Přejít na obsah

Co takhle nějaký spolek na Kolínsku


Doporučené příspěvky

........ tatko,... to je jasny ze se slozime,.. nedelej ze me retarda prosim te :D ale kolik to bude prave vis ;) a kdyz nas bude vic tak je jasny ze to bude chtit jeste jednu drahu aby sme si taky kdyztak zahraly kdyz tam budem ......... dame nejakej turnajek ne ? :D SKODAHOME - kolinsko :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako 200,- za drahu na hodinu se mi nezda moc jen na jak dlouho to je otazka :-)

jnak chlapsi nebudete nekdo objednavat neco v obautodily??? Chci zkusit tu kosmetiku od skoda auto :-D kdyztak mi dajte vedet a nejak se dohodnem.

Editováno: , autor: Pepik90
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čoeče Jendo-vyvolal jsi sraz a pak nevíš jestli budeš? :kol-32:

EDIT: Máme rezervačku od 13:00 2 dráhy na 2 hodiny - tak běda Vám jestli se nesejdem - tam pak budu muset mýt nádobí aspoň týden :kol-44:

JJ máš krecht, vlastně jsem tenkrát říkal, že v září by to šlo :) to je teda ta pizzerie s bowlingem u bejvalý jetky blízko kruháku na kaufland (kolčárky Vydeko tam jsou poblíž že jo?) Jen se ujišťuju. :) wrau

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...