Přejít na obsah

Co takhle nějaký spolek na Kolínsku


Doporučené příspěvky

i tak se tes ;) ja taky nejsem z tech plastovejch radovanek nadsenej ale doufam ze tam bude jeste jeden ;) uvidime ;)

tesim se ze to bude zase neco jinyho a muzeme bejt treba i prekvapeni ;)

EDIT: ....... takze te mame zejtra mezi 12:30 - 13:00 cekat v caslavi na namesti na velkym parkovisti ? ;)

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnesni den se vydaril,ikdyz ucast nebyla hojna....jen ja,Lukason,Azriel a Jendoslav...ale stalo to zato.

Peknej povoz,dobra obsluha i vysvetleni vseho co nas zajimalo a taky supr svedsky stul :kol-47:

myslim,ze jsme si to uzili...tedy ja aspon ano,ikdyz me ted boli hlava jako strep :o

.....no a jeste jsme nemeli dost,tak jsme zajeli jeste do Kolina,tam jsme videli i to ferrarko a zbytek :D

foto pro ty,kdo nemohl prijet,atuz z vlastni indispozice,nebo se jim nechtelo.....

Editováno: , autor: radiss33
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky přídám .. video musim sestříhat a vypnout zvuk... jak tam radiss hystericky ječel ze strachu :) .... sranda ... víme jak to bylo ...

pepčo ... bílej byl v kolíně na jízdu a stříbrný uvnitř .... v KH a čáslavi byl modrý... na jízdu ...

Jinak Luky kam si s tim RSem zmizel?

post-30979-0-72419500-1350750342_thumb.j

post-30979-0-79408700-1350750348_thumb.j

post-30979-0-90261900-1350750354_thumb.j

post-30979-0-13889900-1350750361_thumb.j

post-30979-0-04382400-1350750369_thumb.j

post-30979-0-69875300-1350750373_thumb.j

post-30979-0-17431200-1350750746_thumb.j

post-30979-0-46812600-1350750751_thumb.j

post-30979-0-62945500-1350750795.png

Editováno: , autor: azriel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem spokojen maximalne ;)

a nejvic sem byl nadsenej z jendovi OII FL RS fakt masakralni masticka ;) zamiloval sem se moje dalsi auto bude prave tohle nic jinyho :D ten zatah, luxus no proste kdo v tom sedel jezdil a podobne ........ da mi urcite zapravdu

co se tyce RAPIKA ;) .... ten me taky mile prekvapil,.... sice plast ale po zkusebni jizde sem byl jeste vic nadsenej ;) testovana motorizace 1.2 TSI 63 kw a i ve ctyrech dospelych lidech mel porad chut jet dal ;) a zatah na kazdou rychlost i v celem spektru otacek proste paradni ;)

plasty neplasty, i tak bych ho bral ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já na tim přemýšlel a určitě ten motor neměl 24W6 .. protože turbo nemělo podložku ... jako by mi něco říkalo,že to nakopali aby to jelo a pak to zase stáhnou ... ale jo pecka hlavně vzadu .... fakt jsem si to užil i když Luky jel chvílema jako dobytek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobytek a ja ? tak bylo to testovani bylo tak proc ne ;)

trochu se ten prach z tech trubek a vseho prohnat nekdo musi a vypalit to taky nekdo musi a prvni taky nekdo musi bejt :D takze asi tak :D

a myslim ze jsem jel jeste normalne ;)

ovsem zase musim vyzdvyhnout JENIKOVO RSKO ;) proste libozni ;)

kam sem zmizel ? projel sem si celej kolin a pak sem to hnal k malinsky benzince :D jako hele .D fakt neskutecnej masakr ;) tohle bude moje dalsi auto, akorad nevim jestli to uzivim :D 200 kobylek je slusne znat nez nejakej pohodovejch 60 poniku :D ..... ale tak to je vec druha ;) jsem za FABCU rad,....... ale proste to RSKO CHCIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doufam ze mi ho Honza jeste nekdy puci ;):D treba na tejden :D ..... vsechno poplatim ;) !!!!!! :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo kluci bylo to pěkný, Rapid jak jsem říkal klukům, se mě moc nelíbí zezadu, jinak ze všech ostatních směrů je moc pěknej (až na ty hlíny s poklicema). Nějaký 16-17" kolečka by to určitě moc slušely a potom by to byl kočár jak má být. Motor 63KW mě opravdu příjemně překvapil a jede fakt až překvapivě velice dobře. Jinak Lukíno si prostě jen tak odskočil mě udělat vír v nádrži a pak vysmátej jak pejsek se vrátil (byť jsme si mysleli, že už to někde vyválel, když dlouho nejel). Jsem rád, že jsem ti kámo udělal radost a že sis to užil :) Mějte se chlapi a ať se daří. Hoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste jednou RAPIK fakt parada,.... uvidime jak tomu bude dobudoucna a co prinese cas ;) za chvily tu bude nova OIII tak dalsi sraz na testovani je jasnej ;)

vir v nadrzi :D vzdyt si tam toho stejne moc nemel :D ale je pravda ze kdyz sem tak koukal tak to tam teklo docela solidne ;) inu to i u moji fabci kdyz se snazim trochu lip svist tak to tam tece po desetilitrech :D dan za adrenalin no :D

ale neboj ;) priste ti tam neco kapnu :D;) kdyz mi to zase pujcis :D;):kol-47: :kol-47: :kol-47: :kol-47:

jinak jeste jednou diky kamarade ;):kol-47::kol-31: a jak sem rikal, ani bych si to nedovolil nejak skrabnout natoz nabourat ;) jet rychle sem chtel ale mel sem respekt ikdyz ver ze sem nechtel ten respekt mit ;) ale byla to paradni jizda ;) v koline sem si to tak lehce vychutnaval pak sem to trochu prislapnul ;) ale zadny hroceni ;) to mi ver ;)

jeste jednou DIKY !!!!!!! ;):kol-47: :kol-47: :kol-47: :kol-47: :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až bude octavička trojková, tak je jasný, že se znova srazíme, o tom žádná. Jinak já Lukíne vím, že jseš hodnej kluk, takže jsem byl v klidu, jen jsem ti vypil skoro celej čajíček, když už si dlouho nejel. :D Jo a všem co mají rýmičku a kašlik bych chtěl říct, že je škoda, že nedorazili. Jdu si vzít prášek, je mi blbě. Hoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...