Jump to content
Krešta

Co takhle nějaký spolek na Kolínsku

Recommended Posts

Hola hou. Dost času trávím pracovně v Kolíně, a jsem oktavián tělem i duší. Určitě se najde někdo, kdo má k oktávkám stejný vztah jako já. Co takhle někoho, s kým by se dalo jezdit na srazy a nebo na rally. Jsem velký fanda motorsportu. najde se někdo? ha?

čau....no to by jsi se tu musel tak střetnout semnou...jinak tady z Kolína nikdo není co já vím...

Tak to je gut. Tady to koukám žije. A co ty kámo. Jezdíš na srazy nebo něco. Jen tak pro info. Doufám, že se nesrazíme. Mám své auto rád. :076

určitě jezdím na srazy..ale ne na ty mega..spíš něco jako škodahome...nebo doksy s anglánama....a tady s klukama se občas srazíme...no žije to jako blázen...poslední dobou to umírá...snad na jaře bude líp...

Jo jo jo. Já mám v plánu Doksy, ale nevim. Já jezdim spíš po rally. Každopádně vyrazit do Doksů sám se mi nechce. Uvidíme.

Ty doksy tam se nás sejde určo víc...v září nás tam bylo plno:-)na rally bych se jel taky kouknout ..někdy.......

Jestli nějakou rally, tak doporučuju Bohemia Rally. Každopádně bývá dobré počastí, supr atmosféra a hlavně se jede pod záštitou Škoda Auto. :skoda:

Kolín má sice asi 40000obyvatel, ale jít v 5 odpoledne po městě a připadám si že tam chodím sám...natož auto-srazy....dřív jo,ale to sem neměl ani řidičák natož auto, ted nic. Spíš po Kutný Hoře je vidět pár lidí co autům hoví... :)

špatně koukáš.jsou tu co vim 3 FRS a semnou 4 a na tak málo obyvatel si myslim slušná bilance,dále nějaká stříbrná ochcávka a pár lidí tady na foru tu z Kolína je,akorát to nemají přeplácaný spojlerama,po kterých koukáš a nevidíš je,jenže o tom to neni :D

Pár bláznů z KH znám a nemam zapotřebí se s někym přetahovat kdo má dražší tuzing křídlo apod.

Radši si pokecám s normálníma lidma a ne vypatlanou zlatou mládeží :) 

Edited by azriel

a kde píšu, že se mi líbí tuzing....já to taky nemám rád a už vůbec nesnáším takový ty trapný masírky (po Kolíně je jich spousta) s kárama, který by si o normálního člověka neopřeli ani kolo...jen sem chtěl obecně říct, že Kolín je mrtvý město nejen co se týče aut apod. Ale jak sem psal, že dřív tu bylo víc živo, je pravda a na tom se shodnu s více lidma ;)

Kluci místo toho aby jsme pokecali třeba na benzínce tak se tady masírujete jak na hokejovém derby Kozlů a Sršňů.

Pojďme se sejít a předat si nějaké info!

zdravim, sice nejsem z Kolína ale mám to pár km.... rád bych se taky zučastnil a pokecal.... :) až bude něco jasného, kdy a kde dorazím.