Přejít na obsah

Radiaca paka z O2


Cjoctavian

Doporučené příspěvky

Neviete, ci sa da vymenit za povodnu bez nejakych uprav? A z ktorych motorizacii v O2?

http://www.auto.asp2.cz/images/octavia2/ko...dici%20paka.jpg

Bylo tady téma na řadící páky, každá motorizace má jinou tyč, co se tu psalo? Tak nevím jak by to šlo!? A pak budeš muset předělat uchycení pytle! Na www.skodaoctavia.cz je návod jak předělat pytel z Fabie RS na Octavii, tak to bude podobné!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete, ci sa da vymenit za povodnu bez nejakych uprav? A z ktorych motorizacii v O2?

http://www.auto.asp2.cz/images/octavia2/ko...dici%20paka.jpg

Zdar,

já jsem to dělal mám 1.9 TDI 81kW r.v.2000 před facem a dal jsem tam chromovanou z O2 taky z 1.9 TDI PD ta je 5ti kvalt a musel jsem přehodit ty spodní rámečky co se cvakaj do tunelu prostě je prohodit protože O2 má ten rámeček širší a kratší a ještě jsem zkracoval tyč řazení protože při zařazení 4ky se rámeček vycvakával tak jsem to musel asi o 4 cm zkrátit a je to super.Jo a průměr je stejný tak že nasadíš a stáhneš sponou a drží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,

já jsem to dělal mám 1.9 TDI 81kW r.v.2000 před facem a dal jsem tam chromovanou z O2 taky z 1.9 TDI PD ta je 5ti kvalt a musel jsem přehodit ty spodní rámečky co se cvakaj do tunelu prostě je prohodit protože O2 má ten rámeček širší a kratší a ještě jsem zkracoval tyč řazení protože při zařazení 4ky se rámeček vycvakával tak jsem to musel asi o 4 cm zkrátit a je to super.Jo a průměr je stejný tak že nasadíš a stáhneš sponou a drží.

Vdaka. Dufam, ze to plati aj pre moju ;) 4 centimetre je riadne vela...

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyčetl jsem v chytré knížce že k 1.4 55Kw se montuje převodovka 02K a tedy i mechanismus řazení táhly nikoliv bovdeny.Tuto převodovku mají ještě 1.6 55Kw, 1.9 Sdi, 1.6 74Kw.Jestli to někdo napasoval třeba na 1.6 74Kw tak to musí jít i na 1.4 55Kw protože řazení je stejný a převodovka vzhledově taky.

Editováno: , autor: TomášT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...