Přejít na obsah

Hradec Králové-Pardubice


LPG

Doporučené příspěvky

No zrovna dneska když se podívám z Wokna by byl den jak vymalovanej, bohužel i já musím taky občas do práce i o víkendu. S tím Andrlákem jsem to myslel někdy dál do teplejších dní, přece jen lézt na skoro 40m vysokou věž je při teplotách pod 10°C docela protivný. A je bohužel ta plesová sezóna, jak tady bylo naznačeno...

Nespácháme něco ještě před koncem březince na tom parkovišti pod Kuňkou, kde jsme byli dohodnutí původně = než začne v neděli 1.dubna "hradní a zámecká sezóna" a do boudy se nastěhuje výběrčí výpalnýho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stegliku - dokážeš vyzjistit, jestli se náhodou správcové hradu = památkáři nehodlají chytit příležitosti, využít víkend a otevřít už v tu sobotu 31.březince? Udělali by nám tím dost medvědí službu = nával na parkovišti včetně povinnosti případně cálovat za vjezd na plac...

Z mého okamžitého pohledu mi vyhovují oba termíny, ono se mezitím může samozřejmě zase něco vyvoslit. Já se proto nebudu zatím ke konkrétnímu datu vyjadřovat - abych nezvrhnul rovnováhu na stranu toho víkendu, který by nakonec nevyhověl dalším. Ale zatím to vypadá tak, že jak 17.3., tak 31.3. je použitelná sobota. Čas sjetí se zůstává přibližně stejný = kolem 15.hodiny ? Nebo to posunem na dobu dřívější, dejme tomu dopoledne mezi 9:00 a 10:00, aby případná následující návštěva "žrádelní oázy" pod parkovištěm padla na dobu obědovou a dala se tak využít dvojnásobně ?? Stejně nikdo z větší dálky jak hodinka jízdy nepojede, takže nehrozí ani nějaké příliš časné vstávání i v tom případě, že bychom na parkovišti chtěli být kolem té deváté. Ale pravda, zase pro případ nějakého focení s Kuňkou v pozadí bude lepší světlo odpoledne - to bude svítit (pokud nebude duchna s dolní základnou pod kilometr) od Pardubek a nebude to dělat bordel... Což se ale dá případně zvládnout i s případnými opozdilci :kol-24: klidně i po tom obědě.

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm dobrá.Tedy soboty jsou navrhnuté.Mě to taky vychází,že by se mě neměli krýt služby.Když tak si pozměním rozpis a vezmu náhradní za někoho jiného.A stavím se osobně na Kunce a počtu co mají napsáno na parkovišti i na hradě aby opravdu nevyužili a neotevřeli dříve.S tou dobou dojezdu je mi to v celku fuk.Mám to tam 6km a dojedu kdykoliv.Je pravda,že doba obědu by byla fajn a využitelná na cca 10 30 třeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to TOTÁLNĚ A ABSOLUTNĚ v 3,14či, panstvo, dnes nám bylo naším drahým soudruhem vedoucím (opravdu drahým - maká nás na něj 48 člověků) sděleno, že z důvodu vysoké poptávky po tovaru budou až do dovolání všecky soboty v naší "Kolbence" počínaje ihned tou nejbližší (10.03.) PRACOVNÍ s 12h pracovní dobou. Jako by nestačilo, že už teď děláme pondělí - čtvrtek osmičky ranní-odpolední a k tomu každý pátek střídavě denní-noční (jsme 2 party) až do soboty do rána dvanáctky, nadále je budem dělat ještě i v sobotu až do večera. Takže buď budem v sobotu ráno po 12h noční šichtě, nebo budem celý den až do večera zařezávat v rachotě. Volno pouze od sobotního večera do pondělí ráno - a to se ještě říká do kdy... přesněji řečeno něž nějakou inkoustnickou čuráčí hlavu napadne, že bysme mohli makat i v neděli, přeci se kurva nebudem furt jen flákat, že jo... Tím pádem se omlouvám z jakýchkoliv aktivit kolem srazu byť i minipidi nebo klidně konaného u nás za barákem. Jednoduše nebudu mít příležitost se dostavit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stegliku, mám takovej neblahej pocit - proslýchá se, že 10 ze 14 českých jeskyní bude sezónu zahajovat už 31.3., aby se využil celej první jarní víkend, kdy to otevření je možný. Oni to zabalujou pod pláštěnku umožnění návštěvy víc lidem, ale v podstatě to znamená že budou moct už 31.3. rejžovat za plný sezónní ceny.

Takže pokud jseš přímo pardubičák nebo z blízkýho okolí, poptej se na nějaký správcovský instituci která má pod palcem Kuňku jako takovou, jestli "čirou náhodou" nehodlají udělat na Kuňce totéž, což by znamenalo, že námi vyhlídnutá "srazová plocha" by se stala jednak značně nabuchtěným (lidí a aut jak brablenců) a druhak určitě z důvodu okupace budky hamižným výběrčím výpalnýho taky nechutně drahým místem srázku...

A pokud by se moje podezření ukázalo být pravdivým, bude možná potřeba zvolit jinej plácek a osvěžovnu - aby se nám slezení se nepodepsalo na pravidelným měsíčním budgetu víc než by bylo zdrávo...

Pokud se něco podobnýho pořádá v lokalitě Ústí nad Orlicí, tak se účastníci slejzají například na parkovišti před hřbitovem - bývá skoro pořád prázdné, lokace je tady: 49°58'50.295"N, 16°23'47.648"E - a pak se přesouvají do vyhlídnuté a případně zamluvené lokality - hospody... Není to daleko ani na zmiňovaný Andrlák s 35m vysokou rozhlednou, kam se jede přímo po trati závodu do vrchu - ten se bude i letos konat v květnu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak?Do ted nemam cas kvuli praci tam zajet a optat se.Takze nevim jak to s tim parkovistem bude.Snad to stihnu jeste do soboty.Kdyz ne,vyresim to spontanne.

CO PLATI.

Sraz 31.03. Sobota odpoledni hodiny.Navrhuji 16 00.Slunko bude uz na zapade a nepujde nam proti cockam.Po pokecani mozno navstivit restauraci s Grillem a podobne.

Sraz na hornim parkovisti Kuneticke Hory.Piste ucast!!!Jen kdo se zucastni.Prosim ty co nepojedou at se sem ted nepletou.Mam v tom pak Gulas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsem jel z fitka, tak se tam stavil a na parkovací budce není jediný nápis, jediná zmínka o tom, odkdy se tam platí...prostě nic. Akce. která je na Kunce, tak je už uítra 30.3. večer a jde o lampionový průvod. Na sobotu není žádná akce. A jelikož bude chladněji, tak si myslím že tam moc lidí nebude a výběrčí taktéž ne. Pokud by pršelo, tak v úvahu připadá podzemní parkoviště Hypernovy a poté by se dalo třeba někam zajet a posedět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...