Přejít na obsah

Hradec Králové-Pardubice


LPG

Doporučené příspěvky

Já teda poslal link na tenhle dred Maltovi od fábulí, měl by pokud bude fit, přijet se svou poslední akvizicí "Čendou" (Room 1,2HTP 51kW). Ale po poslední nadílce mokrýho bílýho svinstva tady u nás i na Svitavsku to nevidím s tím sejitím se zrovna růžově, mimo hlavní silnice je kalamita... Ještě by mohl přijet Lukason, pokud teda sebere odvahu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se hlasim a plati to,.. sice rymicka a kasilek :D ale zucastnim se ;) ....... ale na auto seru mejt ho nebudu nema cenu :D mozna ze ho zejtra trochu odsolim ;)

budu potrebovat poradit s motorem chlapci ;) EKKAR ty by si to mozna mohl vedet ;) jestli poznas spatny hydro zdvihatka ;)

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych byl pro až bude teplo - a klidně se můžem sjet i někdy jindy a někde jinde - můj návrh je tady: 49°57'35.928"N, 16°22'27.446"E - kdo to zná, je to parkoviště před hospodou "Na Andrlově chlumu", za cílem závodů do vrchu "Ústecká 21". Je tam celoročně přístupná ocelová rozhledna, ochoz je 35m vysoko a nahoru vede 193 schodů - a cesta přes Ústí nad Orlicí vede přímo po trati závodů do vrchu - 21 zatáčkama, ve kterých si jde zařádit pod plným plynem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě by stálo za to se domluvit, jestli by se jednalo jen o sjetí se a nějakej pokec plus nějakej ten kus žvance v případný přilehlý osvěžovně, nebo o celodenní akcičku spojenou s nějakým výletem po nejbližším okolí, návštěvou nějaký tý kultury srozumitelný i dalším účastnivším se členům rodin (hrady zámky jeskyně galérie - & spol) případně nějakou další aktivitou. Podle toho by se určila doba sjetí se a domluvil by se ten další program. Nemusím vysvětlovat, že taková případná akce se musí domlouvat poněkud dál dopředu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi je jasné,že nelze říci den dopředu kdy a kde se sejdeme.Klidně bych byl pro celodenní výlet.Ukázat si auta,pokecat,projet se a podobně.Klidně něco navštívit.Musím zamachrovat s novou muzikou.Taky mě něco stála tak chci váš obdiv :D.

Ale i domluvení dopředu neznačí veliké úspěchy.Moje snažení zhatila nemoc snad všech přihlášených :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvolili jsme blbej termín - z hlediska počasí. Kdyby vydržely ty předcházející mrazy, bylo by hej - jenže jak přijde sníh a teploty se zvednou k nule nebo dokonce nad ni a začne obleva, viry začnou řádit - to je známá věc a třeba doktoři na to docela upozorňujou. Chřipková epidemie nikdy nepřijde v období silných mrazů, ale vždycky začne dva-tři dny potom, co uhodí obleva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ekkar_z_Bastlírny ty seš nějaký rozumbrada.I nemocím rozumíš :D.Budeš hlavní referent za Východní Čechy :D.Já samozřejmě ředitel,že jo.Když už se tak jmenuje moje Octávie.Ne ted vážně...Nemusíme sem psát furt kdo příště příjde a kdo ne,prostě jak se udělá hezky bud já nebo někdo jiný dá zas návrh.A uvidíme kolik lidí se přihlásí.Podle mě nemá cenu jezdit někam ve třech autech.To si rovnou můžu o autě pokecat s někým na parkovišto u hypermarketu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dvě malý děti - a obě lehly v jeden den jak podťatý, bolehlav, motolice, nosotok, nateklý uzliny. Byl čtvrtek odpoledne a sotva se doplazily ze školy. V pátek samozřejmě žádná škola a tím pádem moje polovice rezolutně zakázala jakýkoliv cestování na sraz i kdyby to mělo bejt republikovýho významu. V pondělí doktorka potvrdila virovej původ a tu hlášku o oblevě - a od včerejška (středy) jsou oba zas ve škole...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...