Přejít na obsah

OI RS koncovka výfuku


Rafek88

Doporučené příspěvky

Ahoj, tak se mi podařilo dneska konečně sehnat ORSI. Chtěl jsem se zeptat jestli někdo z vás náhodou nemá šablony na otvor do nárazníku a toho plechu pod tím? Byl by jsem strašně vděčný, kdyby jste to někdo měli...

KDe si jo sehnal?? Povidej..:-o Jinak tu sablonu bych taky potreboval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se podrž... O víkendu se mi urval výfuk, tak jsem to jel opravit do jedné firmy ke známému. Přijedu tam a co nevidím, přede mnou stojí RSko a kámoš mu odřezává koncovku... Koukám na to jak blázen, zajdu za tím bláznem co mu to "dělíčko" říkalo pane. Zeptám se ho, jestli jí sundává a proč. Frajer mi na to odpoví že jo, a že prý se mu nelíbí že chce něco co dělá zvuk. Kámoš odřeže koncovku podá mu jí, a on na to, co s tím šrotem mám dělat? odvést do sběrny? V ten okamžik jsem se chopil situace a navrhl mu že bych si jí teda vzal pokud mu je k ničemu. Frajer na mě koukal jak na obchodníka s vesmírným harampádím, strčil mi jí do ruky a zeptal se co s tím budu dělat. Řekl jsem mu že to chci strčit přítelkyni na Felícii. Kamarád nevěřil očím co se mu dějě před dílnou. Frajer odjel a já si domluvil termín na úterý na montáž na svojí oktuli... Hold, osud.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj tohle je bez zasahu do narazniku... Jinak dala by se nekde sehnat sablona ktera se prodavala ke koncovce ors????

Do narazniku to je ale jenom tak lehce a na co sablonu ? ja jsem proste tu koncovku vzal a nez ji tam navaril dal k narazniku obkreslil fixem a pak obrezal primocarkou a potom podle toho navaril. A das si ji jak chces to prece neni problem pokud jsi ovsem na ZS nepropadnul z vytvarky ;)

622.jpg

Editováno: , autor: Luke_TDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do narazniku to je ale jenom tak lehce a na co sablonu ? ja jsem proste tu koncovku vzal a nez ji tam navaril dal k narazniku obkreslil fixem a pak obrezal primocarkou a potom podle toho navaril. A das si ji jak chces to prece neni problem pokud jsi ovsem na ZS nepropadnul z vytvarky ;)

622.jpg

Souhlasim, mam to taky tak nějak podobně. Není to tak násilný jako originál díra, ta mi příjde moc velká... :kol-43:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...