Přejít na obsah

Zlín??


Doporučené příspěvky

Kluci, chtělo by to udělat nějaký seznam, kdo přijede, ať je trošku přehled. Kdo se tedy chystá tak se prosím napište ;)

čus kluci,

moc rád bych v sobotu za váma přijel. Ale mám vážné obavy o své auti. Předpovědi na víkend nejsou nic moc. Nevím jaké počasí bylo u vás. Ale dnes na Olomoucku mezi 12:20 a 13h byla dosti velká kroupová pohroma! A to taková, že ještě několik desítek minut byl trávník na bílo. Chudák Favoš, mé auto č. II, než jsem vyběhl ven a schoval ho do průjezdu, kroupy do něj fest bušili. A voda ze silnice? Ta mi zase a to už po druhé natekla přes ten průjezd až na dvorek...Fujjj.

Pokropenou Octavii od krup ryskovat nebudu. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci vzhledem k hnusnýmu počasí a dosti slabé účasti to zítra vzdávám :feve Škoda, že nemají lidi ze Zlína a okolí chuť se poznat i osobně, pohodlnější je sedět u PC, než si někam vyjet. Já to mám cca. 70km do Slušek a neviděl jsem v tom problém. Tak snad někdy jindy, někde jinde kol119

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci vzhledem k hnusnýmu počasí a dosti slabé účasti to zítra vzdávám :feve Škoda, že nemají lidi ze Zlína a okolí chuť se poznat i osobně, pohodlnější je sedět u PC, než si někam vyjet. Já to mám cca. 70km do Slušek a neviděl jsem v tom problém. Tak snad někdy jindy, někde jinde kol119

To je škoda mohl jsi přijet, jáá tam budu. lol škoda že nemáte zájem se poznat osobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...