Přejít na obsah

Hradec Králové-Pardubice


LPG

Doporučené příspěvky

hodinu cesty ? :D

ja jezdim pardubice pul hodky :D

tohle jsou akorad vymluvy ;)

ale jak chcete no ;)

Uvědom si, že NEJSME VŠICHNI Z PARDUBEK - například já mám jen do samotnejch Pardubic / na Kuňku dojezdovku (a ke všemu ještě přesně z opačnýho směru než je Kolín) za cca 50minut - hoďku, protože to mám nějakých 63km po I/35 a I/36. A stačí dojet před libovolnou dědinou nějakej kamión nebo dva, případně nějakýho zemědělce nebo pitomce co se kochá - a je z toho z fleku víc než hodina. Prostě my tady jezdíme po "poněkud" jinačích silnicích než středočeši, neřkuli pražáci - my v kraji například nemáme ani metr dálnice. Jednoduše prachy se sypaly jinam a na nás nezbylo. Malej příklad - když jedu k příbuzným do Starý Boleslavi, cesta na začátek D11 u Libišan mi trvá přes hodinu - je to asi 75km, ale dalších cca 90km ujedu ani ne za 45 minut, protože prostě jedu po dálnici. Když pojedeme na Kuňku já a někdo z Práglu, bude on mít zhruba stejnou dobu jízdy jako já - hodinu a čtvrt maximálně. Taky by se mi líbilo jezdit Pardubky za půlhoďku nebo ještě míň - jenže to se možná podaří až mým vnukům...

Zkrátka a dobře - Kolín nebo Kutná Hora už jsou pro mne (a pro spoustu dalších lidí z Východních Čech) za dnešního stavu silnic za hranicí 100km = za dojezdovým časem hodinu a půl. To není o výmluvách, to je o faktech.

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to tam znám, neboj - a ten klid, ne moc hustej provoz a relativně dobrá silnice I/2 tam jsou HLAVNĚ proto, že největší zátěž = tranzit od Hradce na Prahu je odvedenej na souběžnou D11. Zkus se projet po I/35 mezi Svitavama a Hradcem a budeš vědět, o čem mluvím. Lidem vyhledávajícím adrenalin doporučuju neděli odpoledne :D:D:D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ekar,..... tak ja nemam dalnicni znamku takze asi fakt nevyzkousim,... a nejaky kolony,... o to taky fakt nestojim,... me staci kdyz jedu nekdy do prahy pres kolin :D a silenost velebnosti ;)

dandisan: .......... no to my az vecir mozna taky sobotu,.... ale spis se jenom podivat,... poradne se nalejt :D a najist se jidla od vietnamcu :D

nejaky atrakce, s tim muzou jit do prdele,.... to se radsi za ty nehorazny prachy dobre najim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mno, jaro se nám začíná klubat, mokrý bílý svinstvo už zůstalo jen tam, kam skutečně patří (na horách), dá se říct že už ani nemrzne (i když včera kolem 6:10 ráno jsem měl na skle nikoliv kapky, ale pořádnou tvrdou krupici!), tak co říkáte na nějaký malý "slezení se" v rámci východních Čech JEŠTĚ V DUBNU? Na výběr je sobota příští týden = 21.dubna, nebo ta další těsně před "čarodkama" = 28.dubna, abychom zachovali přístupnost i pro případné zájemce přes týden generující nějaký ty money do HDP...

Rosničkáři zase jednou zcela upřímně kroutí hlavama a krčí ramenama (dlouhodobá předpověď na oba víkendy hlásá "proměnlivo, polojasno až polooblačno, občasné dešťové přeháňky" = vědecké vyjádření faktu "víme kulový, vemte si svetr, čepici a paraple, i když s tím možná budete za pitomce"), takže je to 50:50 jestli zmoknem nebo bude "pupenec smažit".

Na parkoviště pod Kuňkou už se asi bezplatně nedostaneme, tím pádem zbývá nějaká "veřejnější" lokalita, kde nebude potřeba zbytečně krmit příživníka. Já dávám NÁVRH NA MÍSTO mini-srazu na parkoviště na vršku Andrlova Chlumu u Ústí nad Orlicí s tím, že SHROMAŽDIŠTĚ může být dole ve městě na parkovišti u hřbitova - je tam skoro pořád prázdno a není to daleko od hlavní silnice = důležité pro ty co přijedou z větší vzdálenosti a neoplývají znalostí místních komunikací. Odtamtud potom v nějakou předem domluvenou hodinu PŘEJET těch asi 5km na finální pozici na vrcholku Andrláku = zde je možnost vylezení na rozhlednu nebo návštěvy osvěžovny. Větší část cesty na vršek vede po trase závodu do vrchu, který se v posledních letech jezdí koncem května - o termínu letošních závodů ještě nemám přesnější informaci.

GPS pozice NAVRHOVANÉHO SHROMAŽDIŠTĚ: 49°58'49.896"N, 16°23'47.772"E

GPS pozice NAVRHOVANÉHO MÍSTA SRAZU: 49°57'35.904"N, 16°22'27.408"E

NAVRHOVANÁ TRASA PŘEJEZDU: http://www.mapy.cz/#...3A%22fast%22%7D

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim vas kolegove okridleneho sipu, kohoutu, no proste a jednoduse, NEJLEPSI ZNACKY NA SVETE :D

My pratele z okoli Kutna Hora, Čáslav a Kolín budeme mit mensi srazek a myslim ze pro Vas z Pardubickeho a Kralovehradeckeho kraje

Tak sem si rek ze Vam to sem hodim taky zde jsou nejake informace ktere sem udelal ;) tak budeme radi, kdyz z Vas nekdo na peknej pokec a projizdku dorazi ;)

tady nase vlakno: http://forum.skodaho...75#entry1632358

a zde je nejaky ten harmonogram ;) a par informaci ;)

Sraz ucastniku bude tedy na NAMESTI na SECI ……. je tam nejaka jaka si JEDNOTA a naproti tomu je park ;) nebo spis něco na ten způsob parku :D

zde obrazek a lokace GPS

lokace:

GPS: 49°50'51.050"N, 15°39'27.648"E

Datum a Čas:

27.5. 2012 ve 13:00

Trasa:

Po pokecani a nejake te diskuzi co je noveho apod. se pojede směr Chrudim a nasledne Pardubice.

Dal jsem to v tech Pardubicích do podzemek u Hypernovy nebo-li ALBERT

( na Seci ještě prodiskutujeme presne cil cesty )

Do Pardubic ze Sece je to krasnych výletních 30 km a cas při dodrzovani predpisu, nějakých cca 28 min.

co se tyce trochu te BEZPECNOSTI ;)

Byl bych rad aby sme jeli jako lidi a ne jako prasa, dodrzovani rychlosti a odstupu bych bral jako samozřejmost, nehlede na to ze v mem aute pod kapotou je docela dost slabe SRDICKO a troufam si rici ze ze všech z vas nejslabsi, ale abych vas neprived k rozpakum, když se nasere dokaze byt drave :D ale hlavne ve spotřebě :D

A hlavne sem chtel taky dodat ze pojedeme docela dost klikatou silnici která je ale fakt krasna,… nedej boze, ale to snad ne, jak je vsude tedka zaplatovano, tak doufam ze nebude ani tam,… tekutej asfalt zapleptanej sterkem fakt nesnasim ! ! !

Nicméně sme lidi tak bych prosil kdyby sme mimo obec dodrzovaly krasnou vyletni rychlost max.: 100 – 110 km/h

pokud bude chtit někdo predjizdet, bude mit moznost na rychlokomunikaci mezi CHRUDIMI a PARDUBICEMI, ale pozor, radi se zde obevuji policajti a troufam si i rici, ze i v nejakem tom PASSATU. Takze je to na vas. Ale jelikoz bude NEDELE pojedem RELAXACNE ! ! ! !

nic jiného co ještě dodat me nenapada

POSTREHY A DOJMY PISTE

zde ještě mapka ;)

post-58977-0-62598200-1337886579_thumb.j

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Cus tak bych to tu chtel trochu ozivit. Kdybyste mel nekdo zajem se nekde srazt a pkkecat tak napiste. Na kolisku to ted resime. Je nevime jeste presne kde to udelat. Takyz vas bude od pac a hk vic tak se muzem dohodnout a sejit se pce treba ale musite prijet 100% jinak bysme zbytecna hnal auta daleko :-) kdyz rak napiste do naseho vlakna kdo by mel zajem prijet :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak zájem přijet kamkoliv by byl - ale čas, rodinný poměry, finance, pracovní vytížení... atd. - to všecko je většinou proti. Až strávíš celej týden den co den od rána do odpoledne v rachotě a sem tam i v noci, bude tě rodinka uhánět aspoň o ten víkend - a ne abys někam zase pláchnul...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...