Přejít na obsah

Mimonske letiste 2.3.2008


Doporučené příspěvky

byl...vztávej když tady chcalo jak o život že jo...jinak si aspoň Bobík může říkat že zachraňoval čest fabiim :palec2: já jsem si vzpomě na minulej rok když jsme tam byli v zimě na sněhu..jaký bylo počasí a já pak ležel doma s nějakou blbou angýnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to fajn. Letiste v Mimoni je super v tom, ze ac se na silnicich drzi snih jako minule nebo voda jako dnes, tak na letisti to vetsinou neni znat - povrch velice rychle osycha, rychle se to vyfouka a dobre se jezdi i v horsich podminkach. Ale je fakt, ze na tom mokru (hlavne dopoledne) a v rychlostech kolem 200 km/h kdyz to fouklo, tak to se mnou hodilo i o metr vedle. A vitr byl fakt slusnej - jednim smerem to jelo i pres 220 km/h, druhym sotva 190 km/h.... :D

dělalo mi to stejně jako tobě lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, upřímně, Martypovo fotky jsou nejlepší, nevidíš v tom něco víc? lol

... nee ..je me to celkem sumak, nemam profesionalni fotak takze, moje taky nejsou zadny luxus, jen podotykam ze me Martypovy prijdou upolne stejny nic vic ...maximale jen ze kuli obektivu tam narval vsechny auta na fotku, jinak kvalita me prijde stejna.... :p

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... nee ..je me to celkem sumak, nemam profesionalni fotak takze, moje taky nejsou zadny luxus, jen podotykam ze me Martypovy prijdou upolne stejny nic vic ...maximale jen ze kuli obektivu tam narval vsechny auta na fotku, jinak kvalita me prijde stejna....

MartyP je rozenej umělec, tzv. slangově sedmilhář lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, ale o tom, ze je nekdo lhar nebo sedmilhar apod uz by to mozna stacilo. Byt Martypem tak bych byl mozna trosku nasranej kdybyste me takhle oslovovaly. Tak o tom popremejslejte ;) Maximalne bych mu rikal, ze je to brzda, ma to nejbliz prijel posledni, minule neprijel vubec ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, ale o tom, ze je nekdo lhar nebo sedmilhar apod uz by to mozna stacilo. Byt Martypem tak bych byl mozna trosku nasranej kdybyste me takhle oslovovaly. Tak o tom popremejslejte ;) Maximalne bych mu rikal, ze je to brzda, ma to nejbliz prijel posledni, minule neprijel vubec ;)

takže sedmilhář a ještě brzda? tak to tu ještě nebylo :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za pochvalu fotek..Jeste prihodim slepeny panorama,az bude cas.. ;)

Ale ze o me rikas,ze jsem sedmilhar mi opravdu moc nelichoti.. :(

Neber to tak doslova... kazdej si dal nejspis srandu teda aspon ja ano....Holt ti ji tata lepe zajel a taky mas malo km tusim nedavno 100tkm ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...