Přejít na obsah

Rok výroby


burek

Doporučené příspěvky

V technicaku mas prvni registraci vozidla... jinak podle VINka ti na skodasalonu reknou MR a vis na cem ses pokud mas jeste MR01 tak ti maxik pude, pokud MR02 vejs tak je plne funkcni...

volal jsem do skodovky vyroba listopad 2000 ale model 2001 a je to model MR01...co tam bude omezenyho??jaky fce??ale to kdyz predelam na komfortku pojede vse ne?ale chci co nejlevnejsi variantu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V technicaku mas prvni registraci vozidla... jinak podle VINka ti na skodasalonu reknou MR a vis na cem ses pokud mas jeste MR01 tak ti maxik pude, pokud MR02 vejs tak je plne funkcni...

Tomu s "MR02 a vejš mají plně funkční" tomu nerozumím.Myslel jsem že buď máš nebo nemáš maxik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

volal jsem do skodovky vyroba listopad 2000 ale model 2001 a je to model MR01...co tam bude omezenyho??jaky fce??ale to kdyz predelam na komfortku pojede vse ne?ale chci co nejlevnejsi variantu

To je přechod . Přestoře je to vzhled po faceliftu. Tak máš komfortku 2,5 generace- tedy ne plně kompatibilní s Maxidotem . Pro plnou funkčnost Maxidotu by byla nutní přestavba komfortu na 3. generaci. Viz tady na foru návod autor Vaša

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je přechod . Přestoře je to vzhled po faceliftu. Tak máš komfortku 2,5 generace- tedy ne plně kompatibilní s Maxidotem . Pro plnou funkčnost Maxidotu by byla nutní přestavba komfortu na 3. generaci. Viz tady na foru návod autor Vaša

jo s Vašou to konzultuji momentalne a prestavbu udelam kazdopadne uneho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...