Přejít na obsah

Nesvítí zadní mlhovky


milan2

Doporučené příspěvky

Zdravím vospolok

potrebujem poradiť forman 94 ,nefungujú mi zadné hmlovky ?relatka su v poriadku ,po otvoreni poistkovej skrinky som vytiahol poistky, na svorkovnici z vrchu je prúd až na jednu (označenie zadnéj hmlovky),kde môže byť chyba.Treba precínovať plošak?poteší ma podrobné šema poistkovej skrinky z označením kabeláže pre tento rok výroby. za každú radu ďakujem .... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vospolok

potrebujem poradiť forman 94 ,nefungujú mi zadné hmlovky ?relatka su v poriadku ,po otvoreni poistkovej skrinky som vytiahol poistky, na svorkovnici z vrchu je prúd až na jednu (označenie zadnéj hmlovky),kde môže byť chyba.Treba precínovať plošak?poteší ma podrobné šema poistkovej skrinky z označením kabeláže pre tento rok výroby. za každú radu ďakujem .... :help:

Problem nebude v pojistkách,ale v kabelu zadních dveří, jak se dveře oteviraj a zaviraj tak se přelomí,takže svazek co jde z karoserie do zad. dveří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

káble v zadných dverách su v poriadku ,neviem ale či su v poistkovej skrinke v svorkovnici označenej G, preto potrebujem aktualne schema poistkovej skrinky a káblov ,ale priamo na tento typ, vo forach sa vyjadrujú že ked to má vstrekovanie ,je to tažké z elektrikov,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

káble v zadných dverách su v poriadku ,neviem ale či su v poistkovej skrinke v svorkovnici označenej G, preto potrebujem aktualne schema poistkovej skrinky a káblov ,ale priamo na tento typ, vo forach sa vyjadrujú že ked to má vstrekovanie ,je to tažké z elektrikov,

Schema nemám bohužel.Ale jak víš že jsou kabely v pořádku když Ti nesvítí mlhovky,do kabelu nemuže jít proud pokud ano tak je to někde na trase a pojistky s tím nemaj co dělat.já měl kabel v řiti asi tak 1-2 cm na kabelu zastrčeném v kastli.jinak na favu se tištáky přeletovávali,ale to by jsi viděl na tom spoji,byl by trochu matnější.

to že je to stříkačka nemá s touto elektrikou nic společného,přeletuj celej tišták a uvidíš.

A koukni na www.skoda.panda.cz tam je na favo skoro vše.

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vďaka za link,ked pozrieš na obrázok poistkovej skrinky ,ako je odfotený,vyberieš poistky a meraš napeti na poistkach ,všade ide okrem 10 z lava ,a naviac som to otvoril vypinače ,a su poprepajané (zapatie predných a zadných hmloviek ) a teraz čo ?, ....Kábel je hnedy a mal by končiť v poistkovej skrinke v svorkovnici G, ale niesom si istý , prave preto že je to vsrekovanie mám s toho obavy , nered by som mal z toho farebnú hudbu ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vďaka za link,ked pozrieš na obrázok poistkovej skrinky ,ako je odfotený,vyberieš poistky a meraš napeti na poistkach ,všade ide okrem 10 z lava ,a naviac som to otvoril vypinače ,a su poprepajané (zapatie predných a zadných hmloviek ) a teraz čo ?, ....Kábel je hnedy a mal by končiť v poistkovej skrinke v svorkovnici G, ale niesom si istý , prave preto že je to vsrekovanie mám s toho obavy , nered by som mal z toho farebnú hudbu ..

tak to bohužel nevím jak to popisuješ tak už to někomu nefachčilo a propojil to s předníma protože prední ve standartu nejsou takhle na dálku se spatně radí,to že to je stříkačka nevadí,protože pojistka bude jenom na čerpadlo benzínu,řídíci jednotka je napájená přes pojistky pod kapotou.

http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=294

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

domaci majstri, ozaj sa nenájde schema zapojenia zadných hmlových svetiel na formana?

mne sa podarilo najsť zapojenie predných hmloviek aj z farebním označením káblov po poistkovu skrinku,je to super rozkreslené ,..

za každú radu vďaka .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...