Přejít na obsah

scháním schéma dveřního konektoru


tommys

Doporučené příspěvky

Octa 1.6 GLX 1G konfortka r.v 97, konektor ve sloupku. Zadní dveře za řidičem jsou bez elektriky, nejde el. stahování okna, nesvítí symbol na tlačítku stahování, centrál je taky bez elektriky. První co mě napadá oměřit to na tom konektoru, co by jste dělali dál?Dá se to změřit přímo někde ve předu, co pojistky nejsou nějak jištěný dveře?U všech ostatních dveří vše funguje, pouze zadní za řidičem jsou hluchý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octa 1.6 GLX 1G konfortka r.v 97, konektor ve sloupku. Zadní dveře za řidičem jsou bez elektriky, nejde el. stahování okna, nesvítí symbol na tlačítku stahování, centrál je taky bez elektriky. První co mě napadá oměřit to na tom konektoru, co by jste dělali dál?Dá se to změřit přímo někde ve předu, co pojistky nejsou nějak jištěný dveře?U všech ostatních dveří vše funguje, pouze zadní za řidičem jsou hluchý

máš nejspíš zlomený drát v krku, co jde do dveří, je to častá závada a u tohoto ročníku ještě častější. Sundej ten černej krk, odbal svazek a tam někde bude chyba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš nejspíš zlomený drát v krku, co jde do dveří, je to častá závada a u tohoto ročníku ještě častější. Sundej ten černej krk, odbal svazek a tam někde bude chyba

Hele čoveče to bylo první co jsem zkoušel v tom krku ty dráty, neměl jsem je teda oholeny, ale co jsem je měl tak v ruce tak nalomenej žádnej, leda že by to bylo schovaný v bužírce, proto to chci oměřit na tom konektrou abych věděl jak jsem na tom, pokud budu mit v konektrou napětí tak je to jasný. Ale proto bych rád to schéma, ještě se zeptám ty dveře maj napájení trvalých 12V?Ptám se proto že kdyby měli a náhodou to opravdu bylo přerušený v tom krku tak by to mohlo být ono

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dveře mají trvalé napájení 12V a je to pro všechny dveře přes společné jištění.

Ještě jsem zapoměl, občas uhnijou dráty v konektoru na RJ dveří.

Když rozpojíš ten konektor ve sloupku, tak napětí 12V musí být na pozici 8 červenohnědý drát

Díky tuhle radu jsem potřeboval oměřím to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky tuhle radu jsem potřeboval oměřím to

Tak jsem se dneska dal do rozdělání dveří, abych zjistil kde je tedy problém. No nadával jsem pěkně, auto je z autobazaru, kde mi servisní kokot tvrdil že to že dveře jsou bez elektriky bude nejspíš ten kabel v přechodce. Koho by napadlo rozdělávat dveře přímo v bazaru, po rozdělání jsem zjistil že dveře jsou komplet vybraný, jediný o tam je je motorek centrálu, jinak stahovačka je fuč, okno je podepřený klackem a mám tam prázdnej konektor, po čem to nevím, jestli to je k tý stahovačce???Je to na fotkách, měl bych sto chutí tam s tím jed a ukázat jím to těm kurvám. Bych chtěl vidět jak dukladně auto při výkupu kontrolujou. Cakum prdunk si teda myslím že chybí komplet el. stahovačka, pokud vím tak jako 1G komfortka neměla jednotky ve dveřích, je to tak?

post-11798-1202819963_thumb.jpg

post-11798-1202819975_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO mékný mrchy sou v tom bazaru, určite o tom vevedli. Dyť každý bazar si nejdřív auto pořádne zkontroluje, než nejaký auto odkoupí.( to aby mohli púvodnímu majiteli dát co nejmíň) Koukni se do kupní smlouvy, či tam náhodou nemáš nekde uvedený seznam chyb, jaký to auto má. A pokud tam není, že nefunguje stahovačka, tak to jdi reklamovat. Nech ti buď vrátí nejaký prachy anebo to daj do kupy. Komplet nová stahovačka vyjde tak na cca 2500.

Jinak, ten konektor je právě od mozku stahovačky. Na tom mozku je i motorek stahovačky. Takže to kompet chybý. Verze mozku se dává podle typu komfortky. Tá je pod volantem. tak naní koukni abys vědel jakou máš komfortku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dneska dal do rozdělání dveří, abych zjistil kde je tedy problém. No nadával jsem pěkně, auto je z autobazaru, kde mi servisní kokot tvrdil že to že dveře jsou bez elektriky bude nejspíš ten kabel v přechodce. Koho by napadlo rozdělávat dveře přímo v bazaru, po rozdělání jsem zjistil že dveře jsou komplet vybraný, jediný o tam je je motorek centrálu, jinak stahovačka je fuč, okno je podepřený klackem a mám tam prázdnej konektor, po čem to nevím, jestli to je k tý stahovačce???Je to na fotkách, měl bych sto chutí tam s tím jed a ukázat jím to těm kurvám. Bych chtěl vidět jak dukladně auto při výkupu kontrolujou. Cakum prdunk si teda myslím že chybí komplet el. stahovačka, pokud vím tak jako 1G komfortka neměla jednotky ve dveřích, je to tak?

hajzlové.

ten konektor je od Rj dveří, musíš sehnat stahovačku a motorek/RJ na 1. gen, což je občas oříšek. ale neboj, dáš to dohromady, cena opravy tak 1800,-

PS: vím o jednom trutnovákovi, který bude mít na jaře celou stahovačku i s motorkem, budu mu to překopávat na 3. gen, tak jestli máš zájem, vydrž

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO mékný mrchy sou v tom bazaru, určite o tom vevedli. Dyť každý bazar si nejdřív auto pořádne zkontroluje, než nejaký auto odkoupí.( to aby mohli púvodnímu majiteli dát co nejmíň) Koukni se do kupní smlouvy, či tam náhodou nemáš nekde uvedený seznam chyb, jaký to auto má. A pokud tam není, že nefunguje stahovačka, tak to jdi reklamovat. Nech ti buď vrátí nejaký prachy anebo to daj do kupy. Komplet nová stahovačka vyjde tak na cca 2500.

Jinak, ten konektor je právě od mozku stahovačky. Na tom mozku je i motorek stahovačky. Takže to kompet chybý. Verze mozku se dává podle typu komfortky. Tá je pod volantem. tak naní koukni abys vědel jakou máš komfortku.

Uvedený ve smlouvě to přímo není,ani v samotným inzerátu na netu to nebylo, až když jsem to viděl na živo tak jsem na to upozorňoval technika a ten říkal, že o tom ani neví, protože první čeho jsem si všim u auta když jsem si ho prohlížel, že nejsou zavřený zadní dveře tam jsem to zkusil centrálem a on na to mrknul a říkal no to bejvá, že je zlomenej ten kabel. Tak jsem to dál nějak neřešil, protože jsem neměl tak nějak podezření hlubší, navíc kdo by se tam s tím rozdělával. Ve smlouve je uvedený v kolonce elektrika něco na ten způsob že je to opotřebované a chtělo by to kontrolu zejtra smlouvu naskenuju a dám sem. Další věc, která mě teda dostala bylo to, že jsem měl tohle auto v merku už tak 14 dní a když jsem byl poprví v bazaru, jinak teda jsme to kupovali v PRACHÁRNĚ v HK, tak se na mě hnedka pověsil šulin a ládoval do mě informace, že je to horký zboží ty oktávky, že tahle tady stojí dva dny, tak jsem se pousmála řekl že tohle auto sleduju už 14 dní, tak zrudnul a řekl že to není možný že se pujdem podívat do databáze, tak jsem mu řek, že mě nemusí přesvědčovat, že to prostě vím a už toho nechal. Docela mě štve tenhle přístup. Já už bych si auto v bazaru nikdy nekoupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hajzlové.

ten konektor je od Rj dveří, musíš sehnat stahovačku a motorek/RJ na 1. gen, což je občas oříšek. ale neboj, dáš to dohromady, cena opravy tak 1800,-

PS: vím o jednom trutnovákovi, který bude mít na jaře celou stahovačku i s motorkem, budu mu to překopávat na 3. gen, tak jestli máš zájem, vydrž

To bych bral, dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...