Jump to content

Ostatní

50 topics in this forum

• 1 reply
    • 13.5k views
  1. Jakou Felicii? 1 2

• 44 replies
    • 27.2k views
    • 0 replies
    • 711 views
    • 8 replies
    • 6.9k views
    • 70 replies
    • 27.2k views
    • 1 reply
    • 6.7k views
    • 17 replies
    • 20.4k views
    • 1 reply
    • 5.4k views
    • 1 reply
    • 5.1k views
  2. LPG vs Diesel 1 2

• 28 replies
    • 20.2k views
    • 3 replies
    • 6.1k views
    • 7 replies
    • 6.3k views
    • 9 replies
    • 10.1k views
    • 4 replies
    • 5.7k views
  3. LPG z feldy do feldy

• 1 reply
    • 6k views
  4. Měsíc výroby

• 1 reply
    • 5.5k views
  5. Škoda Felicia SLX

• 2 replies
    • 7.4k views
  6. dotaz na bombu LPG

• 1 reply
    • 6.2k views
    • 1 reply
    • 5.5k views
    • 1 reply
    • 6.6k views
  7. STK

• 19 replies
    • 10k views
  8. Prepis Felicie

• 4 replies
    • 7.4k views
  9. EKODAŇ

• 2 replies
    • 6.5k views
  10. eko. likvidace

• 4 replies
    • 7k views
  11. Vysoušeč - klíma

• 2 replies
    • 6.9k views

• Aktuální příspěvky

• Co kdo má ospravedlnovat, však už OI mohla mít mezipohlahu a srovnat podlahu. Ano, nechápu proč to někdo nepřiplati, nebo proč není v základu, v té ceně by už mohla, ale asi k tomu má někdo důvod který já nechápu. 
    • Ahoj chtěl bych se zeptat při vložení sim do slotu mi sim nenačte, nevím si rady, je tu někdo kdo pomůže?  Předem děkuji za odpověď 
    • Ahoj chtěl bych se zeptat při vložení sim do slotu mi sim nenačte, nevím si rady, je tu někdo kdo pomůže?  Předem děkuji za odpověď 
    • Ja som dnes pri brzdeni pocul take ako bubnovanie . Netrasie ani volantom ani nekope do pedalu .vsetko v pohode az na ten zvlastny zvuk 
    • Keď si spokojný tak je to OK.Tie čínske lunty sa považujú za akési multimediálne centrum zábavy.Samotná aplikácia rádia je len akýmsi doplnkom do samotného rádia.To znamená že tuner fm rádia nieje  vyladený a citlivý na príjem FM signálu.To magické tlačítko AF je absolútne nefunkčné.Tie lunty sú preto také aké sú,pretože čínania neplatia za licencie aplikácii ktoré sú nainštalované v rádiu.Aplikácie sú craknuté a tak sa aj správajú.Ako crack.Ak by boli všetky licencie OK tak rádio by malo 3 násobne vyššiu cenu. A kto by to potom kupoval ? Hardvérová výbava je tiež nedôveryhodná.Ale na druhej strane taký lunt má oveľa viac možností ako  origo rádio.Tak teraz babo raď.
  • Create New...