generacie...

skôr som mal na mysli ako riešiš dialkové ovladanie/ funkčnosť tlačidiel na klúči/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skôr som mal na mysli ako riešiš dialkové ovladanie/ funkčnosť tlačidiel na klúči/

Mam dost malicke dilakove od Jablotronu 301 tusim takze vojst to tam vojde a ti mikrospinace v najhorsom pripade prepajkujem a posuniem ich presne cez distancnu podlazku pod tlacitko na vyskakovacke... to nieje problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...