Přejít na obsah

Jakej je presnej rozdil mezi Rs sedadlama a normalníma???


Doporučené příspěvky

Kostra sedacky je tá istá, uplne nove su peny - tvarovo a potah.Peny su kvalitou tie iste, potah podla priania. Rozdiel je vsak v tvare - podstatne lepsie bocne vedenie, sedak sedacky je o cca 5 cm sirsi /merane vcetne bocneho vedenia/, a predna hrana sedadla je o cca 2 cm nizsie. Prijemnejsie sa do nej nasada aj vysada, o drzani v zakrutach ani nehovorim-uplne iny pocit. Odporucam vymenit. V pripade latkoveho potahu su ceny prijatelne.

Dekuju moc konecne me nekdo odpovedel tak jak jsem potreboval. Takze pokud jsem to spravne pochopil tak RS sedacky jsou sirsi a v tech bokach maj lepsi drzeni. Takze ted uz jen u nekoho sehnat kdo me necha sednout to tech sedacek od RS a porovnat jo. Me jde o to jestli treba kdyz pojedu do chorvatska tak aby se me vnich treba nesedelo po case spatne. Jezdi tady nekdo v tech sedackach delsi trasy??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuju moc konecne me nekdo odpovedel tak jak jsem potreboval. Takze pokud jsem to spravne pochopil tak RS sedacky jsou sirsi a v tech bokach maj lepsi drzeni. Takze ted uz jen u nekoho sehnat kdo me necha sednout to tech sedacek od RS a porovnat jo. Me jde o to jestli treba kdyz pojedu do chorvatska tak aby se me vnich treba nesedelo po case spatne. Jezdi tady nekdo v tech sedackach delsi trasy??

V lete som bol v Chorvatsku este s povodnymi sedackami - /1100 km v kuse = 13 hodin v sedle/- operadlo v pohode, sdedak mi bol uzky,tlacil do laveho stehna odspodu a tak ma nutil drzat nohy pri sebe /ako zyknu sediet slecny a damy/ a tak som si dost casto menil polohu ale nejako som to prezil.

Na jesen som bol uz na vymenenych sedackach na otocku v Prahe - /1000 km = 11 hod v sedle/ a nechcelo sami z auta vystupit. Nohy mozes mat pohodlne roztiahnute ,nic odspodu netlaci a zakrutach to drzi ako pribite. Vlastnosti tychto sedaciek zodpovedaju charakteru podvozku a osobne si myslim ze tvar tychto sedaciek by mal byt uz v zakladnom vybaveni Octavky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...