Přejít na obsah

Symphony s mp3 - HELP !!!


Doporučené příspěvky

Vyměnil jsem orig.rádio MS 411 za Symphony s mp3. Symphony však nereaguje na regulaci podsvícení a nevypíná a nezapíná se společně s klíčkem zapalování. Prý je to nakódováním rádia. Je někdo z okolí J.Hradce, kdo by rádio VAGem překódoval ? Jestli ano, prosím o info na milan.havlik@firecom.cz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verim ze to bude kodovanim. Resilo se to tady http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=15624

Nepises v jakem je to aute, proto pozor jeste na nasledujici vec: nektere ze starsich Oct (podorobnosti ktere po mne nechtej, neznam, ja se s tim jen setkal u MR99) nemaj' dotazenou K-lajnu k radiu, takze se Ti muze stat ze ve Tvem aute nepujde prekodovat i pokud mas VAG nebo to dovezes k nekomu kdo VAG ma. Pak bud dotahnout drat nebo to strcit radio do auta ktere K-lajnu ma a az pak kodovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm, já teda nevím... ale koduje se pouze antenní zesilovač, changer, DOT a počet repráků... to že nereaguje na klíček je tím, že jsou přehozený napájecí kabely. Takže přejít zapojení, kodováním to s největší pravděpodobností nebude ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si občerstvil paměť - to svícení by mohlo pomoct překodování, ale klíček je špatný zapojení :D

Tazatel se ptal jeste na klicek, to jsem prehlid', pardon.

Myslim ze klicek nemusi byt nutne spatne zapojeni. Samo je dobre zapojeni zkontrolovat :)

Symphony jde nastavit tak, aby se s klickem nevypinalo. Mam to tak. Nesedim v aute a ted tam nepobezim, ale tusim ze se dyl podrzi TP a pak to tam nekde v tech nastavenich je. Manual k radiu rekne vic, stoprocentne to tam je.

Doplnuju: dele podrzet TP, tim se dostat do menu Setup. Tam se ta funkce jmenuje KEY. Pri KEY ON se Symphony zapina tlacitkem a klicem, pri KEY OFF se zapina pouze tlacitkem na radiu

Editováno: , autor: tucnak01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jak píšeš! :) Ale možná tu už vymýšlíme moc veliký "opičárny" :D Mám pocit, že u MS411 jsou přehozený + a ign. (resp. jsou zapojený tak jak mají být)

Tak závada odstraněna, rádio se muselo překódovat z kodu 405 na 401 a vše funguje jak má. Díky za všechna info... :palec2::palec2:

Editováno: , autor: sarejhavli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak radio sice funguje jak má, ale....., staré MS 411 bylo o dost lepší, alespoň co se týká citlivosti tuneru a zvuku zesilovače.

;)

Ptám se proto, jestli někdo nemáte zkušenost s připojením symphony na nějaký zesilovač, eventuelně jaký a jakým způsobem. Nechce se mi ho opět vyhazovat, protože designem sedí do Octy super. Dík... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak radio sice funguje jak má, ale....., staré MS 411 bylo o dost lepší, alespoň co se týká citlivosti tuneru a zvuku zesilovače.

;)

Ptám se proto, jestli někdo nemáte zkušenost s připojením symphony na nějaký zesilovač, eventuelně jaký a jakým způsobem. Nechce se mi ho opět vyhazovat, protože designem sedí do Octy super. Dík... :help:

To ze mp3 symphony ma zesilovac nic moc je pravda, citlivost tuneru vubec nedokazu posoudit, radio neposloucham. Co napajeni antenniho predzesilovace, mas v poradku?

Moznost jak pripojit externi zesilovac k Symphony je asi jen jedna: pres zluty mini-iso konektor. Vystup ze zesilovace je docela rozumne kvality. Jaky zesilovac nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...